ممنوعیت تجمع گروه های بیش از شش نفر در خانه ها، پارک ها، میخانه ها و رستوران ها در انگلستان توسط بوریس جانسون در بزرگترین سرکوب کروناویروس از زمان کاهش قوانین قفل شدن اعمال می شود.

متخلفان اول ۱۰۰ پوند جریمه خواهند شد که در هر جرم تکرار بیشتر تا ۳۲۰۰ پوند دو برابر alarming surge خواهد شد، نخست وزیر در تلاش برای جلوگیری از افزایش هشدار دهنده پرونده های COVID-19 در بریتانیا اعلام خواهد کرد. prime minister

آقای جانسون در یک کنفرانس خبری داونینگ استریت مصادف با یک کمپین تبلیغاتی جدید دولتی با عنوان «دست ها» اعلام خواهد کرد: «ما باید اکنون برای جلوگیری از گسترش ویروس عمل کنیم.» صورت. فضا”

پ.م اعلام خواهد کرد: «بنابراین ما قوانین مربوط به تماس اجتماعی را ساده و تقویت می کنیم و درک آنها را آسان تر می کنیم و پلیس اجرا می کند.»

“این کاملا حیاتی است که مردم در حال حاضر به این قوانین پایبند و به یاد داشته باشید اصول اولیه — شستن دست خود را ، پوشش صورت خود را ، نگه داشتن فضا از دیگران ، و گرفتن یک آزمون اگر شما علائم.”

matt hancock هنکاک محدودیت های جدید بولتون را اعلام کرد

این سرکوب پس از هشدارهای روسای پزشکی دولت صورت می گیرد که مردم coronavirus– به ویژه جوانان – در حال حاضر بیش از حد در مورد کروناویروس آرام هستند، با این نتیجه که نرخ COVID-19 در حال حاضر بالاتر از 20 در هر 100،000 نفر است.

اعلام PM به دنبال مت هنکاک وزیر imposing a ban on socialising بهداشت تحمیل ممنوعیت معاشرت با مردم از خانواده های دیگر در بولتون، با رستوران ها در شهر محدود به خدمت مواد غذایی takeaway و منع رفت و آمد 10:00-5am در تمام مکان ها.

بیشتر از Covid-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de