سنگاپور وارد رکود اقتصاد پس از کاهش بیش از 40 درصد در سه ماهه چهارم

یک نمای کلی از Marina Bay Sands این ArtScience موزه سنگاپور بروشور و منطقه کسب و کار مرکزی در 19 ژوئن 2020 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

سنگاپور اقتصاد وارد رکود فنی پس از کاهش با 41.2 درصد در سه ماهه دوم نسبت به سه ماهه قبلی پیشرفت برآورد توسط وزارت صنعت و تجارت نشان داد که در روز سه شنبه.

آخرین محصول ناخالص داخلی برآورد — محاسبه حد زیادی از داده ها در آوریل و مه — بدتر از تحلیلگران پیش بینی است. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود جنوب شرق آسیا اقتصاد به کوچک 37.4% چهارم بیش از سه ماهه.

یک ویژگی های رکود اقتصادی تعریف شده است که دو دوره متوالی از سه ماهه در سه ماهه انقباض. در سه ماه اول سال سنگاپور گزارش 3.3% کاهش در تولید ناخالص داخلی در مقایسه با سه ماهه قبل.

در مقایسه با یک سال پیش در سنگاپور اقتصاد قرارداد با 12.6 درصد در سه ماهه دوم. این نیز بدتر از 10.5 درصد پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

عملکرد اقتصادی در سه ماهه دوم بدتر با توجه به اجرای جزئی مستند اقدامات — که دولت سنگاپور به نام “مدار شکن” — با هدف کاهش گسترش coronavirus.

کسانی که اقدامات آن آغاز شده و در اوایل ماه آوریل درگیر بستن اکثر محیط های کاری (به جز کسانی که در ارائه خدمات ضروری) و بسته شدن تمام مدارس به طور موقت. این “مدار شکن” به طول انجامید تقریبا کل سه ماهه دوم با دولت سنگاپور کاهش برخی از اقدامات شروع در اوایل ماه ژوئن است.

محدودیت های صدمه دیده و کسب و کارهای وابسته به مصرف داخلی در زمانی که تقاضای خارجی برای سنگاپور کالا نیز “ضعیف” به یک “رکود اقتصادی جهانی رسوب توسط” coronavirus همه گیر وزارت گفت.

در اینجا چگونه بخش های مختلف در سنگاپور اقتصاد انجام شده در سه ماهه دوم:

  • تولید و گسترش 2.5% در سال در سال;
  • ساخت و ساز فرو 54.7 درصد نسبت به یک سال پیش;
  • خدمات تولید صنایع قرارداد با 13.6 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

ingapore یک دولت شهر با جمعیت 5.7 میلیون دلار گزارش کرده است یکی از بالاترین تعداد coronavirus موارد در جنوب شرقی آسیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همانطور که از روز شنبه این کشور تایید کرده است بیش از 46,200 مردم عفونت و 26 مرگ و میر با توجه به آن به وزارت بهداشت.

Coronavirus همه گیر است که یکی از بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی می تواند کشیدن سنگاپور به بدترین رکود اقتصادی در این سال است. دولت پیش بینی شده سالانه انقباض از بین 4 و 7 درصد برای سال 2020 است.

اما الکس هولمز آسیا اقتصاددان در مشاوره سرمایه اقتصاد گفت: فعالیت در سنگاپور بازگشت از کاهش جزئی مستند اقدامات ماه گذشته.

“در حالی که بسیاری از صنایع به ویژه صنعت گردشگری و مهمان نوازی را ادامه خواهد داد رنج می برند, اقتصاد باید دوباره بجای اول برگشتن سریع تر از دیگران در منطقه” او نوشت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بررسی سنگاپور در سه ماهه دوم عملکرد اقتصادی.

“کلید دلیلی برای خوش بینی است که رکورد اندازه دولت در بسته محرک است که معادل حدود 20 درصد از تولید ناخالص داخلی,” او اضافه شده است.

سنگاپور رونمایی چهار بسته های مشوق در مجموع حدود 100 میلیارد دلار سنگاپور (70.4 میلیارد دلار) تا کنون این سال, در تلاش برای حمایت از کسب و کار و خانواده شده اند که به شدت تحت تاثیر توسط coronavirus شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>