برخی از VPN شرکت تعطیل هنگ کنگ سرور بیش از قانون تامین نگرانی

یک فرد چک یک گوشی هوشمند همراه ویکتوریا بندرگاه اسکله در Tsim Sha Tsui در هنگ کنگ, چین روز سه شنبه 7 ژوئیه سال 2020 است.

Roy لیو | بلومبرگ | گتی ایماژ

تعدادی از شبکه خصوصی مجازی (VPN) ارائه دهندگان خدمات در ایالات متحده و کانادا را تعطیل سرور های خود را در هنگ کنگ با استناد به نگرانی های امنیت ملی قانون است.

Vpn ها راه را برای کاربران به محافظت از حریم خصوصی خود و دور زدن سانسور اینترنت و با اتصال به سرور در سراسر جهان است.

ایالات متحده بر اساس IPVanish و دسترسی به اینترنت خصوصی در میان کسانی که اعلام کرد تصمیم خود را برای غیر فعال کردن خود را در هنگ کنگ سرور پس از چین اجرا امنیتی جدید در منطقه ویژه اداری در ماه گذشته.

تحت پکن امنیتی جدید قانون مردم را به جرم تجزیه طلبی و یا براندازی را می توان با یک جمله زندگی در زندان است. اجرای قانون نیز قدرت گاهی اوقات بدون حکم به جستجوی دستگاه های الکترونیکی با توجه به امنیت و قانون است.

منتقدان می گویند این قانون جدید موجب تضعیف استقلال که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود که آن را بازگشت به قانون در سال 1997. تحت قانون اساسی از هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین, هنگ کنگ است اعطا شده به برخی حقوق مانند آزادی بیان که نمی شود به دیگر شهرستانها چینی.

شرکت های فن آوری نگران مقررات در قانون که برخی از آنها به مقامات قدرت به پلیس محتوای آنلاین است که می تواند شامل نیاز به فن سیستم عامل و سرویس دهندگان اینترنت به حذف محتوا است که سقوط ناپاک از قانون.

در حال حاضر تعدادی از عمده شرکت آمریکایی از جمله گوگل و Facebook که مکث دست زدن به درخواست کاربر اطلاعات را از مقامات در پاسخ به این قوانین جدید ، Facebook در آن زمان گفت که “آزادی بیان اساسی حقوق بشر” و این که این شرکت را “حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر عواقب.”

به پاک کردن محتوا به طور منظم سانسور در اینترنت, سیستم عامل, در سرزمین اصلی چین است. علاوه بر این دو قطعه از قانون — در سال 2017 اطلاعات ملی قانون و 2014 ضد جاسوسی قانون — به نظر می رسد برای وادار کردن شرکت ها به دست داده اگر پکن درخواست آن را به نام “کار اطلاعاتی” با توجه به کارشناسان که قبلا صحبت CNBC.

سانسور و ترس

ارائه دهندگان VPN ترس این سطح نفوذ می تواند بیش از نشت به هنگ کنگ.

ایالات متحده بر اساس IPVanish گفت: در یک پست وبلاگ که آن را به حال توقف آن هنگ کنگ سرور VPN و معلق عملیات وجود دارد به منظور حفاظت از “آزادیهای کاربران در هنگ کنگ است.”

“قانون جدید همچنین مکان های منطقه یک بار در دژ آنلاین, آزادی, پشت همان تنگ اینترنت محدودیت های حاکم بر سرزمین اصلی چین” IPVanish گفت. “با این تغییر قانونی, ما, متاسفانه, مجبور به در نظر گرفتن هنگ کنگ و چین به عنوان یکی.”

واقع در دنور, کلرادو, دسترسی به اینترنت خصوصی گفت: در اوایل این هفته خواهد بود “پاک کردن و خاموش کردن” آن هنگ کنگ سرور “به دلیل جدید قوانین امنیت ملی در منطقه خطر انداختن حریم خصوصی کاربران ما و همه هنگ کنگ از ساکنان.”

در دوشنبه, تورنتو, کانادا-بر اساس TunnelBear گفت: این امر غیر فعال کردن آن هنگ کنگ سرور. VPN ارائه دهنده گفت: امنیت ملی قانون “منجر به گسترش نگران هستند که این قانون جدید خواهد صدمه دیده است آزادی بیان در هنگ کنگ است.”

هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس با CNBC از طریق ایمیل.

VPN های دیگر شرکت ها گفت: آنها ادامه خواهد داد نگه داشتن خود را در هنگ کنگ سرورهای آنلاین.

ProtonVPN گفت آن است که “خشم” با امنیتی جدید قانون اما آن را به نگه داشتن آن سرور در شهر “نه فقط به این دلیل ما معتقدیم که ما می توانیم آنها را امن نگه دارید, اما همچنین به این دلیل به اعتقاد ما در مبارزه برای هنگ کنگ است.”

این شرکت گفت که احساس می کند آن می تواند در حفظ حریم خصوصی کاربر و اطلاعات امن چرا که ورود به سیستم فعالیت های کاربر و ذخیره اطلاعات شخصی بر روی هر یک از آن سرور است. اما ProtonVPN را اضافه کنید که آن را نمی خواهد توصیه “دست زدن به محتوای حساس و یا ارتباطات” از طریق هنگ کنگ سرور.

SurfShark یکی دیگر از VPN شرکت گفت: CNBC از طریق ایمیل است که آن را نمی خواهد خاموش کردن سرور در هنگ کنگ به عنوان آنها را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات کاربر و باید امن است.

اما آن اضافه شده است که اگر وجود دارد “مورد نیاز از مقامات شروع به ثبت فعالیت های کاربر ما را بلافاصله تعطیل ما سرور VPN در هنگ کنگ است.”

هنگ کنگ اجرایی کری لام به طور مداوم در دفاع از این قانون گفت: “تنها هدف یک اقلیت بسیار کوچک از مجرم” در حالی که “مشروع و حقوق اساسی و آزادی لذت می برد توسط اکثریت قریب به اتفاق شهروندان محافظت خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>