Merlion مجسمه در سنگاپور است.

آتاناسیوس Gioumpasis | گتی ایماژ

سنگاپور در روز سه شنبه گفت: این مجموعه در کنار 5.6 میلیارد دلار سنگاپور (4.02 میلیارد دلار) در سال آینده برای کمک به کسب و کار و خانواده از طریق جزر و مد مداوم شیوع کروناویروس.

جنوب شرقی آسیا کشور گزارش کرده است یکی از بالاترین تعداد coronavirus — در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 — عفونت های خارج از چین. همانطور که از دوشنبه ظهر سنگاپور تا به حال 77 مورد تأیید 24 که مرخص شده گفت: خود وزارت بهداشت ،

“شیوع قطعا تاثیر اقتصاد ما” گفت: هنگ Swee کیات سنگاپور معاون نخست وزیر و وزیر دارایی در سخنرانی خود ترسیم بودجه این کشور است.

اقتصادی اقدامات که هنگ اعلام کرد که شامل طرح برای کمک به شرکت ها برای حفظ کارگران خود را مدیریت صورتحساب دستمزد و مالیات شرکت های بزرگ تخفیف. وجود خواهد داشت اقدامات خاص برای کمک به پنج بخش بیشتر در معرض شیوع ویروس است که, گردشگری, حمل و نقل هوایی, خرده فروشی, مواد غذایی و نقطه به نقطه حمل و نقل خدمات.

وزیر همچنین اعلام کرد یکی دیگر از 800 میلیون دلار سنگاپور دلار برای حمایت از مبارزه با این ویروس با بخش عمده ای از این بودجه به وزارت بهداشت.

در ضمن هنگ گفت: افزایش برنامه ریزی شده در کالا و خدمات مالیات خواهد بود به عقب رانده داده شده بیشتر چالش های پیش روی اقتصاد است. دولت سنگاپور به حال می خواستم به افزایش GST از زمان 7 تا 9 درصد بین 2021 و سال 2025 است.

کسانی که اقدامات کمک خواهد کرد و انتظار می رود کسری بودجه از 10.9 میلیارد دلار سنگاپور دلار حدود 2.1 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال مالی آینده از آوریل سال 2020 به ماه مارس 2021, هنگ گفت.

سنگاپور کاهش رشد

این چالش های اضافی که شیوع کروناویروس شمار به دنبال یک سال سخت اقتصادی برای سنگاپور. تجارت وابسته به اقتصاد بود برای رقابت با ایالات متحده-چین و رکود در تقاضای جهانی برای نیمه هادی ها — یکی از اصلی آن صادرات در سال گذشته است.

روز دوشنبه در سنگاپور وزارت تجارت و صنعت کاهش داد و پیش بینی آن محدوده برای تغییر در کشور را سالانه تولید ناخالص داخلی به بین -0.5% و 1.5%. که بدتر از قبل پیش بینی برای رشد بین 0.5% و 2.5%.

در 2019 در جنوب شرقی آسیا اقتصاد رشد 0.7% — کمترین رقم از سال 2009 با توجه به داده های رسمی.

“اخیر شیوع ویروس اضافه کرده نمک به زخم” گفت: Irvin Seah ارشد اقتصاد در سنگاپور بانک DBS.

او توضیح داد که در یک توجه داشته باشید در اوایل این ماه که زمان شیوع می تواند یک “عمیق تر” تاثیر در سنگاپور در مقایسه با شیوع بیماری سارس در سال 2003. چرا که این کشور پس از افزایش اقتصادی آن لینک با چین است که در حال حاضر سنگاپور بزرگترین بازار صادرات و بزرگترین منبع گردشگران بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im