دولت اذعان کرده است که “تعداد کمی” از خانه coronavirus آزمون ارسال می شود نه حق دارند اطلاعات را پردازش می شود.

روز جمعه دولت اعلام کرد که ملاقات کرده بود هدف خود از 100,000 روزانه آزمون – هر چند وجود دارد انتقاد کرد که این رقم شامل صفحه اصلی تست کیت و آزمایشات انجام شده در ماهواره مراکز که هنوز بازگردانده شده است.

در حال حاضر به نظر می رسد که برخی از این خانه تست کیت ها بی فایده است.

ASK THE HEALTH SECRETARY GFX

چند کلید کارگران بودند که ارسال شده تست شده اند در تماس با اخبار آسمان می گویند ایشان هیچ برچسب بازگشت. بنابراین آنها دستور داده شده است به پرتاب COVID-19 آزمون دور.

صفحه اصلی آزمون ها به کار قرار است توسط یک فرد مالش یک سواب پنبه در دهان خود و سپس در داخل سوراخهای بینی خود را قرار دادن هر دو نمونه را در لوله ها و کیسه مهر و موم شده و سپس ارسال بسته بازگشت.

تام هاول یک معلم در لیدز گفت: دستورالعمل آزمون خود را توضیح داد و نه به آن را تا زمانی که تحویل بازگشت حافظه رزرو شده بود – او حدس زده برای جلوگیری از کیفیت نمونه رو به وخامت است.

اما او قادر به کتاب پیک بدون کد رهگیری اعتباری برچسب که شامل نمی شد.

بیشتر از Covid-19

پس از تماس تلفنی برای دیدن اگر او می تواند چاپ یک در خانه به او گفته شد به بن تست و صبر کنید برای یکی دیگر می رسند – در حدود یک هفته زمان.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک کارگر که نمی خواهم نام برد و گفت: به او گفته شد وجود داشته است “مشکل فنی” که به نام او به پرس و جو از دست رفته بازگشت جزئیات دو آزمون برای او و شریک زندگی خود را.

“مشکل این است که هیچ علامت را به ترتیب و بیشتر در دسترس وجود دارد,” او اضافه شده است.

“ما هنوز نمی دانیم که اگر ما آن را [coronavirus] یا نه. این مهم است من می دانم که اگر من به رانندگی در سراسر کشور در غیر این صورت من مجبور به انجام خود انزوا دوباره.”

یکی دیگر از کلید کارگر در لنکشایر که او نیز خواهید بود به نام همین مشکل مواجه.

هنگامی که او phoned تولید کنندگان Randox او گفت: او گفت: او می تواند رها کردن آن را در یک شورای, مجموعه, نقطه, اما نزدیک یک بود و در ایرلند.

Anisa از لندن, که همچنین دریافت هیچ بازده, اطلاعات, گفت, آسمان, اخبار او به برگزاری آزمون او.

“من احساس می کنم آن را مانند یک زباله به دور انداختن آن” او گفت:.

و لیندسی جنوب از شمال یورکشایر در توییتر نوشت او گفته شد به درخواست مجدد برای یک آزمون جدید در دو هفته. “هیچ پاسخ و در همه حال به ایمیل بالا بردن نگرانی,” او اضافه شده است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: آنها آگاه بودند از “تعداد کمی” از خانه کیت های آزمایش شده “بدون برچسب بازگشت”.

“ما به فوریت به دنبال حل و فصل این پس هر کسی که آسیب دیده هم می تواند با ارائه یک برچسب جدید و یا سفارش کیت جایگزینی آنلاین, که نمی توان در روزانه آمار و ارقام” آنها اضافه شده است.

در طول روز اخبار روزانه کنفرانس جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که 1,129,907 coronavirus آزمايش انجام شده در انگلستان از جمله 105,937 در روز جمعه.

هفته آینده کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net