سنگاپور افزایش خطر هشدار به سارس سطح به عنوان coronavirus موارد افزایش به 33

سنگاپور مطرح شده در آن ارزیابی ریسک به دومین سطح از هشدار روز جمعه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد مرتبط به چین افزایش یافت و به 33.

کشور جنوب شرق آسیا — که یکی از مهمترین و تایید موارد مرموز ویروس جدید — افزایش شیوع بیماری های پاسخ سیستم وضعیت (DORSCON) به نارنجی است. این بدان معناست که این بیماری به راحتی منتقل می شود و شدید است اما موجود است.

سیستم رنگی با شروع از رنگ سبز در پایین ترین سطح پس از زرد و نارنجی و قرمز — بالاترین سطح خطر. در طول شیوع سارس 17 سال پیش که به کشته شدن 33 نفر در سنگاپور و آلوده 238, وضعیت نارنجی بود.

روز جمعه سه نفر اعلام کرد که در زمان سنگاپور تعداد موارد تایید شده به 33 با توجه به وزارت بهداشت. جوانترین بیمار تا کنون شش ماهه نوزاد.

گردشگری تاثیر

تاثیر بر بخش گردشگری خواهد بود “قابل توجهی” به عنوان گردشگران از سرزمین اصلی چین اختصاص 20 درصد از سنگاپور کل بازدید کنندگان بین المللی در سال گذشته کیت قهوهای مایل به زرد, مدیر اجرایی سنگاپور هیئت مدیره گردشگری گفت: CNBC در روز پنج شنبه یک روز قبل از هشدار مطرح شد.

“اقتصاد چین بسیار مهم تر در حال حاضر از آن بود که 17 سال پیش در طول سارس. و … در سال 2003 برای گردشگری چین اختصاص فقط 9% بین المللی ما, بازدید کننده, ورود,” او گفت: CNBC پنج شنبه. “در حال حاضر آن را در حدود 20٪. بنابراین تاثیر مستقیم روزمره این طول می کشد خواهد بود مهم تر از سارس.”

کادر پزشکی پیاده روی به مرکز ملی بیماری های عفونی ساختمان در Tan Tock Seng بیمارستانی در سنگاپور در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

Roslan رحمان | APF | گتی ایماژ

آخرین coronavirus شیوع اندیشه به سرچشمه گرفته از غذاهای دریایی در بازار چین در شهر ووهان آورده خاطرات بازگشت از سارس.

در طول شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003, اقتصاد منطقه ای از جمله سنگاپور فرستاده شد به اضمحلال رود. سنگاپور در میان بدترین ضربه کشورها در آسیا در طول سارس.

سنگاپور میله مسافران از چین

به عنوان زمان شیوع بدتر چین در ژانویه به دستور آژانس های مسافرتی برای جلوگیری از برگزاری تور به کشورهای دیگر است.

هفته گذشته در سنگاپور آغاز شد محرومیت کسانی که از سرزمین اصلی چین اگر آنها به حال شده است وجود دارد در گذشته 14 روز از ورود و یا حمل و نقل. مقامات همچنین متوقف صدور ویزا به کسانی که با یک پاسپورت.

سنگاپور در حال حاضر تمرکز بر رسیدن به بازارهای دیگر در جذب “خوب سهم غیر چین بازار” گفت: قهوهای مایل به زرد.

او اشاره کرد که سنگاپور در حال حاضر دارای یک ترکیب خوب از بازدید کنندگان از مناطق دیگر — با حدود 30 درصد از دیگر نقاط آسیای جنوب شرقی و دیگری یک سوم از بقیه جهان. جنوب شرق آسیا که شامل چین نیز باعث می شود تا حدود یک سوم از تعداد کل بازدید کنندگان است.

‘دو برابر کردن بر بهداشت تلاش

قهوهای مایل به زرد گفت: دولت در حال حاضر صف آرایی در تلاش برای محافظت از بازدید کنندگان توسط ramping تا آن استانداردهای بهداشت.

“ما باید به تقویت سیستم دفاعی,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت این است که “دو برابر کردن” پاک کردن در هتل ها و جاذبه های.

“در بسیاری از راه های ما در یک جای بهتر با این شیوع از 17 سال در” گفت: Lim Poh لیان از سنگاپور مرکز ملی بیماری های عفونی.

“بسیاری از بهداشت عمومی اقدامات است که ما گرفته اند باید کنترل شیوع بیماری در گذشته حتی شیوع بیماری است که ما تا به حال هیچ آنتی virals یا واکسن,” او گفت: CNBC در روز پنج شنبه.

او گفت که این کشور تا به حال دو تا سه هفته از اخطار قبل از اولین موارد تشخیص داده شد و اضافه کرد که “مفید” برای آماده سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>