کسب و کار کوچک اخراج پرش از 1000 ٪ در ماه مارس

Jetta Productions | Iconica | گتی ایماژ

به عنوان اقتصاد چاله های کوچک کسب و کار در میان سخت ترین ضربه.

زمانی که تعداد مدعیان بیکاری شروع به پرش در سراسر کشور در ماه مارس اخراج در میان کسب و کار کوچک مشخصی 1,021 درصد نسبت به ماه قبل با توجه به منحصر به فرد اطلاعات وارد شده توسط منابع انسانی ارائه دهنده ذوق و بر اساس بیش از 100 ، 000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور.

“این بی سابقه است” گفت: Daniel استرنبرگ رئیس اطلاعات علوم در ذوق.

پس از یک دهه از شغل و رشد کسب و کارهای کوچک به سرعت متوسل به اخراج furloughs و کاهش ساعت کارمند به منظور زنده ماندن اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19.

به طور کلی کسب و کارهای کوچک استخدام حدود 59 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک. اما چند باید بسیار در راه کوسن های مالی در موارد اضطراری.

در حال حاضر نیمی از کسب و کارهای کوچک گفت: آنها نمی قادر خواهد بود عمل فراتر از سه ماه بدون کمک با توجه به بررسی های اخیر توسط گلدمن ساکس.

“وجود دارد بسیاری از محرک های خارج وجود دارد در حال حاضر گفت:” تومر لندن ذوق بنیانگذاران. “مهم این است که به کسانی که دلار در دست از کسب و کارهای کوچک.”

ذوق را داده است که بر اساس مشتریان خود که در درجه اول کسب و کارهای کوچک با 100 نفر از کارکنان و یا کمتر است. به طور معمول ذوق دسته عمده ای از چه بخش منابع انسانی را انجام دهد — از حقوق و دستمزد به منافع دولت. در حال حاضر آنها همچنین ارائه به مشتریان با بیشتر حقوق و دستمزد اطلاعات آنها نیاز به تامین به وام دهندگان به منظور واجد شرایط برای چک حفاظت از برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>