یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده گذشته سرپوشیده آبشار در جواهر فرودگاه Changi سنگاپور در 27 فوریه سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنگاپور در روز شنبه گزارش داد آن دو را تایید کرد مرگ و میر مربوط به COVID-19 شیوع.

شهر-دولت وزارت بهداشت گفت: دو نفر که فوت شد 75 سال و 64 سال.

زن بیمار بود از قبل موجود شرایط از جمله بیماری های قلبی در حالی که مرد بیمار در بیمارستان بستری شده بود در اندونزی برای پنومونی و همچنین تا به حال سابقه بیماری قلبی با توجه به وزارت بهداشت.

سنگاپور زمان بوده است در سطح جهانی برای آن رویکرد در مدیریت شیوع بیماری با مرگ و میر قبل از شنبه حتی به عنوان مرگ و میر را نیز در جای دیگر در آسیا و در سراسر جهان. در ماه فوریه سازمان بهداشت جهانی گفت که “بسیار تحت تاثیر قرار” با راه شهر-دولت توانسته است شیوع.

“ما بسیار تحت تاثیر قرار با تلاش های آنها در حال ساخت برای پیدا کردن هر مورد پیگیری با تماس و جلوگیری از انتقال” که گفته بود در ماه فوریه است.

استاد دیل فیشر که صندلی از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) شیوع جهانی هشدار و پاسخ شبکه گفت: سنگاپور بسیار خوب بوده است در قطع زنجیره انتقال ، روزنامه های محلی the Straits Times گزارش روز شنبه.

اما تعداد موارد در سنگاپور رسید در این هفته نسبت به قبل از آن در ماه مارس و فوریه. بسیاری از موارد جدید وارد شد — منسوب به مسافران بازگشت به این کشور از سوی ایالات متحده و اروپا یا دیگر نقاط آسیا.

تعداد کل موارد در 385 از جمعه.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im