Societe Generale نوشته شده در درآمد را از دست ندهید برای سه ماهه چهارم سال 2019 در روز پنج شنبه اما نشان داد قصد دارد ممکن است سهام buybacks و گفت: سودآوری را بهبود بخشد این سال است.

این گزارش درآمد خالص از 654 میلیون یورو ($719.26 میلیون) برای سه ماهه چهارم کمی پایین تر از بازار انتظارات است. تحلیلگران انتظار داشتند که سود 665.8 میلیون یورو برای سه ماهه و 3 میلیارد یورو برای کل سال 2019 با توجه به داده ها از Refinitiv. Societe Generale گفت: درآمد خالص رسیده 3.2 میلیارد یورو در سال.

در اینجا برخی از نکات برجسته برای سه ماهه چهارم:

  • درآمد به 6.2 میلیارد یورو برای سه ماهه در مقابل 5.9 میلیارد یورو از یک سال پیش.
  • CET 1 درجه بود در 12.7 درصد در پایان ماه دسامبر در مقابل 10.9% یک سال پیش.
  • هزینه های عملیاتی افزایش به 4.5 میلیارد یورو از 4.45 میلیارد یورو از یک سال پیش.

بانک نا امید شده بود تحلیلگران در پایان سه ماهه سوم با پایین تر از حد انتظار درآمد خالص اما قوی تر سرمایه موقعیت افزایش اشتها برای سهام. این حرکت در آن موقعیت سرمایه در ادامه به سه ماهه پایانی سال با SocGen گفت: روز شنبه که آن را می خواهد به نگه داشتن آن CET1 نسبت بالاتر از 12 درصد در سال 2020 است. این نسبت یک هسته اندازه گیری از یک بانک قدرت مالی.

“اساسا 2019 شد یک سال از انتقال بسیار فعال دوره از تحول برای این گروه است. بنابراین در این مناظر ما تحویل داده و نتایج بسیار خوب,” فیلیپ هایم معاون مدیر عامل شرکت Societe Generale, CNBC گفت.

‘باید واقع بینانه’

این بانک در گزارش درآمد خالص از 230 میلیون یورو برای آن در فرانسه خرده فروشی واحد پایین 18.4% از یک سال پیش. فرانسه دهنده گفت: آن خوشحال بود با این عملکرد با اینحال با توجه به افت نرخ بهره پایین و مداوم تغییر و تحول در آن شبکه فرانسه.

اروپا و وام دهندگان اغلب با انتقاد از فوق العاده سست سیاست های پولی انجام شده توسط بانک مرکزی اروپا (ECB). فرانکفورت-بر اساس موسسه معرفی منفی نرخ در سال 2014 و از آن نشده است بازگشت به قلمرو مثبت. منفی نرخ می توانید دندانه یک بانک ترازنامه.

بانک فرانسوی Societe Generale را دفتر مرکزی آن در پاریس است.

Chesnot | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

“ما بسیار خوشحال خواهد شد به دیدن عادی از این سیاست پولی اما اجماع است که آن را ادامه خواهد داد پایین و ما باید آماده; ما باید واقع بینانه” هایم گفته CNBC شارلوت نی.

به دنبال در دیگر واحد های بین المللی, بانکداری خرده فروشی دیدم درآمد خالص ضربه 463 میلیون یورو در سه ماهه چهارم از 563 میلیون یورو از یک سال پیش. آن جهانی بانکداری و سرمایه گذار راه حل واحد شاهد رشد سود بیش از 60 ٪ از سال قبل است.

چشم انداز 2020

فرانسه سوم بزرگترین بانک پیش بینی بالاتر درآمد خالص در سال 2020 در مقایسه با سال 2019. آن را پیش بینی درآمد بالاتر در محیط اقتصادی کنونی کاهش هزینه های عملیاتی و کاهش هزینه های آن به نسبت درآمد.

آن را نیز اعلام کرد سیاست تقسیم سود با نسبت پرداخت 50 درصد از اساسی آن گروه درآمد خالص است که می تواند شامل به اشتراک گذاری بیع متقابل تا 10٪.

بانک گفت: این انتظار به پرداخت سود سهام از 2.20 یورو در هر سهم به صورت نقدی مربوط به آن 2019 عملکرد.

سهام این بانک فرانسوی هستند تا 15 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net