سنگاپور باید آماده برای یک افزایش در coronavirus موارد وزیر می گوید

مردم با پوشیدن محافظ فولاد ماسک راه رفتن در امتداد Merlion پارک از جاذبه های مهم توریستی در سنگاپور است.

Maverick Asio l SOPA تصاویر l LightRocket via Getty Images

سنگاپور باید آماده برای تعداد زیادی از مردم در کشور مبتلا به کروناویروس جدید بیماری به طور رسمی به نام COVID-19 — به ادامه صعود در هفته آینده وزیر گفت: در روز جمعه.

همانطور که از پنج شنبه ظهر, سنگاپور به حال 58 تایید موارد COVID-19 و 15 که بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده با توجه به کشور و وزارت بهداشت ، کشور جنوب شرق آسیا با جمعیت 5.7 میلیون دارای یکی از بالاترین تعداد موارد در خارج از چین است.

سنگاپور ثبت نشده هر گونه مرگ و میر و اما این هم چیزی است که مردم باید “از نظر روانی آماده” برای به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است گفت: Janil Puthucheary ارشد وزیر امور خارجه در سنگاپور وزارت حمل و نقل و وزارت ارتباطات و اطلاعات است.

“من فکر می کنم این واقعا خیلی زود به بحث در مورد یک قله است. موارد در آینده به صورت روزانه و شما باید این انتظار وجود دارد در حال رفتن به بیشتر موارد بیش از چند هفته آینده گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“مسئله این است که واقعا آیا این در حال رفتن به مواردی که مربوط به موجود گسترش موجود خوشه لینک کلیک کنید برای چین و یا اینکه آیا ما باید تعداد بیشتری از موارد هستند که عواملی در جامعه گسترش … در این لحظه بسیاری از موارد می تواند مربوط به خوشه شناخته شده,” او اضافه شده است.

سنگاپور به عنوان یک اقتصاد باز است و یکی از آسیب پذیرترین کشورها به کاهش فعالیت های اقتصادی در چین است. جهان و دومین اقتصاد سنگاپور بزرگترین بازار صادرات و بزرگترین منبع گردشگران بین المللی.

دولت سنگاپور اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به بخش های است که بیشتر متاثر از شیوع ویروس مانند گردشگری و حمل و نقل. کسانی که اقدامات تا کنون شامل:

  • Waiving هزینه های مجوز برای هتل ها, آژانس های مسافرتی و راهنمای گردشگری
  • پوشش بخشی از هزینه های تمیز کردن برای هتل ها که در آن افرادی که مشکوک و مورد تأیید ماند
  • امداد برای تاکسی و خصوصی-استخدام راننده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>