جوایز بفتا شد تقریبا تحت الشعاع قرار توسط یک تنوع ردیف با تشکر از همه-سفید اقدام به خط و فقدان مدیران زن – اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر نقاط صحبت کردن در شب.

وجود دارد اشک و خنده در 73 British Academy Film Awards, میزبانی توسط گراهام نورتون در یاد رویال آلبرت هال.

به عنوان 1917 جاروب هیئت مدیره ما نگاهی به برخی از بهترین لحظات شب.

مادر,

تاریخچه آمد full-circle برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن بافتا برنده, Laura dern که در زمان ما بازگشت به دوران کودکی او در سخنرانی پذیرش خود را.

Laura Dern took best supporting actress for her role in Marriage Story
تصویر: لورا درن در زمان بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را در داستان ازدواج

درن توضیح داد که چگونه به عنوان یک دختر شش ساله او در تعجب به مادرش (بازیگر Diane Ladd) به خانه آورد همان جایزه.

او گفت: تا به حال به او توضیح داد: “این چیزی است که دوستان شما به شما تبریک می گویم برای داشتن شغل شما را دوست دارم”.

بیشتر از براد پیت

او همچنین تشکر بریتانیا – “یک کشور او را دوست دارد” – داد و فریاد به او درام مدرسه VERKHOVNA در مرکز لندن – چه کسی می دانست!

چه تنوع مشکل ؟

پذیرش جایزه برای بهترین فیلمنامه اقتباسی New Zealander Taika Waititi داد و اشاره ای به عدم وجود تنوع در نامزد شوخی که او را “از مستعمرات” و نمی توانید صبر کنید برای دریافت تندیس “بازگشت به خانه که در آن تعلق دارد”.

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 02: Taika Waititi, winner of the Best Adapted Screenplay award for "Jojo Rabbit", poses in the Winners Room at the EE British Academy Film Awards 2020 at Royal Albert Hall on February 2, 2020 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)
تصویر: Taika Waititi تشکر مادر خود را برای جوجو خرگوش برنده

44 ساله فیلمساز همچنین تشکر مادر خود را برای معرفی او به کتاب Caging آسمان (که در آن فیلم خود را جوجو خرگوش استوار است) و برای او بخوانید ،

خوب کار افتاد.

Gollum طلا می شود

چالاک ترین بازیگر در لندن اندی سرکیس برنده برجسته انگلیسی سهم به سینما… بعد از راه رفتن روی فرش قرمز با عصا.

Andy Serkis won the outstanding British contribution to cinema prize
تصویر: اندی سرکیس برنده برجسته انگلیسی سهم به سینما جایزه

Serkis تحت درمان قرار گرفت به تشویق ایستاده به عنوان او در زمان به مرحله. او تشکر کرد “مهم ترین شخص در زندگی خود” (همسرش لورن) و سه فرزند پسرم روبی و لوئیس. او گفت: او به خصوص خوشحال به آنها اجازه دهید او را “gallivant در سراسر جهان بدون disowning او”.

او همچنین به فریاد او بلند-زمان همکار ارباب حلقه ها کارگردان پیتر جکسونو “خانواده گسترده” در نیوزیلند. او قدردانی خود را “میمون خانواده” بیش از حد ارجاع سیاره میمون ها.

در نهایت او با تشکر از همه CGI و جلوه های بصری هنرمندان گفت که کمک کرده بودند چنین تعریف اقدام به عنوان “واقعی” و کمک به آن را به دست آوردن شناخت در سراسر جهان است.

‘اجازه دهید آنها را به شنیدن صدای شما’

برای Sama تاج گذاری شد بهترین مستند داستان Waad al-Kateab زندگی از طریق پنج سال از قیام در حلب ،

It was a very special moment For Sama
تصویر: این یک لحظه بسیار خاص برای Sama

به عنوان “یک نامه عاشقانه به دختر جوان او را” al-Kateab گرفت و خانواده اش بر روی صحنه به او را قبول جایزه با جوان سما برگزار هوا در پدر او را در آغوش.

رنه زلوگر در میان کسانی که در تصویر گریان در مخاطب است.

ضمن تشکر از آکادمی برای دریافت جایزه al-Kateab گفت: “ما باید در اینجا در یک لحظه اما ما پنهان شده بودند در یک زیرزمین در حلب است. ما حتی در مورد که در آن ما خواهد دفن ما فیلم اگر ما هیچوقت آن را…

“مردم در حال بمباران در حال حاضر مردم در حلب باید صدای ما. مردم سوریه نیاز به شنیدن صدای در اینجا از این کشور اجازه دهید آنها صدای شما را بشنوم.”

انگل

انگل در زمان خانه دو جایزه بهترین فیلمنامه اصلی فیلم و نه در زبان انگلیسی است.

South Korean director Bong Joon-ho poses with their award for a Film Not In The English Language for 'Parasite' at the BAFTA British Academy Film Awards at the Royal Albert Hall in London on February 2, 2020
تصویر: کره جنوبی مدیر Bong Joon-ho با بافتا

مدیر بونگ جون هو توضیح به مخاطبان از طریق یک مترجم که زمانی که او به نوشتن اسکریپت در یک کافی شاپ او تا به حال هیچ ایده که او می خواهم یک روز تا پایان پذیرش جایزه در رویال آلبرت هال.

“من اسمش هری’

براد پیت نا امید هر کس با تبدیل کردن به او را جمع آوری بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه اما به سرعت برای آن ساخته شده با برهنه خود رو گونه.

Brad Pitt accepts the award for outstanding performance by a male actor in a supporting role for Once Upon a Time in Hollywood
تصویر: براد ما به شما از دست رفته اما با تشکر از شما برای LOLs همه همان

یک بار دیگر پیت آورده funnies با سخنرانی پذیرش خود را ترک توجه داشته باشید با جزئیات برای او یک بار پس از یک زمان… در هالیوود شرکت ستاره مارگوت رابی به تحویل (که او با اعتماد بنفس).

توضیح داد که او نمی تواند وجود داشته باشد در فرد با توجه به “یک خانواده تعهد” ، -پدر-از-شش لگد کردن با: “هی بریتانیا, من شنیده ام شما فقط تبدیل واحد”.

سخنرانی خود در رفت: “به باشگاه خوش آمدید امیدوارم که طلاق حل و فصل می رود.”

دادن تشکر ویژه از مدیر کوئنتین تارانتینو او رفت و به او می گویند او خواهد بود نامگذاری گونگ “هری” از آنجا که او هیجان زده به آن را بازگشت به آمریکا با او. گونه های برامده اشاره به شاهزاده هری و مگان را به آمریکای شمالی رفت پایین درمان است.

با تشکر برای LOLs براد.

‘من Scouser’

اگر شما در حال حاضر نمی, عشق, بازیگر, Stephen Graham, شما در حال حاضر. این Liverpudlian ستاره ارائه جایزه برای فیلم غیر انگلیسی زبان را در کنار خوش هیکل آتلانتا بازیگر Zazie Beetz.

Bong Joon-ho's Parasite
تصویر: گراهام احساس او تا به حال چیزی در مشترک با بونگ جون-هو را انگل بازیگران

یکی نیست به نگرانی در مورد در حال outshone توسط یک بانوی زیبا او به شوخی در مورد مناسب بودن برای ارائه فیلم خارجی جایزه: “من Scouser – من استفاده می شود به مردم نگاه به من و گفت:” او نه زبان فارسی.'”

مطمئنا در حال حاضر او واجد شرایط به عنوان یک گنجینه ملی ؟

برای پدر

تنوع بود buzzword رفتن به این جایزه اما یک دسته که آن را کردم راست بود rising star award.

جالب این است که تنها به رای عمومی با برندگان گذشته از جمله John Boyega, تام هاردی و جونو تمپل.

Man of the moment, Michael Ward
تصویر: انسان از لحظه ای مایکل بخش

پانزدهم گیرنده بود بالا پسر بچه و آبی داستان ستاره مایکل بخش. پذیرش جایزه خود را, او اعتراف کرد که او برنامه ریزی شده سخنرانی, اما آن را به حال همه رفته از سر خود را.

عاطفی Ward سپس تشکر پدرش و او اعلام کرد که تماشای او را از بالا و مادر خود را در مخاطبان است.

نزدیک از او در میان جمعیت نشان داد او گریه با غرور و افتخار. بخش گفت که او امیدوار است برای الهام بخشیدن به مردم در خانه است که می تواند به او نگاه کنید و متوجه آنها بیش از حد می تواند دستیابی به چشم انداز خود را.

بخش بسیار به وضوح به تماشا و عمومی خود می تواند یک پت در پشت برای لکه بینی استعداد خود را در اوایل درب.

زیبا, وب کم

اگر کسی فکر براد پیت سلطنتی شوخی بود کمی risque, آنها قطعا تا به حال به نگاه دور زمانی که Rebel Wilson به مرحله در زمان مسلح با جوک ها در مورد خود ارضایی.

بازیگر استرالیایی کاملا floored جمعیت با یک مجموعه از جوک ها که نزدیک به استخوان ،

And the prize for most risque joke of the night goes to... Rebel Wilson
تصویر: و این جایزه برای بسیاری از risque شوخی شب می رود به… Rebel Wilson
Prince William heard mention of several relatives over the course of the night
تصویر: شاهزاده ویلیام شنیده ذکر چند از بستگان در طول شب

او لگد کردن با یک بند در مورد شاهزاده اندرو نه در این رویداد (بافتا جمهور پرنس ویلیام و کیت شبیه سلطنتی خرگوش در چراغهای جلو).

او در ادامه گفت که لباس او بود که ادای احترام به آخرین فیلم گربه به عنوان او می خواهم “فرسوده آن را به فیلم مراسم تشییع جنازه”.

Taylor Swift in Cats. Pic: Universal
تصویر: گربه ها نمی برنده جایزه, اما دریافت یک دیپلم افتخار

در نهایت حرکت به نامزد در کارگردانی دسته او گفت که او لذت می برد برگزاری بافتا (که او گفت که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک چهره-ماسک برای دفع coronavirus) اما اعتراف او هرگز نمی تواند برنده یک او به عنوان “ندارد توپ”.

با سر اشاره به فقدان کامل از مدیران در رده بود به خوبی دریافت شده توسط مخاطب است.

Royals, زنان توپ و شیوع بیماری – ویلسون سخنرانی واقعا از آن همه است.

‘که در آمریکا’

خواکین فونیکس به قلبی در سخنرانی پذیرش به عنوان او در زمان خود گونگ برای پیشرو بازیگر داد و این صنعت یک گفتن به بوت.

ققنوس که تا به حال با استفاده از پلت فرم خود را در روز قبل از آن به اصرار مردم به “وگان”گفت: او “تضاد” است که بسیاری از بازیگران ندارد همان امتیاز به عنوان او.

Joker star Joaquin Phoenix at the BAFTA Awards
تصویر: خواکین فونیکس است که هرگز یکی به خجالتی و دور از جنجال

او در ادامه به انتقاد از آنچه او به نام “یک پیام قوی در صنعت” به بازیگران از رنگ “است که آنها را در اینجا خوش آمدید”.

ققنوس روشن است که “هیچ کس می خواهد درمان ترجیحی فقط برای به رسمیت شناختن کار خود را”.

او به این نتیجه رسیدند که او بیش از حد بود “بخشی از مشکل” در حال رفتن به می گویند: “ما باید به کار سخت را به واقعا درک سیستمیک نژادپرستی… افرادی که بهره مند از ظلم و ستم نیاز به از بین بردن آن است.

“است که بر ما است.”

رنه زلوگر fangirls جسی Buckley

رنه زلوگر داد و فریاد به ایرلندی, بازیگر زن جسی Buckley به عنوان او خود را پذیرفته بازیگر برجسته جایزه برای فیلمی جودی گفت: چقدر هیجان زده او را “همکاری”.

“من شما را دوست دارم, جسی,” او گفت: قبل از گام گذاشتن در یک لیست طولانی از تشکر yous.

Judy star Renee Zellweger at the BAFTAs
تصویر: جودی ستاره رنه زلوگر در بفتا

آمریکایی ستاره گفت: بافتا شد همه خاص تر به عنوان او بود و پذیرش آن در لندن این شهر که جودی گارلند دوست داشتم و انجام شود.

زلوگر گفت: “جودی گارلند شما عزیزان لندن و این نشان می دهد که لندن هنوز هم شما را دوست دارد به عقب.”

و هیو گرانت fangirls Bridget Jones

به عنوان رنه زلوگر پا از روی سکو هیو گرانت پا تا به حال بزرگترین جایزه و او هدایت دانیل ساطور.

Bridget Jones
تصویر: بریجت جونز در بفتا?! هر چه بعدی ؟

اعطای مطمئن ساخته شده او در مقدار زیادی از بریجت جونز اشاره کرد و گفت زلوگر بود “پوشیدن به خصوص کمی احمقانه لباس” که شب و اعتراف به او ندارد و به طور معمول با عجله به مرحله مگر اینکه آن را به “ضرب و شتم کالین فرث به جایزه”.

مارک دارسی متاسفانه وجود ندارد و به سه نفر و با موضوع “بزرگ لباسها” نبود مطرح اما غیر منتظره ذکر بریجت جونز در سال 2020 آغاز می شود فقط نوستالژی آمار همه ما نیاز به نگه داشتن ما رفتن تا اسکار در زمان یک هفته.

آیا رنه را انتخاب کنید تا بهترین بازیگر زن در هالیوود بزرگترین شب باقی مانده است دیده شود اما به عنوان Bridget می گویند در برش شیشه لهجه انگلیسی خواهد بود که “v. خوب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im