اعضای رسانه ها در جمع آوری الماس شاهزاده کشتی کروز عمل کارناوال شرکت لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در روز جمعه, فوریه. 7, 2020.

Toru Hanai | بلومبرگ گتی ایماژ

ژاپنی, مقامات بهداشت اجازه می دهد آسیب پذیر از مهمانان قرنطینه در الماس شاهزاده لنگر انداخت فقط از یوکوهاما به ترک کشتی کروز و کامل خود را از انزوا در زمین کارناوال شاهزاده Cruises گفت: پنج شنبه.

تصمیم می آید را به عنوان شرکت تایید 44 موارد جدید از coronavirus روی عرشه کشتی کروز. که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده از COVID-19 از کشتی به تقریبا 220.

COVID-19 در حال حاضر آلوده بیش از 60 ، 000 نفر در بیش از ده کشور, کشته شدن بیش از 1300 عمدتا در چین است. وجود دارد بیشتر موارد روی الماس شاهزاده خانم از هر جای دیگری در جهان خارج از چین است.

این 2,666 مسافران و 1,045 خدمه در کشتی بوده اند قرنطینه در بندر یوکوهاما پس از آن وارد آمده است. 3. روز دوشنبه شاهزاده Cruises گفت: قرنطینه به پایان خواهد رسید Feb. 19 “مگر در مواردی که وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات است.”

ژاپنی, مقامات بهداشت مورد آزمایش قرار داده اند حداقل 500 از 3,711 روی عرشه این کشتی به گفته مقامات ژاپن.

به عنوان ویروس را نشان می دهد نشانه کمی از کاهش گسترش آن در کشتی شاهزاده Cruises گفت: مسافران در حال حاضر خواهد شد مجاز به پیاده و تکمیل 14 روز قرنطینه در خشکی امکانات مدیریت توسط دولت ژاپن.

“از اطلاعات موجود در آن است که ما درک خواهد شد که این یک رویکرد مرحله به مرحله با بیشترین پزشکی آسیب پذیر از مهمانان در فاز اول از جمله افراد مسن با از قبل موجود شرایط سلامت” این شرکت اعلام کرد. سالم مهمانان که می خواهند به ماندن در هیئت مدیره می تواند پایان خود را قرنطینه در کشتی.

نه شرکت و نه, ژاپنی, وزارت بهداشت گفت که در آن مرکز قرار گرفته است. این شرکت گفت: این امکانات شامل فرد اتاق خواب و حمام. داروهای تجویزی ارائه خواهد شد, Princess Cruises گفت. غربی سبک مواد غذایی در دسترس نخواهد بود و غذا نمی خواهد جای خاص رژیم غذایی این شرکت گفت:, و اضافه کرد که مهمانان را به جای آن دریافت ژاپنی بنتو به سبک جعبه.

کسانی که این فرصت را به ترک کشتی را آزمایش می شود برای COVID-19 شرکت گفت: با استناد به ژاپنی مقامات بهداشتی.

ژاپنی, مقامات بهداشت تایید این تصمیم در وب سایت خود.

مهمانان 80 سال یا مسن تر هستند که اقامت در یک کابین بدون بالکن و کسانی که 80 سال یا مسن تر که دارای یک بیماری زمینه ای خواهد بود اولویت بندی با توجه به ضبط یک پردازنده اطلاعیه توسط سروان. Gennaro Arma شده است که در بررسی توسط CNBC.

“کسانی که تست منفی داده خواهد شد و گزینه ماندن پردازنده یا متحرك و همچنان خود را قرنطینه در یک مسکن مرکز مدیریت توسط دولت ژاپن تا زمانی که دوره کمون است,” او گفت: با توجه به ضبط. “قرنطینه در الماس شاهزاده خانم خود ادامه خواهد داد و وزارت ادامه خواهد داد به انجام virus آزمون در کسانی که به آن نیاز خواهد شد و انتشار نتایج بعد.”

“همه چیز را در قدرت ما در داخل کشتی و ساحل در حال انجام است را به این زمان تلاش برای پایان” Arma گفت: مسافران است. “ما تنها شش روز برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im