Masayoshi پسر رئیس و مدیر اجرایی SoftBank گروه Corp. واکنش نشان می دهد طی یک گفت و گو با جک ما رئیس سابق Alibaba Group Holding Ltd. در تصویر نیست در توکیو فروم 2019 در توکیو ژاپن در روز جمعه, دسامبر. 6, 2019.

Kiyoshi Ota | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

سهام از کنگلومرا SoftBank گروه افزایش یافت و صبح روز چهارشنبه یک روز پس از ایالات متحده در منطقه قاضی تایید شده ادغام بین با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل. سافت سهام دار عمده با حداکثر سرعت دویدن.

SoftBank سهام آخرین 10.58% بالاتر در صبح روز چهارشنبه پس از بالا رفتن سرسام آور بیش از 12% پیش از آن در جلسه.

قوی حرکت به سمت بالا منعکس است که از حداکثر سرعت دویدن دیدم که خود سهام در وال استریت به دست آوردن عظیم 77.7% در روز سه شنبه.

حکم stateside پاک یکی از آخرین موانع برای معامله ای که هنوز هم نمی تواند تا کالیفرنیا خدمات عمومی را تصویب کمیسیون معامله. روز سه شنبه حکم همچنین نقطه اوج یک سال طولانی معاشقه بین, با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile ساخته شده است که چندین تلاش در طول سال به ادغام تنها به کنار گذاشتن برنامه های خود را از ترس نظارتی موشکافی.

پیش از آن توسعه نامتقارن مشاوران’ امیر Anvarzadeh نوشت: در یک یادداشت به تاریخ Feb. 11 که حاکم خواهد حذف “یکی از پتانسیل منفی” اطراف SoftBank.

“با ادغام از بین بردن با حداکثر سرعت دویدن $40bn بدهی از (SoftBank)’s ترازنامه نیز انجام دور با
پتانسیل سردرد پیدا کردن یکی دیگر از خواستگار ما فکر می کنیم (SoftBank) بار دیگر موفق به لول خوردن خود را از مشکل بزرگ” Anvarzadeh گفت:

آخرین توسعه می آید به عنوان یک تقویت به SoftBank در میان گزارش های متعدد است که ژاپنی ها کنگلومرا است که مبارزه برای افزایش سرمایه برای دوم آن چشم انداز صندوق. برخی از قابل توجه شرکت هایی که برای اولین بار چشم انداز صندوق سرمایه گذاری شامل سواری-نقطه غول های بارگذاری و آسیای جنوب شرقی را با شتاب.

گزارش از وال استریت ژورنال و دیگران می گویند سافت در مسیر افزایش حدود نیمی از $108 میلیارد وعده داده شده توسط مدیران در تابستان گذشته پس از سرمایه گذاران سرخورده توسط فلیپ فلاپ مانند WeWork و نامنظم عملیات حاضر به دل لازم است پول نقد. هنوز بالای اجرایی در این شرکت گفت: CNBC در روز دوشنبه که آن را “خیلی زود” برای تصمیم گیری در مورد اندازه نهایی استخر و ترکیب بودجه.

— CNBC لورن Feiner و توماس فرانک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im