سنگاپور کل coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر به یکی از بالاترین در آسیا — اما این کشور است و حتی در نیمه راه از طریق آن شیوع به گفته وزیر توسعه ملی لارنس وانگ.

“این است که هنوز هم نیمه اول این مسابقه دو ماراتون” وزیر گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

وانگ که co-سر سنگاپور نیروی کار برای مبارزه با این ویروس گفت: این کشور ادامه خواهد داد به کشف تعداد موارد جدید برای برخی از زمان با توجه به “آزمایش های گسترده” انجام شده در خوابگاه که خانه کارگران مهاجر.

که گروهی از کارگران بیشتر از دیگر کشورهای آسیایی است و اختصاص حدود 87.6 درصد از سنگاپور کل 19,410 موارد تایید شده به عنوان از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت. موارد یافت شده در آن خوابگاه شدند و به دلیل افزایش در تعداد زیادی از عفونت ها در سنگاپور در ماه گذشته است.

“ما در حال آزمایش نه تنها کارگران که در حال گزارش بیمار — که برای اعداد بسیار بزرگ — اما ما در حال انجام بسیار گسترده آزمایش بر روی کارگران در خوابگاه که به خوبی که بدون علامت” گفت: وانگ که همچنین سنگاپور دوم وزیر امور مالی.

“و ما هنوز هم چیدن کاملا تعداد زیادی از موارد در خوابگاه من فکر می کنم که باقی خواهد ماند برای برخی از زمان. آن را بسیار جدی شیوع اما ما در حال پیشرفت در آوردن شیوع در خوابگاه تحت کنترل” او اضافه شده است.

جنوب شرقی آسیا کشور دارای یکی از بالاترین تست میزان در جهان است. به عنوان از آوریل 27, آن, انجام بیش از 140,000 آزمون coronavirus و یا در حدود 2500 تست در هر 100 ، 000 نفر برای یک سخنرانی آماده است که وزیر بهداشت گن کیم یونگ تحویل در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه.

گن همچنین گفت که این کشور افزایش یافته است و آن تست ظرفیت از از 2900 آزمون در روز در اوایل ماه آوریل به 8000 در هر روز در حال حاضر و با هدف ضربه 40,000 آزمون در روز است.

علاوه بر تست سنگاپور دولت قرار داده و در بخشی از مستند است که آن را به نام “مدار شکن” برای جلوگیری از شیوع بیماری است. آن اقدامات که شامل موقت تعطیلی مدارس و خاموش کردن غیر ضروری از محل کار به شمار می رود به تدریج برداشته شروع ماه آینده.

‘پادمان کافی نیست’

قبل از افزایش موارد به مهاجر کارگر خوابگاه راه است که دولت سنگاپور به کار گرفته شیوع کروناویروس — که شامل فعال و تست غربالگری برای عفونت بالقوه — مورد ستایش قرار داد و توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان مثال برای کشورهای دیگر به دنبال.

به عنوان گسترش ویروس به طور گسترده ای در آن بسته بندی شده خوابگاه برخی از ناظران سوال که چرا دولت نمی شناسایی کسانی که چهارم زندگی به عنوان یک پتانسیل دانشگاه برای coronavirus زودتر. که به خصوص هنگامی که فعالان باید برای سال مطرح از شرایط بد زندگی در خوابگاه به سر می برند با یک جانباز سنگاپوری دیپلمات توصیف آنها به عنوان یک “بمب زمان انتظار به منفجر شود.”

… ما هنوز هم چیدن کاملا تعداد زیادی از موارد در خوابگاه من فکر می کنم که باقی خواهد ماند برای برخی از زمان.

لارنس وانگ

سنگاپور با وزیر توسعه ملی

اما وانگ گفت که استانداردهای زندگی در مهاجر کارگر خوابگاه را “پیوسته” در طول سال بهبود یافته با امکانات تفریحی در ترکیبات و دسترسی راحت به امکانات رفاهی.

“مسئله این است که این خوابگاه طراحی شده برای زندگی جمعی که در آن کارگران خوردن آنها با هم زندگی می کنند و آنها با هم آشپزی” وزیر گفت.

“و با وجود بهترین تلاش در قرار دادن در محل اقدامات و تدابیر یادآوری خوابگاه’ اپراتور که این … غیر ضروری جمعی فعالیت باید متوقف در آغاز شیوع من فکر می کنم این درس ما یاد گرفته ایم از این تجربه است که با این بیماری همه گیر — بی سابقه ای همه گیر — پادمان کافی نیست و طراحی خوابگاه مجبور به تغییر,” او اضافه شده است.

تماشا کنید: آیا زندگی پس از مستند ممکن است مانند نگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de