سنگاپور مالی بافر به کمک اقتصاد اگر شیوع ویروس در drags وزیر می گوید

سنگاپور هنوز برخی از مالی بافر برای حمایت از اقتصاد اگر هر بیشتر و اقدامات مورد نیاز برای کمک به کسب و کار و خانواده جزر و مد از طریق زمان شیوع کروناویروس یک وزیر گفت CNBC در روز جمعه.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که برای تهیه و بر اساس آن ممکن است در برخی از ماه ها و به مطمئن شوید که ما می توانیم ایجاد ثبات و حمایت از کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان ما خانواده ها در این دوره گفت:” Indranee Rajah یک وزیر در دفتر نخست وزیر است که در سنگاپور دوم وزیر دارایی و آموزش و پرورش.

“و ما هنوز هم برخی از بافر در مورد هر گونه اقدامات اضافی مورد نیاز,” او گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

دولت سنگاپور را کنار بگذارند 5.6 میلیارد دلار سنگاپور (4.02 میلیارد دلار) در آخرین بودجه برای کمک به کسب و کار کارگران و خانواده های آب و اقتصادی آمار از گسترش این کروناویروس جدید به نام COVID-19.

که هزینه های برنامه ریزی شده است و انتظار می رود برای کمک به کسری بودجه از 10.95 میلیارد دلار سنگاپور — که برخی از اقتصاددانان گفت: یک رکورد است. این مبلغ در حدود 2.1 درصد از تولیدات ناخالص کشور را.

در نظریه ثروتمند آسیایی جنوب شرقی شهر-دولت می تواند صندوق بزرگتر کسری از آن به دلیل آن است انباشته مازاد زیادی از سال های گذشته بودجه. تحت سنگاپور اساسی دولت درآمد و هزینه متعادل باید بیش از یک نمونه دوره پنج ساله.

در آن زمان مدت شروع 2016 دولت انباشته مازاد بودجه از 18.67 میلیارد دلار سنگاپور دلار با توجه به داده های رسمی. بودجه برای سال 2020 پنجم است — و به احتمال زیاد آخرین — قبل از انتخابات بعدی چرخه. سنگاپور انتخابات بعدی است که با توجه آوریل 2021.

قبل از آخرین سنگاپور بودجه اعلام شد در روز سه شنبه Chua Hak بن اقتصاددان ارشد در کارگزاری Maybank Kim Eng گفت: آن را “مرسوم برای دولت برای انتقال بخشی از انباشته مازاد به ذخایر.”

COVID-19 موارد در سنگاپور

سنگاپور گزارش داد یکی از بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در خارج از چین است.

همانطور که از پنج شنبه ظهر در این کشور تایید کرده است 85 موارد که 37 مرخص شده از بیمارستان و با توجه به به روز رسانی توسط وزارت بهداشت ،

سنگاپور شده است به طور خاص توسط چندین تحلیلگران به عنوان یکی از اقتصادی ترین آسیب پذیر به ویروس را گسترش داده و آن نزدیک لینکهای اقتصادی با چین است. نخست وزیر این کشور را, Lee Hsien Loong همچنین پیشنهاد کرد که سنگاپور نمی توانیم از رکود است.

دولت در اوایل این هفته کاهش پیش بینی رشد برای سال 2020 از بین 0.5% و 2.5% به بین -0.5% و 1.5%.

راجه گفت: احتمال رکود اقتصادی در سنگاپور بستگی دارد در چه مدت زمان شیوع طول می کشد.

“این سخت است برای گفتن که آیا وجود خواهد داشت یک رکود اقتصادی است چرا که اگر این وضعیت حل خود را در بیایید می گویند, دو, سه ماه پس از آن چه شما می توانید ببینید که تیز ارتجاعی,” او توضیح داد.

“از سوی دیگر اگر آن را میکشد و سپس شما رو طولانی مدت وضعیت. بنابراین من فکر می کنم آنچه که ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما آن را پیگیری هر مرحله از راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>