سنگاپور طرح عظیم $33.2 میلیارد دلار بسته به جزر و مد آن به اقتصاد از طریق شیوع کروناویروس

سنگاپور افق در مارس 24, 2020 در سنگاپور است. سنگاپور را نمی خواهد اجازه می دهد کوتاه مدت بازدید کنندگان برای ورود یا ترانزیت از طریق این کشور از دریا. 24 برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

سنگاپور در کنار یکی دیگر از 48 میلیارد دلار سنگاپور (33.17 میلیارد دلار) برای حمایت از کسب و کار خود و خانواده پس از رسمی و برآورد اولیه نشان داد که اقتصاد جنوب شرق آسیا کاهش بیش از حد انتظار در سه ماهه اول این سال است.

اضافی هزینه های محرک آمد فقط یک ماه پس از این کشور اعلام کرد 6.4 میلیارد دلار سنگاپور (4.4 میلیارد دلار) از اقتصادی و بهداشت و درمان-مراقبت از اقدامات به جزر و مد از طریق مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“این یک نقطه عطفی بسته و لازم است پاسخ به یک وضعیت منحصر به فرد,” هنگ Swee کیات سنگاپور معاون نخست وزیر و وزیر دارایی گفت: در یک سخنرانی در پارلمان.

هنگ افزود که دولت قرعه کشی خواهد شد تا به 17 میلیارد دلار سنگاپور (11.78 میلیارد دلار از ذخایر این کشور سنگاپور جمهور جاى یاکوب در یک پیام نوشته شده است به عنوان خوانده شده توسط مجلس گفت: به او داده است در اصل تایید برای استفاده از ذخایر.

سنگاپور یکی از قدیمیترین خارج از چین به گزارش موارد بیماری است که به طور رسمی به نام COVID-19. کشور ثبت بزرگترین روزانه پرش از 73 موارد تایید شده در چهارشنبه آوردن مجموع آن به 631 از جمله دو مرگ.

قبل از محرک اعلام سنگاپور منتشر شد و برآورد اولیه از آن در سه ماهه اول عملکرد اقتصادی. این کشور یکی از اولین به انتشار اطلاعات در تولید ناخالص داخلی ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی شیوع ویروس می تواند بر اقتصاد جهانی است.

سنگاپور اقتصاد قرارداد با 2.2% در سال بیش از سال و 10.6% چهارم بیش از سه ماهه در سه ماهه اول سال گفت: وزارت تجارت و صنعت. در این سال بیش از سال انقباض بود و عمیق ترین سنگاپور ثبت شده از سال 2009 در طول بحران مالی جهانی.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود جنوب شرق آسیا اقتصاد به قرارداد 1.5% سال بیش از سال و 6.3% چهارم بیش از سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>