سنگاپور به احتمال زیاد صرف به نرم اقتصادی از شیوع کروناویروس

یک اسکنر حرارتی مستقر در ورود به سنگاپور Chingay رژه میان شیوع کروناویروس. Chingay سالانه خیابان رژه که این کشور نگه می دارد به عنوان بخشی از آن قمری جشن های سال جدید.

Suhaimi عبدالله l گتی ایماژ

با ادامه شیوع کروناویروس تهدید به غرفه رشد اقتصادی سنگاپور دولت می تواند رول یکی از بزرگترین بودجه و در عین حال برای نرم کردن ضربه به اقتصاد آن است.

این کشور در امور هنگ Swee کیات است برنامه ریزی شده به خود را ارائه بودجه سالانه سخنرانی در روز سه شنبه. که در آینده به عنوان کشور, هایش با یکی از بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در خارج از چین است.

این چالش های اضافی که این ویروس به شمار پس از یک سال سخت اقتصادی برای سنگاپور. تجارت وابسته به اقتصاد بود برای رقابت با ایالات متحده-چین و رکود در تقاضای جهانی برای نیمه هادی ها — یکی از اصلی آن صادرات در سال گذشته است.

“اخیر شیوع ویروس اضافه کرده نمک به زخم” گفت: Irvin Seah ارشد اقتصاد در سنگاپور بانک DBS.

او توضیح داد که در یک توجه داشته باشید در اوایل این ماه که زمان شیوع می تواند یک “عمیق تر” تاثیر در سنگاپور در مقایسه با شیوع بیماری سارس در سال 2003. چرا که این کشور پس از افزایش اقتصادی آن لینک با چین است که در حال حاضر سنگاپور بزرگترین بازار صادرات و بزرگترین منبع گردشگران بین المللی.

انتظار می رود کاهش در تقاضا و مصرف داخلی در سنگاپور به دلیل گسترش ویروس در میان دلایل Seah کاهش پیش بینی خود را برای سنگاپور رشد سالانه در این سال به 0.9% از 1.4% قبلا.

در 2019 در جنوب شرقی آسیا اقتصاد رشد 0.7% — کمترین رقم از سال 2009 با توجه به داده های رسمی.

چه خواهد شد در بودجه

به کوسن اقتصادی ضربات از ویروس شیوع Seah و دیگر اقتصاددانان گفت: دولت سنگاپور به احتمال زیاد ثبت نام یکی از بزرگترین کسری مالی در ضبط این سال با برآورد اعم از 7 میلیارد دلار سنگاپور (5.04 میلیون دلار به 8 میلیارد دلار سنگاپور دلار است.

در نظریه ثروتمند ملت-دولت می تواند سرمایه بسیار بزرگتر کسری از آن به دلیل آن است انباشته مازاد زیادی از سال های گذشته بودجه. تحت سنگاپور اساسی دولت درآمد و هزینه متعادل باید بیش از یک نمونه دوره پنج ساله.

بودجه سال 2020 پنجم است — و به احتمال زیاد آخرین — قبل از انتخابات چرخه. سنگاپور انتخابات بعدی است که با توجه آوریل 2021.

اقتصاددانان تخمین می زنند که دولت انباشته مازاد بودجه بیش از 17 میلیارد دلار سنگاپور دلار در ترم جاری. اما این بدان معنا نیست که آن را صرف آن همه گفتند.

“در حالی که وجود دارد کافی مالی آن نیز مرسوم برای دولت برای انتقال بخشی از انباشته مازاد به ذخایر” گفت: Chua Hak بن اقتصاددان ارشد در کارگزاری Maybank Kim Eng.

تمرکز بودجه امسال خواهد بود یک بسته از اقدامات برای کمک به کسب و کار و کارگران از طریق جزر و مد شیوع ویروس است که می تواند هزینه حداقل 700 میلیون دلار سنگاپور گفت: Chua.

وجود دارد همچنین می تواند “انتخابات پسند” آیتم در بودجه مانند مالیات بر درآمد تخفیف و نقل و انتقالات پول نقد برای کمک به کاهش افزایش هزینه های زندگی و سیتی اقتصاددانان نوشت: در یک توجه داشته باشید.

در اینجا یک لیست از آنچه اقتصاددانان به دنبال در بودجه سال 2020:

  • هدفمند کمک برای گردشگری و حمل و نقل بخش اصلی تلفات از وقوع. که می تواند شامل اموال تخفیف مالیاتی برای املاک تجاری و هتل ها و امداد برای فرود هواپیما هزینه.
  • موقت شل خارجی اشتغال سهمیه برای کمک به خدمات صنعت.
  • اطلاعات بیشتر در مورد افزایش برنامه ریزی شده در کالا و خدمات مالیاتی از 7 درصد به 9 درصد است که وزیر دارایی هنگ قبلا گفته را بین 2021 و سال 2025 است.
  • اقدامات به عنوان یارانه نقدی و یا تخفیف های مالیاتی برای کمک به مصرف کنندگان مدیریت قریب الوقوع GST افزایش می دهد.
  • ادامه داد: برای حمایت از کسب و کار به منظور بهبود بهره وری گسترش در خارج از کشور و آموزش مجدد کارگران خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>