SoftBank استراتژی شیفت از بلند مدت به کوتاه مدت بقا به عنوان چشم انداز صندوق آماده برای رکود اقتصادی جهانی

SoftBank گروه Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Masayoshi پسر در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 9 مه سال 2018 در توکیو ژاپن است.

Tomohiro Ohsumi | گتی ایماژ

حدود 10 سال پیش سافت منتشر شد یک نمایش به صورت اسلاید ارائه شده در این شرکت 300-طرح سال. “ویروس ناشناخته” یک مرجع در اسلاید 69 از 133.

شاید coronavirus خواهد شد بر روی صفحه رادار در شرکت برنامه بلند مدت برای سلطه بر جهان. شاید SoftBank چشم انداز سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و دیگر غالب شرکت های فن آوری پرداخت خواهد شد در دراز مدت فقط به عنوان مدیر عامل میلیاردر Masayoshi پسر پیش بینی زمانی که او لگد کردن چشم انداز صندوق بی سابقه 100 میلیارد دلار صندوق سهام خصوصی است که سرمایه گذاری در حدود 90 شرکت بیش از سه سال گذشته است.

اما روز دوشنبه خبر که SoftBank در حال برنامه ریزی برای فروش دلار به 41 میلیارد دلار دارایی به ساحل تا آن ترازنامه از طریق ترکیبی از سهام و اوراق قرضه buybacks بدهی redemptions و پول نقد در دست باید در مورد اخبار برای سرمایه گذاران است. در حالی که SoftBank سهام شروع به پریدن کرد 19 درصد در اخبار این شرکت است که فروش به رکود بازار و تصدیق نیاز به بازگرداندن تعادل نقدی-دو نشانه از ضعف است. قبل از دوشنبه SoftBank سهام معامله شده در 73% تخفیف به ارزش مجموع آن متعلق به دارایی های, بزرگترین تخفیف در تاریخچه این شرکت.

“این برنامه خواهد بود که بزرگترین سهم بیع متقابل و در نتیجه بزرگترین افزایش در موجودی نقدی در تاریخ SBG بازتاب محکم و تزلزل ناپذیر اعتماد به نفس ما را در کسب و کار ما” پسر در بیانیه ای گفت. “این به ما اجازه خواهد داد برای تقویت ترازنامه در حالی که به طور قابل توجهی کاهش بدهی. علاوه بر این, کسب درآمد از دارایی نشان دهنده کمتر از 20 درصد از این شرکت در حال حاضر ارزش دارایی.”

برخی از دارایی های SoftBank فروش می تواند بخشی از آن 26 درصد سهام در چینی تجارت الکترونیکی شرکت Alibaba است به ارزش حدود 130 میلیارد دلار; عموم معامله سهام در حال بارگذاری Guardant سلامت و با حداکثر سرعت دویدن (که در روند ادغام با T-Mobile); و SoftBank Corp (جدا از SoftBank گروه) که اکثریت مالکیت یاهو ژاپن است. یک سافت سخنگوی کاهش یافته است به نظر که دارایی فروخته خواهد شد.

هنوز هم آن را ایده آل به فروش می رسانند در حالی که ارزش دارایی در حال سقوط به امن پول نقد برای سرمایه گذاری در آن ساخته شده در نزدیکی بازار بالا. مشکل اصلی برای SoftBank است بلند پروازانه خود چشم انداز صندوق که نوشته شده است, بازگشت به عقب در سه ماهه زیان در سود عملیاتی پاک کردن شرکت کلی سود در هر دو چهارم.

خطرات بزرگ: سوار-به اشتراک گذاری WeWork

SoftBank یک بار ساده, ژاپنی, شرکت ارتباطات از راه دور ارائه های بی سیم خدمات به مشتریان به عنوان یک نسبتا کوچک تازه بدوران رسیده در برابر رقبای بزرگتر NTT Docomo و KDDI.

اما پسر به گسترش امپراتوری خود را در چند دهه گذشته کسب بیش از 80 درصد از حداکثر سرعت دویدن و پس از ادغام آن با T-Mobile, خرید نیمه هادی شرکت ARM برای 32 میلیارد دلار در سال 2016 بحث بالقوه کسب آمریکا در کابل شرکت منشور و سرمایه گذاری بیش از 15 میلیارد دلار در WeWork و بارگذاری. در این روند سافت تبدیل به یک فن آوری و مخابرات شرکت. بسیاری از بزرگترین شرط — بازو, حال بارگذاری, WeWork, دیدی Chuxing — قرار دارد (حداقل در بخشی) در چشم انداز صندوق می شود که برخی از کمک های مالی خود را از سرمایه گذاران خارج از جمله عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری و ابوظبی صندوق Mubadala سرمایه گذاری شرکت.

SoftBank اولیه نیاز به پول نقد ناشی از داشتن بزرگ سهام در ده ها تن از شرکت های خصوصی که به احتمال زیاد نمی خواهد که طرح خروج در بازارهای عمومی برای ارتباط آینده.

چشم انداز صندوق دارای مخاطرات زیادی نقدی-guzzling سوار-به اشتراک گذاری شرکت های مانند دیدی گرفتن و Ola که هنوز تمام خصوصی و تمام خواهد شد نیاز به استراتژی خروج یا از طریق رفتن و یا فروش. Coronavirus قرنطينه در حال حاضر به شدت تحت تأثیر سوار-به اشتراک گذاری در شرکت ها به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند. Uber سهام را در حدود 45% در ماه گذشته — و SoftBank هنوز صاحب حدود 16% از بارگذاری.

WeWork نیز به خصوص در معرض خطر برای تمدید قرنطینه که مردم را دور ماندن از مشترک فضاهای اداری. SoftBank در حال حاضر در تلاش برای استخراج خود را از بخشی از سرمایه گذاری که با تلاش به جلو و دور از 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه دهد. سافت هنوز برنامه ای برای گسترش 5 میلیارد دلار بدهی به WeWork مردم آشنا با توجه به گفته CNBC در هفته گذشته پیشنهاد مناقصه “هیچ تاثیری در SoftBank تعهد به WeWork یا در قدرت مالی کسب و کار” به گفته یک سخنگوی.

فراتر از چشم انداز صندوق بزرگترین سرمایه گذاری های طولانی مدت رکود نیاز به بسیاری دیگر از سود منفی جریان نقدی شرکت ها به دنبال بودجه اضافی. سافت بزرگترین سهامداران برای اکثر شرکت ها در چشم انداز صندوق. که به معنی آن خواسته خواهد شد که به دنبال سرمایه گذاری از آن اختصاص داده شده حدود 20 میلیارد دلار از 100 میلیارد دلار. چشم انداز صندوق شمارش در شرکت های مانند ساخت و ساز و راه اندازی Katerra که در زمان $865 میلیون دلار از این صندوق برای پرداخت با خروجی حتی اگر آنها هنوز تبدیل به یک سود. دیگر شرکت های زیست فناوری در نمونه کارها ممکن است سود اگر آنها می تواند کمک به با کروناویروس بازیابی. اما دیدن نتیجه نهایی نیاز به صبر و شکیبایی است که به نوبه خود نیاز به سرمایه گذاران را به صبر در SoftBank.

Prescient نگرانی

چند چشم انداز صندوق همکاران ابراز نگرانی داخلی که 20 میلیارد دلار به اندازه کافی ذخیره سرمایه برای صندوق با 14 سال عمر CNBC گزارش داد اوایل این ماه. کسانی که شرکای باورهای نظر می رسد prescient امروز.

“Softbank کنونی بیع متقابل تامین می شود با فروش دارایی های که در بازار است که در حوزه discounting 60%+ برای قیمت کامل در حالی که د-اعمال نفوذ باید کاهش نگرانی ها در ترازنامه استرس به عنوان خصوصی ارزیابی سهام سقوط” نوشته کرک Boodry یک تحلیلگر در Redex منابع در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

چشم انداز صندوق سر Rajeev Misra گفت CNBC در اوایل این سال است که او انتظار دارد که “ده ها” از مجموعه شرکت های عمومی در آینده 18 تا 24 ماه, اثبات استراتژی های سرمایه گذاری موفق و پیشرو به جدید محدود شریک سرمایه گذاری برای چشم انداز صندوق 2.

تنها چند هفته پس از آن مصاحبه Misra نظرات در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر قابل ملاحظه ای بیشتر نامشخص است. Airbnb که در حال برنامه ریزی برای رفتن عمومی در این سال است که در حال حاضر بررسی گزینه های دیگر برای جمع آوری پول از جمله یک دور جدید از بودجه CNBC گزارش هفته گذشته است. SoftBank است که یک سرمایه گذار در Airbnb اما اگر یک bellwether شرکت مانند آن است که با توجه به در نظر گرفتن بودجه های خارجی آن سیگنال ضعف کلی IPO بازار — به ویژه برای شرکت هایی که دیدن عمده درآمد کاهش با قرنطينه در محل. اگر یک IPO پنجره بسته است برای همه سال 2020 چشم انداز صندوق شرکت ها نیاز به سرمایه بیشتر و SoftBank ممکن است مجبور به راه رفتن به دور از سرمایه گذاری به جای بودجه همه آنها را.

“اگر بازار به رکود طولانی مدت از 12 تا 24 ماه وجود دارد و نه دسترسی به بازارهای عمومی ما باید در بالا بردن سرمایه اضافی در سطح شرکت گفت:” جف Housenbold یک مدیر عامل در چشم انداز صندوق گفت: CNBC در اوایل این ماه. “هیچ بدهی وجود دارد سهام و بازیکنان وجود دارد ترکیب و ادغام.”

سافت است که به شمارش در آینده 18 تا 24 ماه برای اثبات آن استراتژی خواهد بود برنده برای سرمایه گذاران است. اما اگر coronavirus هل بازار به یک رکود عمیق, آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که زمانی خواهد بود بیشتر در مورد بقا و کمتر در مورد موفقیت.

تماشا کنید: SoftBank چشم انداز صندوق رئیس Rajeev Misra صحبت می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>