سنگاپور به نوار کوتاه مدت بازدید کنندگان در تلاش برای کاهش وارداتی coronavirus موارد

مسافران با پوشیدن ماسک صورت نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 coronavirus پیاده روی را از طریق ورود به منطقه در Changi فرودگاه بین المللی در سنگاپور در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنگاپور خواهد نوار ورود و حمل و نقل به تمام کوتاه مدت بازدید کنندگان با شروع از 11:59 بعد از ظهر روز دوشنبه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

وزارت بهداشت همچنین گفت که سنگاپور را نیز محدود کردن هنگام ورود دوباره برای کار طولانی مدت دارندگان پاس و وابستگان خود را به کارگران ارائه “خدمات ضروری مانند بهداشت و درمان و حمل و نقل.”

با استناد به “افزایش خطر” وارد coronavirus موارد وزارت گفت: این اقدامات به معنای “حفظ منابع, بنابراین ما می تواند تمرکز در سنگاپور.”

در آن بیانیه وزارت گفت: نزدیک به 80 درصد از موارد در سه روز گذشته وارد شد از ساکنان و یا دراز مدت دارندگان پاس بازگشت از خارج از کشور.

تا ظهر روز سه شنبه از سنگاپور گزارش شده است و در مجموع 432 موارد تایید شده که 140 مرخص شده. شهر-دولت روز شنبه اعلام کرد دو تایید مرگ در شیوع COVID-19 رسمی نام جدید کروناویروس.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>