برف و یخ هستند و هوا را مختل بریتانیا روز چهارشنبه به عنوان کشور بهبود از طوفان Ciara و آماده برای طوفان دنیس.

“بلیزارد شرایط” ممکن است بیش از, Cumbria, Northumberland و بخش های بزرگی از اسکاتلند سئوته و هشدار داد که به عنوان برف و بادهای قوی ترکیب.

وجود دارد زرد است آب و هوا هشدار دهنده در محل برای آن مناطق که در آن به 10 سانتی متر (4in) از برف می تواند سقوط در قطعات بالاتر.

A vehicle travels on The Strood causeway in Essex
تصویر: یک سفر وسایل نقلیه در سترود جاده در اسکس

ایرلند شمالی می تواند بیشتر برف, دوش, پیش بینی گفت.

هنگامی که یخ را از راه انگلستان تنظیم شده بود توسط بادهای تند و باران های سنگین برای دومین آخر هفته پی در پی به عنوان طوفان دنیس می رسد.

Gusts تا 50mph (80kmh), امکان پذیر است, با بیش از 60 مایل در ساعت (96kmh) ممکن است بیش از تپه های مناطق ساحلی و در معرض مکان.

آن را نمی خواهد لمس 97mph (156kmh) بادهای طوفان Ciaraاما جاری شدن سیل بیشتر است ممکن است با 43 هشدارها هنوز هم در جای خود در انگلستان شش در اسکاتلند و ولز را در روزهای اخیر بارش باران های سنگین.

بیشتر از طوفان Ciara

آسمان آب و هوا مجری کرستی McCabe گفت: “ما در میان طوفان بزرگ سیستم های در حال حاضر با پاک کردن از طوفان Ciara ادامه قبل از طوفان دنیس ثابت می شود یک تهدید در این آخر هفته.

“با این حال آب و هوا است که هر چیزی اما آرام با زمستانی خطرات برای تماشا در روز یکشنبه است. خیلی از اسکاتلند و شمال انگلستان و ایرلند شمالی در معرض خطر هستند از برف و یخ و سفر ممکن است اختلال.

High winds caused by Storm Ciara saw large waves crash on the beach in Brighton
تصویر: بادهای ناشی از طوفان Ciara دیدم زیادی امواج تصادف در ساحل برایتون

“مکرر نشان می دهد دوش و بادهای قوی می تواند منجر به شرایط بلیزارد بیش از تپه. هر برف تجمع بیش از پایین زمین خواهد شد به طور موقت اما تا 10 سانتی متر است که ممکن است بیش از تپه.

“در حالی که طوفان دنیس تنظیم نشده است به عنوان مخل به عنوان طوفان Ciara وجود دارد یک نگرانی است که باران در حال سقوط بر روی زمین در حال حاضر اشباع شده منجر به جاری شدن سیل,” او اضافه شده است.

حدود 730 خواص آوردند و تحت تاثیر جاری شدن سیل در روزهای اخیر با توجه به سازمان محیط زیست است که هشدار داده دنیس چهارم به نام طوفان از 2019-20 فصل می تواند بیشتر.

The Mumbles Coastguard Cliff Rescue Team filmed people taking selfies as big waves hit a cliff face in south Wales
‘خطر زندگی خود را برای یک طوفان عکس’

کارولین داگلاس آژانس سیل وظیفه مدیر گفت: “رودخانه و آب های سطحی جاری شدن سیل ممکن است در روز شنبه به یکشنبه به دلیل طوفان دنیس و ما در حال ارائه مشاوره به مردم برای بررسی خطر سیل و برای ایمن ماندن در ساحل و یا در هنگام راه رفتن و یا رانندگی در نزدیکی تورم رودخانه.”

او همچنین هشدار داد مردم در برابر گرفتن “خطرناک” به اصطلاح طوفان selfies.

ملاقات در دفتر رئیس هواشناس استیو Ramsdale گفت: “یکی دیگر از طلسم بسیار مرطوب و باد می وزد آب و هوا انتظار می رود که برای شنبه.

“اگر چه طوفان دنیس در حال حاضر انتظار نمی رود که به عنوان شدید به عنوان Ciara اختلال است که هنوز هم احتمال دارد.”

Foam washed ashore by stormy weather covering a cafe's outside seating in Bude, England
طوفان Ciara مرداب کافه در کف دریا

روز سه شنبه یک مرد در 60s درگذشت پس از ضربه توسط سقوط شاخه درخت در حالی که راه رفتن سگ خود را در لیورپول.

یک مرد از Micheldever در نیوهمپشایر درگذشت در A33 پس از یک درخت سقوط کرد و به خود مرسدس روز یکشنبه به عنوان یک نتیجه از طوفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im