سنگاپور حزب حاکم به تمرکز بر مشاغل در ‘سخت’ انتخابات وزیر می گوید

به عنوان سنگاپور سر به نظر سنجی هفته آینده حزب حاکم را در انتخابات خواهد شد تمرکز بر ایجاد شغل در این کشور وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan به عنوان “بسیار دشوار انتخابات است.”

سنگاپور آرای خود را در کنار چهار شنبه, جولای 10.

“من فکر می کنم این است که رفتن به بسیار دشوار انتخابات” Balakrishnan گفت: در CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“هرگز مردم را برای اعطا. هرگز فرض کنیم که شما باید رای خود را — هر انتخابات همه احزاب باید به پرونده خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری در خطر است در انتخابات آینده است. “من اعتماد به نفس در ما رای دهندگان, اما من آن را برای اعطا شده است.”

هفته گذشته نخست وزیر Lee Hsien Loong اعلام کرد تصمیم خود را برای یک انتخابات عمومی این کشور همچنان به سهولت آن را جزئی مستند اقدامات با هدف مبارزه با گسترش coronavirus.

Balakrishnan عضو حاکم مردم اقدام حزب مشخص شده که چرا دولت تصمیم به تماس برای یک انتخابات با وجود خطر عفونت موارد بالقوه بالا رفتن دوباره به تعاملات اجتماعی recommence.

“نکته اول من می خواهم این است که ما باور نمی کنیم این بحران در حال رفتن به عقب رفتن در یک سال یا شاید حتی دو سال است. این بستگی به این دارد که یک واکسن ایجاد شده است,” او گفت:.

سنگاپور افق در مارس 24, 2020 در سنگاپور است. سنگاپور را نمی خواهد اجازه می دهد کوتاه مدت بازدید کنندگان برای ورود یا ترانزیت از طریق این کشور از دریا. 24 برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

سنگاپور گزارش داد بیش از 43,000 موارد و بیش از 90 درصد از افراد آلوده هستند کارگران مهاجر که در خوابگاه زندگی. آنها مردان بیشتر از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای در شهرستان دولت.

دلیل دوم با توجه به Balakrishnan است که توسط قانون اساسی فعلی مجلس را منقضی می شود در ژانویه 2021. “اگر ما یک پارلمان در ماه فوریه سال آینده, ما نمی خواهد که بودجه,” او گفت:.

وی افزود: با سنگاپور re-opening اقتصاد آن کشور است که در یک “منطقی فضای امن” که در آن عفونت تحت کنترل است و افراد در حال بازگشت به کار. آن دشوار خواهد بود و احتمال دارد خطرناک تر است, برای برگزاری انتخابات, بعد, او گفت:.

تمرکز بر مشاغل

این بیماری همه گیر کوروناویروس — که در حال حاضر آلوده بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 500,000 — هر دو یک بحران بهداشت عمومی و بحران اقتصادی.

با توجه به مستندات و دقیق محدودیت های اجتماعی, فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها کند شده است و تعدادی از بخش ها از جمله سفر و گردشگری شده اند به شدت تحت تاثیر قرار. میلیون ها نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را در سطح جهان است.

سنگاپور بانک مرکزی در اوایل سال جاری پیش بینی شده عمیق تر-پیش بینی رکود برای دولت شهر است که به شدت وابسته به تجارت بین المللی است. صندوق بین المللی پول برای بخشی از آن گفت: جهان مواجه است که بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

… وجود خواهد داشت دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود وجود خواهد داشت اختلال برای مشاغل بخش. و به همین دلیل تمرکز ما خیلی وسواس با این وضعیت در شغل.

ویویان Balakrishnan

وزیر امور خارجه سنگاپور

Balakrishnan گفت: بحران کنونی است که بدون شک روشن و در حال حاضر تهدید به زندگی و معیشت.

“تمرکز مرکزی مبارزه ما خواهد بود, شغل, مشاغل, مشاغل. و شغل برای همه اقشار جامعه ما,” او گفت:. “افرادی که فقط فارغ التحصیل ورود به بزرگترین افسردگی است که جهان به خود دیده است تعداد آنها یکی از نگرانی خواهد شد شغل.”

هزاران نفر از فارغ التحصیلان تازه در سنگاپور و جاهای دیگر صورت ضعیف بازار کار که در آن بسیاری از شرکت ها تبدیل شده اند و تمایلی به استخدام های جدید با توجه به تاثیر منفی بحران تا به حال در کسب و کار خود در این سال است.

کسانی که بین 40 و 60 بخشی از یک نسل است که در حال انجام تعهدات و هنوز هم چهره فشار اقتصادی تغییر ساختار است که در جریان است Balakrishnan گفت.

سنگاپور ملی مشاغل شورای اسلامی است که وظیفه تولید 100,000 فرصت ها — از جمله مشاغل پیوست و کارآموز فرصت — در آینده یک سال وزیر گفت.

“ما فکر می کنم به دلیل طولانی مدت بودن این بحران وجود خواهد داشت دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود وجود خواهد داشت اختلال در مشاغل بخش. و به همین دلیل تمرکز ما خیلی وسواس با این وضعیت در مشاغل” Balakrishnan گفت.

بخش عمده ای از سنگاپور عظیم 100 میلیارد دلار سنگاپور (حدود 70.4 میلیارد دلار) محرک های مالی متمرکز شده است در نگه داشتن شرکت های شناور و تشویق آنها را به استخدام سنگاپور او اضافه شده است.

PAP شده است حزب حاکم در سنگاپور از سال 1959 حتی قبل از استقلال این کشور در سال 1965. در آخرین انتخابات در سال 2015 حزب خلق برنده 69.9 درصد از کل آرا — جارو 83 از 89 رقابت صندلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>