کاهش تقاضای جهانی به دلیل coronavirus بازدید چین در بخش تولید در ماه آوریل دو مجموعه از داده ها نشان می دهد

نتایج حاصل از خصوصی نظرسنجی منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که چین فعالیت های تولیدی در ماه آوریل قرارداد حتی به عنوان کارخانه ها به تدریج در آمد آنلاین به عنوان coronavirus شیوع بیماری کاسته.

این Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید برای آوریل بود 49.4.

شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود Caixin/شاخص مدیران خرید متعلق به Markit به در آمده و 50.3 در مقایسه با 50.1 در ماه مارس است. در ماه فوریه خواندن و ثبت آن بیشترین انقباض در رکورد در 40.3.

این Caixin/Markit بررسی ویژگی های مخلوط بزرگتر از کوچک و متوسط شرکت. در مقايسه رسمی PMI بررسی به طور معمول سنجی بزرگی از کسب و کارهای بزرگ و شرکت های دولتی.

در اوایل روز پنج شنبه, چین گفت: فعالیت بخش تولید در کشور گسترش کمی, گزارش رسمی PMI از 50.8 در ماه مارس نسبت به 52.0 در ماه مارس گفت: چین اداره ملی آمار در روز پنج شنبه.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به در آمده 51.0 در ماه آوریل است.

در فوریه رسمی PMI آمار یک رکورد کم از 35.7 چین شد آمار شیوع کروناویروس که برای اولین بار آمده از این شهر ووهان در مرکز چین است. در مقیاس بزرگ مستندات اجرا شد به سرعت گسترش این بیماری رسما شناخته شده به عنوان Covid-19 ارسال در جهان دومین اقتصاد متوقف.

در سه ماهه اول سال 2020 تولید ناخالص داخلی چین قرارداد 6.8% از یک سال پیش — این کاهش برای اولین بار پس از حداقل سال 1992 زمانی که رسمی تولید ناخالص داخلی فصلی پرونده آغاز شده است.

اما مستندات در چین شروع به بلند کردن با مردم رفتن به کار به عنوان تعداد روزانه جدید Covid-19 موارد قرار می گیرند.

با وجود تولید آینده آنلاین, تقاضا برای محصولات چینی است در حال حاضر انتظار می رود به طور یک تقاضا رکود از بقیه جهان با توجه به گسترش جهانی coronavirus است که موجب نگرانی در مورد رکود اقتصادی جهانی است.

در واقع چین اداره ملی آمار گفت: در آن تجزیه و تحلیل از شاخص مدیران خرید بخش خوانش که بهبود تقاضا بود و ضعیف تر از بهبود در تولید با توجه به CNBC ترجمه آن به زبان ماندارین انتشار. این درست است به خصوص در بخش های مانند منسوجات و پوشاک تولیدی و شیمیایی مواد اولیه تولید.

این اداره همچنین پرچم افزایش عدم قطعیت در بازار صادرات با برخی از کارخانه ها گزارش لغو سفارشات.

“گسترش این بیماری همه گیر است و شتاب در خارج از کشور و جهانی فعالیت های اقتصادی است قرارداد به شدت” آن گفت:, و اضافه کرد که چین در تجارت خارجی است و در حال حاضر در مواجهه با چالش های بیشتری.

مقامات چینی نورد از اقدامات برای حمایت از اقتصاد است.

پیشتر در ماه آوریل بانک خلق چین قطع معیار میزان وام دهی.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>