به Ola برنامه های نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است.

نعناع | Hindustan Times | گتی ایماژ

هندی سواری-نقطه برنامه Ola راه اندازی کرده است در لندن که در آن بارگذاری چهره تهدید به ممنوع بودن آن را به عنوان هدف سرنگونی غول دره سیلیکون به عنوان رهبر بازار در انگلستان سرمایه است.

این شرکت که سهام تکنولوژی سرمایه گذاری نیروی عظیم منهدم کننده SoftBank به عنوان یک سرمایه گذار با بارگذاری رول کردن آن تاکسی-رزرو سرویس در این شهر در روز دوشنبه ، این شرکت برنامه های مشابه در بسیاری از راه هایی برای بارگذاری است اما چند ایمنی متمرکز ویژگی های آن را می گوید آن را به ایستادگی کردن.

برای مثال زمانی که یک مسافر به ماشین آنها را به ورودی منحصر به فرد کد چهار رقمی قبل از این درایور می توانید شروع به سفر. آن را نیز می آید بسته بندی شده با یک هوش مصنوعی-طراحی سیستم نامیده می شود که بر میدارد تا انحراف در مسیر الگوها و Ola برای بررسی با راننده و یا مشتری است که “هیچ چیز نامطلوب” است که اتفاق می افتد.

“ما آرزوی رهبر بازار در لندن” سیمون اسمیت Ola سر بین المللی گفت: CNBC در مصاحبه. “ما باور داریم که با ما گزاره در سراسر کیفیت و ایمنی ارائه یک تجربه بزرگ نه تنها برای مشتریان و رانندگان به عنوان وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی تواند رهبر بازار در این بازار است.”

این شرکت در حال حاضر ثبت نام بیش از 25,000 رانندگان در لندن بیش از نیمی از Uber را 45,000 در این شهرستان است. همچنین همکاری با واحد آموزش از انگلستان کامپیوتر انجمن AA, آموزش و پرورش, شرکت پیرسون و مشاوره غول مرسر برای تست درایور آن در ارزیابی ریسک, English speaking و خدمات به مشتریان.

Ola ورود در لندن می آید به عنوان کلید آن رقیب بارگذاری مبارزه برای بقا در این شهرستان است. محلی تنظیم کننده حمل و نقل لندن (TfL) تصمیم به تمدید بارگذاری مجوز به عمل در ماه نوامبر با استناد به یک “الگوی شکست” قرار داده است که ایمنی مسافران آن در خطر است. در حال حاضر این شرکت می توانید در ادامه عامل در لندن به عنوان آن تجدید نظر تصمیم گیری.

با توجه به TfL رانندگان قادر به بازی بارگذاری سیستم را انتخاب کنید تا مسافران بدون اینکه مجاز است. آن را می گوید که آنها قادر به انجام این کار با آپلود عکس های خود را به یکی دیگر از راننده حساب. این اتفاق در حداقل 14,000 سفر و برخی از رانندگان بودند بدون مجوز بی TfL گفت.

پرسید که آیا Ola سیستم می تواند به طور مشابه مورد بهره برداری قرار اسمیت گفت که او “اعتماد به نفس وجود دارد نمی توان یک مسئله” اما اگر وجود دارد آن را تماس با رگولاتور به “توضیح آنچه اتفاق افتاده و آنچه که برنامه ما این است که برای اصلاح آن است.” آن برنامه همچنین دارای یک اورژانس ابزار است که می تواند انتخاب شود به هشدار Ola یک مشتری بستگان و خدمات اورژانس.

Ola رئیس بین المللی سیمون اسمیت.

Ola

برای تشویق رانندگان به استفاده از پلت فرم آن در ابتدا Ola نیست در نظر گرفتن کمیسیون آنها را برای شش هفته از راه اندازی آن. پس از آن شرکت را 18 درصد کاهش و از همه سواری کمتر از Uber را 25 درصد نرخ کمیسیون. در ضمن مسافران داده خواهد شد تا به £25 در سوار کوپن اگر آنها ثبت نام در اولین هفته پس از راه اندازی.

لندن است که مماس با سوار-نقطه اپراتورها در حال حاضر با استونی پیچ و فرانسه Kapten همچنین به دنبال دور تراشه در حال بارگذاری تسلط. افزایش بارگذاری و کسانی که جدید است و تحت فشار قرار دادن لندن یاد کابین های سیاه و سفید به عنوان آنها اغلب هزینه بسیار ارزان تر کرایه.

در حالی که سوار-به اشتراک گذاری خدمات ثابت کرده اند محبوب سرمایه گذاران را نگران کرده است و در مورد اینکه آیا چنین کسب و کار می تواند سودآور تبدیل شده است. Uber و Lyft سهم قیمت هر دو پایین از آنها ذکر شده در سال گذشته به دلیل نگرانی بیش از خود زیان هر چند Uber اصرار دارد آن را می تواند رسیدن به سودآوری تا پایان سال است.

Ola می گوید آن را به یک شات بهتر در رسیدن به سودآوری نسبت به رقبای خود را به عنوان آن را در حال حاضر مثبت درآمد در خانه خود در بازار هند است. لندن نیست این شرکت برای اولین بار در انگلستان در بازار و اسمیت گفت که در سه ماه گذشته در آن دیده می شود 60 درصد رشد در رزرو در بیرمنگام در حالی که رزرو کرده اند دو برابر شده در اکستر و خواندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de