Sinn Fein به حذف احزاب اصلی از جدید ایرلند ائتلاف مک دونالد می گوید

Sinn Fein می خواهد به حذف ایرلند عمده احزاب سیاسی Fianna موفق و خوب Gael از یک ائتلاف جدید دولت, رئیس جمهور آن مری لو مک دونالد گفته است.

نتیجه نهایی این است که انتظار می رود بعد از آن شمارش آرا نشان می دهد حزب که قبلا جناح سیاسی ایرا, می, نظرسنجی, رای بیشتر از هر یک از رقبای خود را که تحت سلطه سیاست ایرلند برای سال 90.

که به معنی آن است که بیش از حد حتی شنبه شب فوق العاده ای خروج نظرسنجی قرار داده است که هر سه طرف در 22% ارسال تکان طریق ایرلندی سیاست است.

Leo Varadkar was tipped to suffer major losses in the election
تصویر: لئو Varadkar شد مخفیگاه آنان را به رنج می برند تلفات عمده در انتخابات

Sinn Fein در حال حاضر افتتاح مذاکرات با احزاب کوچکتر مانند سبزی و مردم قبل از سود به عنوان به خوبی به عنوان مستقل.

زبان در دوبلین مرکزی, حوزه, تعداد, که در آن او انتخاب شد با 11, 223 رای Ms مک دونالد گفت: آسمان, اخبار او می خواهد برای تشکیل یک دولت “در حالت ایده آل با هیچ Fianna شکست یا خوب Gael در آن است.”

همانطور که برای حزب مخالفان قرار دادن کنار بلند برگزار تفاوت و گرفتن قدرت با هم او در توضیح این ایده به عنوان “اساسا غیر دموکراتیک” بعد از Sinn Fein حمایت از “حدود یک چهارم از رای دهندگان”.

“سیاسی از جمله Fianna شکست یا خوب Gael در حالت انکار آنها هنوز هم گوش دادن به آنچه که مردم می خواهند.”

بیشتر از جمهوری ایرلند

این انتخابات “در یک بیانیه برای تغییر” و Sinn Fein است “تغییر شکل و قالب از سیاست ایرلند,” او اضافه شده است.

Sinn Fein پلت فرم است که “در مورد حل بحران مسکن آن است که در مورد گرفتن به مقابله با بحران در خدمات بهداشت و درمان آن است در مورد دادن خانواده ها و کارگران یک استراحت و فضای تنفس به طوری که مردم عادی شروع به تجربه این بهبود اقتصادی که آنها شنیده ام زیادی در مورد.”

Michael Martin of Fianna Fail
تصویر: مایکل مارتین رهبر Fianna شکست

حزب سابقه 42 نامزد در سراسر 39 حوزه معنی آن هرگز نمی تواند رسیدن به 80 کرسی مورد نیاز برای اکثریت در Dail مجلس اما آن می تواند ادعا آن وارد کرده به عنوان یک نیروی سیاسی در جنوب این کشور است.

گرفتن قدرت با هم خوب Gael و Fianna موفق به نظر می رسد بعید است که هر دو عهد کرد که هرگز به دولت با Sinn Fein در حالی که Fianna شکست بدل شده “ائتلاف بزرگ” با Gael.

به علاوه هر سه تا رهبران Ms مک دونالد, نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael و Fianna شکست را مایکل مارتین شناخته شده است نمی تواند در شرایط دوستانه.

خروج نظرسنجی گرفته شده در 250 مکان با 5,376 پاسخ دهندگان که فقط رای دادند و یک حاشیه خطا از 1.3 درصد.

هیچ انتظار می رود برای رسیدن به 80-صندلی آستانه به فعال کردن آن را به حکومت بر خود و ائتلاف دولت از نوعی است که تقریبا اجتناب ناپذیر و یا شکست آن یکی دیگر از انتخابات زود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>