سنگاپور خاموش مدارس و بسته ترین محل به طور موقت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته یک نقاشی دیواری در محله چینی ها در سنگاپور در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong روز جمعه اعلام کرد سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات در شهر دولت گفت: دولت در حال بازنگری آن مشاوره است که فقط کسانی که بیمار نیاز به پوشیدن ماسک.

لی گفت: این وضعیت در سنگاپور تحت کنترل است اما اشاره کرد که تعداد موارد گزارش شده را از افزایش کمتر از 10 روز به بیش از 50 عفونت های جدید روزانه. جنوب شرقی آسیا کشور گزارش شده 65 مورد جدید در روز جمعه مصرف آن شمارش به 1,114 با پنج مرگ و میر.

“نگاهی به روند من نگرانم که مگر ما برداشتن گام های بیشتر همه چیز را به تدریج بدتر و یا یکی دیگر از بزرگ خوشه ممکن است فشار بیش از همه چیز روی لبه” نخست وزیر گفت.

“ما تصمیم گرفته اند که به جای محکم کردن تدریجی در طول چند هفته آینده ما باید یک حرکت قاطع در حال حاضر برای قبضه کردن افزایش عفونت,” او اضافه شده است.

Lee اعلام کرد که اقدامات زیر را که او به نام “یک مدار شکن” کمک خواهد کرد که به کاهش خطر بزرگتر شیوع:

  • خاموش ترین محل به جز کسانی که در ارائه “خدمات ضروری مانند مواد غذایی, موسسات و بیمارستان و حمل و نقل شروع سهشنبه, آوریل 7.
  • بسته شدن تمام مدارس به طور موقت و حرکت درس آنلاین شروع چهار شنبه, آوریل 8.
  • مردم را به ماندن در خانه و اجتناب از معاشرت با دیگران فراتر از خانواده خود.

“این مدار شکن برای اعمال یک ماه در وهله اول” گفت: Lee.

پوشیدن ماسک ممکن است کمک به محافظت از دیگران در مورد شما باید ویروس اما آن را نمی دانند. این طوری که شما خود را نگه دارید قطرات به خودتان.

Lee Hsien Loong

نخست وزیر سنگاپور

سنگاپور می پیوندد یک گروه کر از کشورهای جهان که باید محکم مردم تحرک برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در سطح جهانی این بیماری — که شده است به نام COVID-19 — آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سراسر بیش از 180 کشور و سرزمین. بیش از 53 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از coronavirus تا کنون.

بازاندیشی مشاوره در ماسک

سنگاپور رهبر گفت: دولت تجدید نظر در آن مشاوره است که فقط کسانی که بیمار نیاز به پوشیدن ماسک. او افزود که دولت دیگر نمی خواهد دلسرد کردن مردم از پوشیدن ماسک به عنوان شده است وجود دارد شواهد بدون علامت COVID-19 عفونت. بدون علامت موارد هستند افرادی که تست مثبت برای این ویروس است اما ممکن است نشان نمی دهد هر گونه علائم شبه آنفولانزا — این افراد هنوز هم ممکن است عفونی.

لی به عنوان سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید گفت آنها را بررسی مربوطه دستورالعمل استفاده از ماسک است.

“پوشیدن ماسک ممکن است کمک به محافظت از دیگران در مورد شما باید ویروس اما آن را نمی دانند. این طوری که شما خود را نگه دارید قطرات به خودتان” گفت: Lee.

“آن را همچنین می توانید از خودتان محافظت کنید کمی بهتر است, به خصوص اگر شما در حال سالمندان و یا به دلیل آسیب پذیر از قبل موجود شرایط,” او اضافه شده است. “اما به یاد داشته باشید, ماسک یا ماسک, شما هنوز هم نیاز به شستن دست های خود را و نگه داشتن یک فاصله امن و دور از سایر افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>