سنگاپور اقتصاد قرارداد با 2.2 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با یک سال پیش

سنگاپور اقتصاد قرارداد با 2.2 درصد در سه ماهه اول از یک سال پیش به عنوان کشور در سراسر جهان نبرد coronavirus شیوع برآوردهای رسمی توسط خود وزارت صنعت و تجارت نشان داد که در روز پنج شنبه.

بر اساس سه ماهه سنگاپور اقتصاد منقبض شده توسط 10.6 درصد نسبت به سه ماه گذشته این آمار و ارقام رسمی نشان داد.

وزارت تجارت و صنعت نیز کاهش داد و اقتصادی خود پیش بینی برای سال 2020 است. این شرکت انتظار دارد که اقتصاد سنگاپور به ثبت نام یک تغییر سالانه در تولید ناخالص داخلی به بین -4.0% و -1.0% از آن تخمین های اولیه از بین -0.5% و 1.5%.

که از کشور جنوب شرقی آسیا است که یکی از اولین به انتشار اطلاعات در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول ارائه یک نگاه اجمالی در مورد نحوه مداوم شیوع کروناویروس می تواند بر اقتصاد سراسر جهان است.

سنگاپور برآورد بر اساس داده ها در ژانویه و فوریه و در نظر گرفته شده به عنوان یک نشانه اولیه از وضعیت اقتصادی در سه ماهه اول. بیشتر اطلاعات کامل در سنگاپور تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول سال منتشر خواهد شد چند هفته بعد.

سنگاپور یکی از قدیمیترین کشورهای خارج از چین به گزارش موارد coronavirus بیماری است که به طور رسمی به نام COVID-19. کشور ثبت بزرگترین روزانه پرش از 73 موارد تایید شده در چهارشنبه آوردن مجموع آن به 631 از جمله دو مرگ.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>