نیوزیلند در حال حاضر اجازه مردم به گسترش اجتماعی خود را از حباب به تماس با خانواده و خارج از خانواده خود را.

فیلیپ Beyer/EyeEm/گتی ایماژ

به عنوان بیشتر کشورها نگاه به آسانسور خود را coronavirus مستندات, “اجتماعی حباب” شده اند شناور به عنوان یک ایده چگونه به سهولت محدودیت اما کارشناسان می گویند که آنها می تواند دشوار است برای قرار دادن به عمل.

اجتماعی حباب مستلزم اجازه می دهد مردم را به تشکیل یک گروه با انتخاب یک شماره از مردم آنها مجاز به دیدن اجتماعی خارج از خانواده خود.

آنها قرار داده شده است رو به جلو به عنوان یک راه برای ادامه حاوی گسترش Covid-19 که آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 257,000 با توجه به آخرین آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نیوزیلند — است که منادی به عنوان مثال برای آوردن آن coronavirus موارد را به صفر — در حال حاضر اجرا اجتماعی حباب. آن را برداشته خاص مستند محدودیت های هفته گذشته و اجازه داد مردم به گسترش حباب های خود را به تماس با خانواده و خارج از خانواده خود را.

در ضمن بلژیک گزارش شده است که با توجه به اجازه می دهد مردم را به معاشرت با یک گروه از بالا به 10 نفر. آن را در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم به ملاقات با دو نفر دیگر خارج از خانواده خود را به طوری که آنها خارج و نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر.

ویلیام Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت, گفت, اجتماعی, حباب “قطعا یک جزء از چگونه یک بار اولیه شیوع بیماری تحت کنترل است اقدامات می تواند تصفیه شده.”

با این حال او افزود که عدم می آید با اندازه گروه به عنوان آن مقیاس می تواند به افزایش احتمال عفونت است.

“تصور کنید که یک فرد دارای 5% امکان آلوده شدن در یک دوره معین” Hanage گفت. “اگر هر فرد محسوب می شود به عنوان مستقل در خطر است, که بدان معنی است که یک خوشه از 10 تماس با ما دارای 50 درصد شانس تجربه یک مورد در آن دوره است.”

مایک Tildesley یک استاد که دارای تخصص در بیماری های عفونی کنترل در دانشگاه وارویک گفت که در حالی که “در اصل, آن را واقعا معقول استراتژی” عملا آن را دشوار خواهد بود به پیاده سازی.

او همچنین گفت که باریک پایین یک لیست از دوستان و حصول اطمینان از که آن دوستان نیز همان لیست — صدا مانند یک “اجتماعی کابوس است.”

“شما می توانید تصور این وضعیت که در آن شما نام یک گروه از دوستان آنها نام یک گروه از دوستان که شامل شما, اما آن را تا به برخی از مردم که شامل نمی شود در لیست خود را و همه شما رو به نوعی متخلخل روند که (coronavirus) فیلتر از طریق جمعیت آهسته تر است که آن را قبل از” Tildesley اضافه شده است.

‘تماس با خوشه بندی’

اهمیت انحصار در درون این حباب ها مشخص شد توسط Stefan Flasche, دانشیار بخش عفونی بیماری اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری در آخرین پست وبلاگ.

او بحث در مورد چقدر سخت مستند بوده و بر او چهار سال توضیح داد که او هنوز هم در سن که در آن دشوار است برای برقراری ارتباط دیجیتالی که “او زندگی اجتماعی است که بسیار در اطراف محور دید از تماس فیزیکی با بهترین دوستان است.”

قادر به گسترش تماس خود را به حتی یک یا دو دوستان نزدیک خواهد بنابراین “فوق العاده کمک به او سلامت روانی و اجتماعی و توسعه” و او پیشنهاد کرد که آنها می تواند به شکل یک نوع منحصر به فرد گروه بازی.

این “اجتماعی تماس با خوشه بندی برای کودکان اجازه می دهد آنها را برای معاشرت با دوستان خود در حالی که تنها با اضافه کردن یک جای حاشیه ای خطر ابتلا به کروناویروس از عفونت یا انتقال به کسانی که خارج از بازی و گروه مربوطه خانوار” Flasche گفت.

به طور گسترده تر او گفت: این خوشه استراتژی می توان به خانواده های بدون فرزند بودند اما “به طور مشابه در مبارزه از کمبود مستقیم ارتباطات اجتماعی به عنوان مستند محدودیت شروع به استراحت” چنین به عنوان تنها فرد خانواده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de