‘سیلی’: ساعت مقاوم در برابر تماس به عذر خواهی برای مراقبت از خانه نظرات

خیابان داونینگ مقاومت کرده است خواستار بوریس جانسون به عذر خواهی برای این ادعا برخی از کارکنان مراقبت “واقعا به دنبال روش” در طول شیوع کروناویروس.

نظرات مارک “یک سیلی واقعی” و “دست و پا چلفتی و بزدلانه” توسط پزشکان و فعالان و نخست وزیر مواجه است تماس, برای جمع شدن آنها.

شماره 10 گیر کرده با این بیانیه در پاسخ به یک تماس از سر NHS انگلستان به اندازه کافی صندوق بالغ اجتماعی به بخش مراقبتهای ظرف یک سال.

Boris Johnson says 'we need to think about our social care package'
‘بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه ها را دنبال نمی کند روش’

“ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند” آقای جانسون گفت: در سفر به گول یورکشایر در روز دوشنبه.

یک سخنگوی دولت توضیح داد بعد از آن روز او شده بود اشاره کرد “هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد” از آنجا که این مقدار از مردم با هیچ COVID-19 علائم انتقال ویروس ناشناخته بود.

آقای جانسون سخنگوی خواست در طول یک وستمینستر جلسه توجیهی در روز سه شنبه اگر او عذر خواهی گفت: “ساعت فکر می کند که در طول همه گیر مراقبت از خانه انجام داده اند یک کار درخشان و تحت شرایط بسیار دشوار است.”

کار را به سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth ادعا کارکنان مراقبت های سمت چپ شده بود “توهین” و “آسیب” به نام برای عذرخواهی و به چالش دولت به توضیح است که مراقبت از خانه ها را دنبال نمی کند که کدام روش است.

بیشتر از Covid-19

مت, Hancock, سلامت, منشی, کاهش یافته است به طور علنی انتقاد اصلی بیانیه.

“در طول این بحران مراقبت از خانه انجام داده اند تازه کار,” او گفت: مجلس عوام در روز سه شنبه.

“نخست وزیر شد و توضیح داد چرا که بدون علامت-نوع انتقال شناخته نشده بود این روش درست شد بنابراین شناخته شده نیست.

“ما شده است به طور مداوم به یادگیری در مورد این ویروس از شروع و بهبود روش تمام راه را از طریق.”

Health Secretary Matt Hancock MP
تصویر: وزیر بهداشت مت Hancock MP

و کسب و کار, منشی, گیر به همان اسکریپت زمانی که او صحبت می کرد اسکای نیوز’ کی [email protected]صبحانه قبل از آن در.

Alok شارما گفت که او “اشاره کرد” انتقاد از آقای جانسون اما اصرار داشت “هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد در زمان”.

اما صدای از دولت خارج شده اند بسیار مهم است.

Nadra احمد صندلی ملی مراقبت های انجمن گفته اسکای نیوز: “من کاملا مبهوت نخست وزیر فکر آن را مناسب برای او را به این اظهار نظر, و من فکر می کنم او باید عقب که نظر و عذر خواهی.”

ویک Rayner, مدیر اجرایی ملی مراقبت های فروم گفت: “مراقبت از خانه های سراسر کشور در برخورد با مقدار فوق العاده ای از راهنمایی های مختلف بود که بیرون آمدن از دولت تقریبا به صورت روزانه.

“بنابراین برای پیشنهاد کردند که روش های زیر به عنوان گذاشته است کاملا نامناسب و رک و پوست کنده بسیار توهین آمیز است.”

Coronavirus has taken care homes by storm, killing thousands within weeks. The NHS was bolstered in order to keep it afloat. Were care homes left to fend for themselves? Was equipment diverted? Were the elderly of the country sacrificed to make the strain on our health service lighter?
گزارش ویژه: قاتل در مراقبت از ما خانه

مستقل مراقبت گروه رئیس مایک Padgham گفت: آن را “ناراحت کننده” به گوش آقای جانسون نظرات و آنها را به عنوان “یک سیلی واقعی برای کسانی که کارگران پس از آنها داده اند و قربانی بسیار”.

“من فکر می کنم این – در بهترین حالت – دست و پا چلفتی بود و بزدلانه” او ادامه داد.

“اما صادقانه به شما بگویم اگر این است که واقعا از نظر او من فکر می کنم ما تقریبا ورود به Kafkaesque جایگزین واقعیت که دولت مجموعه ای از قوانین است; ما به دنبال آنها; آنها نمی مانند نتایج; و سپس آنها را انکار تنظیم قوانین و سرزنش مردم بودند که در تلاش برای انجام بهترین خود را.

“این است که بسیار خسته کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>