سنگاپور اقتصاد قرارداد 12.6 درصد در سال بیش از سال در سه ماهه دوم

یک نمای کلی از Marina Bay Sands این ArtScience موزه سنگاپور بروشور و منطقه کسب و کار مرکزی در 19 ژوئن 2020 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

سنگاپور اقتصاد قرارداد با 12.6 درصد در سه ماهه دوم در مقایسه با یک سال پیش با توجه به پیشرفت برآورد توسط وزارت تجارت و صنعت سه شنبه منتشر شد.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود جنوب شرق آسیا اقتصاد به کوچک 10.5% سال بیش از سال در سه ماه منتهی به 30 ژوئن.

در سه ماهه اول, سنگاپور, اقتصاد, ثبت نام 0.7% انقباض با توجه به وزارت.

عملکرد اقتصادی در سه ماهه دوم بدتر با توجه به اجرای جزئی مستند اقدامات — که دولت سنگاپور به نام “مدار شکن” — با هدف کاهش گسترش coronavirus.

کسانی که اقدامات آن آغاز شده و در اوایل ماه آوریل درگیر بستن اکثر محیط های کاری (به جز کسانی که در ارائه خدمات ضروری) و بسته شدن تمام مدارس به طور موقت. این “مدار شکن” به طول انجامید تقریبا کل سه ماهه دوم با دولت سنگاپور کاهش برخی از اقدامات شروع در اوایل ماه ژوئن است.

محدودیت های صدمه دیده و کسب و کارهای وابسته به مصرف داخلی. این کشور خرده فروشی فرو 52.1 درصد در آوریل نسبت به ماه پیش — شدیدترین افت پرونده آغاز شد و در سال 1986 گزارش رویترز،.

در ضمن شهر دولت در امور تجارت گرا بخش نیز وزن با کاهش فعالیت های جهانی و ور در ایالات متحده-چین تنش است.

اما الکس هولمز آسیا اقتصاددان در مشاوره سرمایه اقتصاد گفت: فعالیت در سنگاپور بازگشت از کاهش جزئی مستند اقدامات ماه گذشته.

“در حالی که بسیاری از صنایع به ویژه صنعت گردشگری و مهمان نوازی را ادامه خواهد داد رنج می برند, اقتصاد باید دوباره بجای اول برگشتن سریع تر از دیگران در منطقه” او نوشت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته که پیش نمایش سنگاپور در سه ماهه دوم عملکرد اقتصادی.

“کلید دلیلی برای خوش بینی است که رکورد اندازه دولت در بسته محرک است که معادل حدود 20 درصد از تولید ناخالص داخلی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>