سنگاپور بانک مرکزی می گوید وجود ندارد ‘قابل توجه’ صندوق جریان از هنگ کنگ

پلیس هنگ کنگ بالا بردن پرچم آبی هشدار معترضان مطبوعات و عبور و مرور مردم پراکنده در طول تظاهرات علیه امنیت ملی قانون پیشنهاد شده توسط پکن در Causeway Bay منطقه در هنگ کنگ است.

تامی واکر | NurPhoto via Getty Images

وجود ندارد هیچ “قابل توجهی” جریان پول و فعالیت های کسب و کار از هنگ کنگ به سنگاپور با توجه به قدرت پولی سنگاپور این کشور تنظیم کننده های مالی و بانک مرکزی است.

“همانطور که ما قبل گفت: ما شاهد افزایش جریان به سنگاپور از انواع مقصد از منابع است که شامل هنگ کنگ ، اما مقدار زیادی” راوی منون مدیر عامل MAS گفت: در روز پنج شنبه.

“وجود دارد بیشتر سوالات به شما به عنوان انتظار می رود زمانی که وجود دارد این است که بیشتر عدم قطعیت اما واقعی صندوق جریان بسیار بزرگ است. جریان فعالیت های کسب و کار نیز توجهی,” او اضافه شده است.

منون بود در سخنرانی خود در یک کنفرانس رسانه های به آزادی بانک مرکزی در گزارش سالانه. او در پاسخ به این سوال که آیا در سنگاپور دیده می شود هر حرکت از فعالیت های مالی از هنگ کنگ.

چین معرفی جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در ماه گذشته. این حرکت موجب نگرانی در مورد ابهامات اطراف نیمه مستقل خاک چینی و برخی می گویند که می تواند تاثیر هنگ کنگ ‘s وضعیت به عنوان یک کسب و کار و مالی hub در آسیا است.

هنگ کنگ توانمند مالی مرکز آن دارای طیف وسیعی از جاذبه ها و مردم می خواهند به وجود داشته باشد و آن را دارای مزایای خود را دارد.

راوی منون

مدیر عامل قدرت پولی سنگاپور

با توجه به موسسات مالی در حال حرکت از هنگ کنگ, سنگاپور, منون با اشاره به این که اکثر بازیکنان صنعت باید عملیات در هر دو شهرستانها. او گفت: مسائلی مانند جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ ممکن است منجر موسسات مالی به فکر می کنم سخت در مورد کدام یک از این دو شهر به پایگاه خود را “افزایشی سرمایه گذاری” — اما این شرکت نمی توان از یکی به نفع دیگر, او گفت:.

“هنگ کنگ توانمند مالی مرکز آن دارای طیف وسیعی از جاذبه ها و مردم می خواهند به وجود داشته باشد و آن را دارای مزایای خود را دارد” گفت: منون.

“بنابراین من فکر می کنم ما باید نمی توانیم بیش از حد خروج از هنگ کنگ. در واقع از سنگاپور دیدگاه ما می خواهم به جای دیدن یک موفق, هنگ کنگ,” او اضافه شده است. “اگر همه چیز بسیار بد و اشتباه در هنگ کنگ که خوب نیست برای منطقه است که نمی خواهد خوب برای سنگاپور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>