سنگاپور وضعیت اقتصادی است ‘وخیم’ به عنوان جهانی coronavirus تجدید حیات بافندگی بانک مرکزی می گوید

علامت برای مقام پولی سنگاپور (MAS) نمایش داده می شود در خارج از مرکزی بانک مرکزی در سنگاپور است.

سام کانگ لی | بلومبرگ | گتی ایماژ

سنگاپور اقتصاد است که هنوز هم در یک “وخیم” وضعیت با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیکاری و ورشکستگی شرکت به احتمال زیاد به افزایش در ماه های آینده این کشور در بانک مرکزی گفت: پنج شنبه.

جنوب شرقی آسیا اقتصاد وارد رکود فنی پس از کاهش با 41.2 درصد در سه ماهه دوم در مقایسه با سه ماهه قبلی با توجه به پیشرفت برآوردهای منتشر شده در این هفته توسط وزارت تجارت و صنعت. رسمی خود پیش بینی برای اقتصاد به قرارداد بین 4 ٪ و 7 ٪ در این سال خواهد بود که شدید ترین رکود اقتصادی پس از استقلال این کشور در سال 1965.

یک ویژگی های رکود اقتصادی تعریف شده است که دو دوره متوالی از سه ماهه در سه ماهه انقباض در تولید ناخالص داخلی — اندازه گیری گسترده ارزش کالا و خدمات تولید شده در اقتصاد است.

“ما در آغاز پایان, اما نه پایان آغاز” گفت: راوی منون مدیر عامل مقامات پولی از سنگاپور است که در کشور تنظیم کننده های مالی و بانک مرکزی است.

“بهبود است به احتمال زیاد آهسته و ناهموار وزن با تمدید شیوع عفونت در اینجا و یا در خارج از کشور,” او اضافه شده است. “ما وارد 2021 با سطوح بالاتر از بدهی در هر دو شرکت های بزرگ و خانواده بخش است که به عنوان عمل کشیدن بیشتر بر رشد و می تواند تبدیل به یک منبع آسیب پذیری.”

اما سیستم مالی این کشور همچنان قوی و انعطاف پذیر به مقاومت در برابر ضعف اقتصادی گفت: منون. او توضیح داد که اقتدار استرس آزمون نشان داد که بانک های بزرگ و شرکت های بیمه حتی تحت “بسیار منفی” حالات کافی بافر به آب و عدم قطعیت.

سنگاپور عمده مرکز مالی است خانه را به بسیاری از بانک جهانی و شرکت های بیمه.

منون بود در سخنرانی خود در یک کنفرانس رسانه های که در آن MAS گزارش سود خالص 10.6 میلیارد دلار سنگاپور (7.63 میلیارد دلار) در سال مالی منتهی به 31 مارس است. نیمی از سود – حدود 5.3 میلیارد دلار سنگاپور (3.81 میلیارد دلار) خواهد بود بازگشت به دولت در حالی که باقی مانده خواهد شد به اضافه MAS’ ذخایر.

سنگاپور شده است یکی از سخت ترین آمار کشورهای جنوب شرق آسیا در coronavirus شیوع اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. از جمعه این شهر-دولت گزارش کرده است بیش از 46,800 موارد و 27 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت ،

دولت به حفر ذخایر خود را به صندوق چهار محرک های مالی بسته به ارزش نزدیک به 100 میلیارد دلار سنگاپور (71.8 میلیارد دلار) و یا در حدود 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

منون گفت: بانک مرکزی به نگه داشتن نرخ ارز با ثبات “را به ارائه یک لنگر از اعتماد به نفس.”

سنگاپور با استفاده از نرخ ارز به جای نرخ بهره به عنوان اصلی آن سیاست های پولی ابزار. MAS در اوایل سال جاری کاسته سیاست تنظیم نرخ ارز خود را در گروه — که اقدامات سنگاپور دلار در برابر سبد ارزهای در صفر-قدردانی مسیر و تغییر کردن نقطه میانی از گروه.

“هدف سیاست پولی در طول این بحران است و برای جلوگیری از گسترش از disinflationary فشار خواهد بود که برای بی ثبات کردن اقتصاد” گفت: منون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>