سنگاپور DBS بانک پست 29 درصد کاهش در سه ماهه اول سود خالص; سهام پرش 4%

جنوب شرقی آسیا بزرگترین بانک DBS در روز پنج شنبه گفت: آن را کنار بگذارند 1.09 میلیارد دلار سنگاپور (772.5 میلیون) برای پوشش ضرر و زیان بالقوه از این بیماری همه گیر کوروناویروس — که منجر به 29 درصد در سال بیش از سال سقوط در سود خالص در سه ماهه اول.

این سنگاپوری بانک سود خالص کاهش یافت و به 1.17 میلیارد دلار سنگاپور (829.2 میلیون نفر) در ماه های ژانویه-مارس این سال از 1.65 میلیارد دلار سنگاپور (1.17 میلیارد دلار) در مدت مشابه سال گذشته است.

بر خلاف بسیاری از بانک ها در سراسر جهان که برگزار شد به سود سهام پرداخت DBS گفت: هیئت مدیره خود را اعلام کرده است و موقت تقسيم سود 33 سنگاپور سنت ($0.23) هر سهم. سهام این بانک شروع به پریدن کرد بیش از 4 درصد پس از انتشار درآمد.

در اینجا دیگر معیارهای مالی از بانک که سرمایه گذاران به دنبال:

  • مجموع درآمد تا 13 درصد در سال بیش از سال به 4.03 میلیارد دلار سنگاپور (2.86 میلیارد دلار)
  • خالص حاشیه سود اندازه گیری وام, سود, شد در 1.86% — 2 واحد پایین تر از سه ماهه اول سال گذشته
  • وام های غیر نمایشی رشد شاخص کمی به 1.6 درصد از کل وام های برجسته از 1.5 درصد در سه ماهه اول سال 2019

Piyush Gupta, مدیر اجرایی DBS هشدار داد که حاشیه می تواند “رها کردن کاملا به شدت” در سه ماهه دوم توسط یکی دیگر از 8 تا 10 واحد.

“بزرگترین باد مخالف ما بدیهی است که نرخ بهره است. بزرگ کاهش فدرال ریزرو (خواهد شد) در نهایت قطره طریق و به ما نرخ بهره محیط زیست و که به احتمال زیاد به تولید بزرگترین باد مخالف برای ما در این دوره از سال گفت:” CNBC “سرمایه اتصال.”

او افزود که برخی از آسیب نیز خواهد آمد از صنایع شده اند که ضربه سخت از شیوع کروناویروس از جمله حمل و نقل هوایی و همچنین نفت و گاز است. همین دلیل است که این بانک تصمیم گرفت به ساحل تا آن ذخایر برای ضرر و زیان است که می تواند در ماه های آینده.

مشکلات در بخش نفت و گاز

از 1.09 میلیارد دلار سنگاپور (772.5 میلیون) که DBS را کنار بگذارند, دو-سوم — و یا در اطراف 703 میلیون دلار سنگاپور (498.2 میلیون) — بودند “به طور کلی کمک هزینه به پیش بینی عمیق تر و طولانی تر تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر.”

مقدار باقی مانده از 383 میلیون دلار سنگاپور (271.4 میلیون) بود و عمدتا “برای مواجهه به رسمیت شناخته شده به عنوان غیر نمایشی در طول سه ماهه.”

این بانک گفت که آن را به حدود 23 میلیارد دلار سنگاپور (16.31 میلیارد دلار) از وام های برجسته در بخش نفت و گاز. یک وام شامل یک تاجر نفت به رسمیت شناخته شد به عنوان غیر نمایشی — که بدان معنی است که وام گیرنده است و عقب افتاده در پرداخت — در سه ماهه گذشته با توجه به بانک.

در حالی که مشخص نیست هر نام DBS شد بنا به گزارش ها در میان 23 وام دهندگان که مشکل سنگاپوری تاجر نفت هین Leong بدهکار پول را به. رسانه های مختلف و تحلیلگر گزارش داده بود DBS’ قرار گرفتن در معرض به هین Leong در حدود 290 میلیون دلار.

گوپتا گفت: بخش عمده ای از این بانک, نفت و گاز, نمونه کارها وام است که ساخته شده از جهانی رشته و شرکت دولتی خواهد بود “خوب” حتی اگر قیمت نفت باقی مانده در $15 تا 20 دلار در هر بشکه رسید.

سنگاپور اقتصاد می تواند کوچک 6%

سنگاپور که در آن پاسخ دولت به همه گیر شد و مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل برای دیگران به دنبال گزارش یکی از بالاترین تعداد coronavirus موارد در آسیا است. همانطور که از روز شنبه این کشور تایید کرده است 15,641 عفونت — اکثریت قریب به اتفاق که شامل کارگران مهاجر در بسته بندی خوابگاه های, با توجه به وزارت بهداشت ،

گوپتا پیش بینی کرد که اقتصاد سنگاپور می تواند کوچک با نزدیک به 6 درصد برای سال 2020.

“از آنجا که ما در یک اقتصاد باز ما گشته با رکود در هر بخش از جهان است,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد مقیاس گسترده از رکود (سنگاپور). وجود دارد برخی از جیب رشد, اما من فکر می کنم از آن خواهد شد در اواخر این سال قبل از اینکه شما شروع به دیدن هر چرخش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>