‘برخی از قربانیان ممکن است هرگز بازیابی’: اثرات طولانی مدت از COVID-19 می تواند به مراتب بدتر از اول فکر

اثرات طولانی مدت از COVID-19 حتی در افرادی که دچار عفونت های خفیف می تواند به مراتب بدتر از اصل پیش بینی به گفته محققان و پزشکان در شمال ایتالیا.

روان و بی خوابی و بیماری های کلیوی, عفونت های ستون فقرات, سکته مغزی مزمن خستگی و تحرک مسائل شناسایی در سابق coronavirus بیماران در لومباردی بدترین آسیب دیده منطقه در کشور است.

پزشکان هشدار می دهند که برخی از قربانیان ممکن است هرگز بهبود یافتن از بیماری و این که تمام گروه های سنی آسیب پذیر هستند.

Infection rates have lessened but Italy is seeing the long-term effects COVID-19 has on survivors
تصویر: نرخ ابتلا به عفونت را کاهش اما ایتالیا شاهد اثرات طولانی مدت COVID-19 در بازماندگان

این ویروس یک عفونت سیستمیک که بر تمام ارگان های بدن نیست که قبلا فکر می کردم فقط یک بیماری تنفسی آنها می گویند.

برخی از مردم ممکن است پیدا کنید که توانایی خود را به درستی کار تمرکز کنید و حتی برای شرکت در فعالیت های فیزیکی خواهد بود به شدت دچار اختلال میشود.

Italy: The journey of a coronavirus nation
ایتالیا: سفر یک coronavirus ملت

پزشکان هشدار می دهند که افرادی که نظر خود را در یک گروه آسیب پذیر و نیست نگران ابتلا به این بیماری می تواند با قرار دادن خود در معرض خطر تغییر زندگی بیماری اگر آنها چشم پوشی از قوانین را امن نگه دارید.

آنها استرس است که نیاز به اجتماعی فاصله دست شستن و ماسک است که در حال حاضر به عنوان مهم به عنوان آن تا کنون بود.

هشدار در آمده و در میان نگرانی های رو به رشد در شمال ایتالیا است که موج دوم ویروس می تواند قریب الوقوع خواهد بود. پزشکان در دو بخش اصلی بیمارستان در منطقه گزارش داده اند که یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید به شدت بیمار است و مردم با مشکلات تنفسی.

Dr Roberto Cosentini, head of emergencies at Papa Giovanni XXIII Hospital in Bergamo
تصویر: دکتر روبرتو Cosentini است رئیس اورژانس در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو

دکتر روبرتو Cosentini سر از اورژانس در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو نظارت پاسخ به این ویروس است که از طریق این آلپاین استان ادعا زندگی حداقل از 6000 نفر است.

او به Sky News دسترسی بی سابقه به اورژانس بیمارستان اتاق در ماه مارس زمانی که اولین تکان دهنده اثرات ویروس پخش شد در سراسر جهان تغییر برداشت از مقیاس مشکل.

در حال حاضر او است که منجر به تلاش برای دوباره ارسال هشدار در سراسر جهان است که COVID-19 یک قاتل کشنده است که بر کل بدن است و نه دور.

A grandfather and daughter reunite
ایتالیایی ها شادی به عنوان مستند برداشته شده است

“در ابتدا ما فکر آن را بد آنفولانزا پس از آن ما فکر آن را بد آنفولانزا بسیار بد ذات الریه در آن مرحله زمانی که شما به اینجا آمدند اما پس از آن ما کشف کرد که آن را یک بیماری سیستمیک با کشتی آسیب در کل بدن با کليه دخالت مغزی دخالت” او به من گفت که در حال حاضر سکوت COVID-19 اورژانس که غرق شد چند ماه پیش.

“بنابراین ما در حال دیدن دیگر تظاهرات حاد نارسایی کلیوی که درخواست دیالیز یا سکته مغزی و پس از آن انفارکتوس حاد ميوکارد بنابراین بسیاری از عوارض و یا دیگر مظاهر ویروس.

“و همچنین در حال حاضر ما می بینیم یک نسبت قابل توجهی از جمعیت مزمن ناشی از ویروس” او گفت:.

Intensive care ward in hospital in Lombardy, Italy
“این یک جنگ آن را یک فاجعه’ – لمباردی بیمارستان در تلاش برای کنار آمدن

یکی از معدود نکات مثبت در حال ظهور از این بیماری همه گیر است که باعث ویران کردن به خدمات سلامت در اینجا ایجاد یک محیط منحصر به فرد که در آن پزشکان و کارشناسان در زمینه های مختلف خود را با هم کار برای ماه, به طور موثر به یادگیری مهارت های جدید. که همکاری و کمک به درک ویروس.

Dr Emanuela Catenacci یک جراح مغز و اعصاب در کرمونا بیمارستان و هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات او در ماه مارس او شده بود شرکت تصمیم گرفتند به کار در بخشهای ويژه در بدترین شیوع.

او به عقب بر مغز و اعصاب اما مهمتر در حالی که در گذشته او را تحت درمان بیماران به طور کامل مستقل از بخش های دیگر در حال حاضر او می تواند دیدن لینک کنید. که لینک COVID-19 و آن را چند ارگان قاتل.

Dr Emanuela Catenacci is a neurosurgeon at Cremona Hospital
تصویر: Dr Emanuela Catenacci یک جراح مغز و اعصاب در بیمارستان کرمونا

“در بیمارستان ما در حال حاضر ما در عمل با immunologists که در حال بررسی این بیماران به خصوص شدید ترین کسانی که با شدید ترین بیماری های, و آنها در حال بررسی نه تنها به ریه ها اما همه سیستمیک با تظاهرات COVID آسیب شناسی” او به من گفت.

“این ویروس یک عفونت سیستمیک برخی از ما دستگاه ارگان بزرگترین تجلی مانند ریه ها به عنوان ما می دانیم بلکه مغز پوست و گاهی اوقات ما باید واسکولیت به طوری که آن را نه [فقط] بالا تنفسی یا کم عفونت تنفسی آن را به پایان رسید [at] که” او گفت:.

پزشکان ایتالیایی’ یافته های خود را در بيماران آینه یک مطالعه اخیر انجام شده در دانشگاه کالج لندن است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

محققان جدی عوارض عصبی ناشی از COVID-19 از جمله هذیان, التهاب مغز, سکته مغزی و آسیب های عصبی در 43 نفر در سن 16 85.

برخی از بیماران تجربه کرده بودند هیچ شديد تنفس مشکلی در همه با اختلال عصبی به عنوان اولین و تنها نشانه آن است که آنها تا به حال coronavirus.

فشرده تست و پیگیری و تحلیل همه بازماندگان راه اندازی شده است در برگامو. تیم از پزشکان با بررسی کسانی که بهبود یافته اند بر اساس ثابت, تلاش برای پیگیری تغییر خواص ویروس.

Filippo Alcaini and his wife Caterina Belotti
تصویر: فیلیپو Alcaini تصویر با همسر خود Caterina Belotti یکی از بازماندگان

فیلیپو Alcaini 65 ساله یکی از بازماندگان در حال آزمایش.

او انتوبه در ماه فوریه پس از تبدیل شدن به شدت بیمار است اما بهبود است. او شده است COVID-19 رایگان برای چهار ماه اما او هنوز هم دارای مشکلات تنفسی و دوره های شدید و خستگی. او خود را می پذیرد وضعیت مداوم اما می فرستد روشن هشدار به مردم برای مراقبت به گرفتن ویروس تحت هیچ شرایطی.

“برای کسانی که نمی قوانین احترام من آرزو می کنم آنها می تواند یک هفته از آنچه من احساس یک هفته از احساس بد به من شده است” او به من گفت.

“شاید پس از آن آنها می دانند که آنها نمی تواند دست کم گرفتن بسیاری از هشدارها و قوانین اجباری ما داده شده است.”

پزشکان انجام پیگیری و تست برنامه می گویند که آنها به سادگی نمی دانم به اندازه کافی در مورد این ویروس به پیش بینی آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی.

Dr Gianluca Imeri
تصویر: Dr جیانلوکا Imeri هشدار می دهد که COVID-19 تغییرات بدن بیمار

“این چیزی بسیار متفاوت است که تغییرات بدن بیمار” دکتر جیانلوکا Imeri به من توضیح داد.

“ما نیز دیده می شود انواع آسم توسعه پس از coronavirus عفونت. ما مطمئن آسیب coronavirus است ناشی از التهاب و آسم و دیگر بیماری های تنفسی هستند و بیماری های التهابی و نیز وجود دارد برخی از بیماری های التهابی در بدن ما است که می تواند توسعه یافته و باعث coronavirus.

“ساده coronavirus پنومونی چیزی است که بیماران بهبود می یابند به طور کامل از, از یک رادیولوژی نقطه نظر اما احتمالا بزرگترین تغییر التهاب است – منظورم این است که ما را دیده اند التهاب در تمام بدن خود سیستم عروقی و سیستم تنفسی بنابراین ما فکر می کنم ما باید برای مقابله با التهاب در این بیماران حتی زمانی که بازیابی آنها را از فاز حاد بیماری,” او گفت:.

Cremona Hospital in Italy
تصویر: کرمونا بیمارستان در ایتالیا ساکت تر است پس بدترین بیماری همه گیر

کمی شناخته شده است از این ویروس است که هر گونه برنامه ریزی بلند مدت است که حدس می زنم کار می کنند.

پزشکان بر این باورند که حتی جوان ترین و خفیف ترین بیماری مبتلا هستند در معرض خطر از زندگی خود را در حال تغییر برای همیشه از آن می تواند سال ها طول بکشد تا ظاهر شوند. کل نیروهای می تواند کمتر مولد به عنوان یک نتیجه.

مشاوره از ایتالیا ساده است: نمی تواند آلوده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>