برخی از بیمارستان ها اجرا خواهد شد به طور کامل محافظ لباسهای ‘ظرف 24 ساعت’

برخی از بیمه خدمات درمانی تراست در حال رفتن به اجرا به طور کامل محافظ لباسهای ظرف مدت 24 تا 48 ساعت با هزاران نفر از پزشکان و پرستاران ابراز نگرانی در مورد ناکافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان که نشان دهنده بیمارستان تراست می گوید منابع آستین یکبار مصرف مایع دافع لباسهای خسته شده اند با وجود باقی مانده سهام که “با دقت به خود اختصاص داده” به بیمارستان ها بیشتر در معرض خطر در حال اجرا است.

روز جمعه در بهداشت عمومی انگلستان خود را تغییر ارشاد – درخواست پزشکان و پرستاران به کار بدون تمام طول لباس و به استفاده مجدد از اقلام – اما به روز شده موضع گرفته انتقاد از چندین بهداشت و درمان بدن.

Medics still worry about a lack of personal protective equipment
تصویر: پزشکان هنوز هم نگرانی در مورد کمبود تجهیزات حفاظت فردی

انجمن پزشکی بریتانیا هشدار داده است که پزشکان و پرستاران نباید به خواسته “قرار دادن زندگی خود را در خط” برای نجات دیگران و گفت: PHE تصمیم بود “بیشتر پذیرش از وضعیت وخیم است که برخی از پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در ادامه به پیدا کردن خود را در آنجا که دولت شکست”.

دکتر راب هارود که صندلی BMA را مشاوران کمیته گفت: “اگر آن پیشنهاد شده است که کارکنان استفاده مجدد از تجهیزات این باید آشکارا رانده شده توسط علم و بهترین شواهد به جای در دسترس – و آن را کاملا نمی تواند سازش حفاظت از بهداشت و درمان کارگران است.”

کالج سلطنتی پرستاری تکرار این نگرانی و ادعا کرد این بود مشورت در مورد تغییر در هدایت و اضافه کردن آن را “غیر قابل قبول” اگر PPE بود نه ارائه شده در مراکز بهداشتی.

حداقل 50 NHS کارگران در حال حاضر پس از درگذشت پیمانکاری coronavirus.

بیشتر از Covid-19

با توجه به BMA بررسی حدود یک سوم از پزشکان شاغل در مناطق با خطر بالا گفت: آنها گاهی اوقات تحت فشار به کار بدون حفاظت کافی.

در ضمن 50 درصد از پزشکان که در مناطق پر خطر گفت: وجود کمبود آستین یکبار مصرف لباس و عینک یکبار مصرف – یا هیچ عرضه در همه. در این نظرسنجی 56 درصد گفت: همان توجه کامل صورت غشاء و فرآیندهای غشایی.

Lights on London landmarks for carers in the UK.
لندن چراغ برای سرپرستان

یکی از پزشکان مورد بررسی گفت: سطح فعلی از PPE چپ آنها احساس به عنوان اینکه آنها در حال “پرتاب به گرگ” با BMA رئیس شورای Dr Chaand Nagpaul warning: “بیش از حد بسیاری از پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی در حال حاضر خود را از دست داده زندگی می کند. ما نمی توانیم به خطر از دست دادن هر گونه اطلاعات بیشتر.”

جداگانه بررسی توسط کالج سلطنتی پرستاری نشان داد که 50 درصد از کارکنان پرستاری نیز احساس فشار به کار بدون PPE مناسب در طول coronavirus بحران است.

از 14,000 پاسخ دهندگان 12 درصد گفت: آنها تا به حال با اتکا بر چهره و یا حفاظت از چشم است که آنها تا به حال خریداری شده خود را و یا ساخته شده در صفحه اصلی در حالی که فقط 54 درصد گفت: آنها معتقد بودند که عرضه کافی الکل ژل دست.

فقط بیش از نیمی از کسانی که مشغول به کار در مناطق پر خطر گفت: آنها خواسته شده بود برای استفاده مجدد از اقلام از PPE که شد مشخص شده به عنوان “تنها” استفاده توسط تولید کنندگان.

کالج سلطنتی پرستاری قبلا خواست اعضای آن حاضر به درمان بیماران به عنوان “آخرین راه حل” اگر کافی PPE نمی توان ارائه شده است.

بهداشت عمومی انگلستان جدید هدایت می گوید PPE باید مورد استفاده مجدد قرار “تا زمانی که ساختار مناسب عرضه مجدد در محل” و این که “برخی از سازش است که نیاز به بهینه سازی عرضه PPE در زمان کمبود شدید”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک توصیه های قبلی که مقرر آستین یکبار مصرف مایع دافع لباسهای کهنه می باید در هنگام درمان COVID-19 بیماران معکوس شد.

اگر این لباس ها در دسترس نیست کارکنان بالینی در حال حاضر توصیه به پوشیدن “یکبار مصرف غیر مایع دافع لباسهای یا بارانی یا روپوش” یا “قابل شستشو فولاد لباسهای” با پیش بند و برای شستن آنها لمسي پس از آن.

زعفران Cordery معاون اجرایی بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان گفت: امید است این اختلال کوتاه بود و لباسهای خواهد شروع به ورود “به طور مداوم و قابل اعتماد به جای در زمان متناسب و شروع می شود”.

رهبران ملی گفته اند ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی که عرضه پیش بند مایع دافع ماسک و دستکش و ماسک “در حال حاضر نگاه خوب است”.

ویلز دولت گفته است که آن را در حال حاضر پیش بینی نشده است و هر گونه اختلال در آن PPE لوازم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>