برخی از فروشگاه های خرده فروشی اپل دوباره باز در چین پس از coronavirus بسته شدن

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در مقابل فروشگاه اپل در یک مرکز خرید به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید, در, پکن, چین, فوریه 18 سال 2020 است.

کارلوس گارسیا رولینز | ایسنا

اپل عملیات خرده فروشی در چین در حال بیدار شدن از خواب پس از coronavirus مربوط به بسته شدن.

با توجه به اپل سایت, 29 اپل 42 فروشگاه های خرده فروشی در سرزمین اصلی چین را دوباره باز اگر چه بسیاری از آنها عامل بر ساعت محدود. در اوایل این ماه اپل به طور موقت توقیف همه از آن فروشگاه ها و دفاتر شرکت های بزرگ در چین به دلیل “فراوانی از احتیاط.”

هفته گذشته اپل هشدار داده است که آن را از دست آن $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار برآورد مارس درآمد سه ماهه با توجه به کروناویروس و تلاش برای کاهش آن اثر است.

اپل با اشاره به بسته شدن فروشگاه های خود را در چین و همچنین از ساعت محدود و کم مشتری ترافیک به دلیل تقاضا برای محصولات اپل در سرزمین اصلی مبتلا شده بود. اپل همچنین هشدار داد در آن زمان که آیفون عرضه می تواند محدود به دلیل مسائل با تولید در چین است.

تحلیلگر UBS Timothy Arcuri گفت: در یک یادداشت روز دوشنبه که اپل از فروش آیفون در چین شد تا 5 ٪ در سال بیش از سال در ماه ژانویه به طور قابل توجهی بیش از حد بقیه گوشی های هوشمند چینی بازار با استناد به دولت چین داده است. با این حال او هشدار داد که با توجه به خاموش کردن از فروشگاه های خرده فروشی و یک “تدریجی و نامشخص سرعت عادی” که در فوریه حمل و نقل می تواند بدتر از حد انتظار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>