سنگاپور downgrades 2020 پیش بینی های اقتصادی میان شیوع کروناویروس

بازدید کنندگان پوشیدن محافظ ماسک صورت در مارینا بای اسکله در سنگاپور در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنگاپور روز دوشنبه با کاهش پیش بینی رشد برای سال 2020 به عنوان کشور چنگ زدن با یکی از بالاترین تعداد coronavirus موارد در خارج از چین است.

وزارت تجارت و صنعت گفت: اقتصاد سنگاپور است که انتظار می رود به رشد حدود 0.5 درصد در سال جاری کاهش داد و پیش بینی خود را در محدوده تغییر سالانه در تولید ناخالص داخلی به بین -0.5% و 1.5%. که بدتر از قبل پیش بینی رشد بین 0.5% و 2.5%.

“این (قبل از آن) پیش بینی شده بود استوار بر متوسط وانت در رشد جهانی همراه با بهبود در الکترونیک جهانی, چرخه, در سال 2020 است. پس از شیوع کروناویروس بیماری 2019 (COVID-19) تحت تاثیر چین و سنگاپور و بسیاری از کشورها در سراسر جهان” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

وزارت برشمرد چگونه شیوع ویروس می تواند بر اقتصاد سنگاپور:

  • برون گرا بخش هایی مانند تولید و تجارت عمده خواهد بود آمار ضعیف رشد در سنگاپور عمده تقاضا در بازار از جمله چین است.
  • گردشگری و حمل و نقل بخش شده اند “به شدت تحت تاثیر” توسط “کاهش شدید” در ورود توریست به خصوص کسانی که از چین است.
  • به احتمال زیاد سقوط در مصرف داخلی به عنوان مردم کاهش در فعالیت هایی مانند خرید و ناهار خوری.

“به عنوان COVID-19 وضعیت هنوز هم در حال تحول شرکت ادامه خواهد داد برای نظارت بر تحولات و تاثیر آنها بر اقتصاد سنگاپور از نزدیک گفت:” وزارت.

سنگاپور کوچک در جنوب شرقی آسیا کشور گزارش شده 75 تایید coronavirus موارد از پنج شنبه ظهر با توجه به وزارت بهداشت ، از کسانی که 19 مرخص شده و این وزارت گفت.

این کشور همچنین در میان بدترین آمار جهانی شیوع بیماری سارس در سال 2003. و در روز جمعه نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: آمار اقتصادی از coronavirus بیماری به طور رسمی به نام COVID-19 — در حال حاضر بیش از سارس گزارش روزنامه های محلی The Straits Times.

لی همچنین پیشنهاد کرد که این امکان سنگاپور می تواند وارد یک رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از های اخیر شیوع ویروس.

دولت سنگاپور اعلام کرده است چندین اقدامات برای کمک به بخش های آسیب دیده از طریق جزر و مد است و انتظار می رود به اعلام یکی از بزرگترین بودجه هنوز به نرم اقتصادی ضربه از وقوع.

سنگاپور سه ماهه چهارم عملکرد

سنگاپور اقتصاد رشد 1 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه چهارم سال گذشته — بهتر از برآورد قبلی 0.8% گفت: وزارت تجارت و صنعت.

برای کل 2019 در جنوب شرقی آسیا رشد اقتصادی 0.7% وزارت گفت. که کمترین رشد سنگاپور دیده می شود از سال 2009.

کشیدن اصلی در سنگاپور در ماه اکتبر به سه ماهه دسامبر تولید شد که افت 2.3% از یک سال پیش با توجه به وزارت.

آن اضافه شده است که بخش “بود وزن با خروجی کاهش الکترونیک, مواد شیمیایی, مهندسی حمل و نقل عمومی و تولید خوشه” که جبران بسط در زیر بخش های پزشکی تولید و مهندسی دقت.

بخش ساخت و ساز در ضمن رشد 4.3 درصد در طول دو سال گذشته در سه ماهه چهارم گفت: وزارت. که رشد شده توسط پروژه ها در هر دو بخش دولتی و خصوصی به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>