سنگاپور — در میان کشورهای با بیشترین تایید موارد جدید کروناویروس — به طور فزاینده ای احساس گرما به عنوان تعداد موارد آلوده صعود.

تاثیر بر بخش گردشگری خواهد بود “قابل توجهی” به عنوان گردشگران از سرزمین اصلی چین اختصاص 20 درصد از سنگاپور کل بازدید کنندگان بین المللی در سال گذشته گفت: Keith قهوهای مایل به زرد, مدیر اجرایی, سنگاپور, گردشگری هیئت مدیره.

“اقتصاد چین بسیار مهم تر در حال حاضر از آن بود که 17 سال پیش در طول سارس. و … در سال 2003 برای گردشگری چین اختصاص فقط 9% بین المللی ما, بازدید کننده, ورود,” او گفت: CNBC پنج شنبه. “در حال حاضر آن را در حدود 20٪. بنابراین تاثیر مستقیم روزمره این طول می کشد خواهد بود مهم تر از سارس.”

آخرین coronavirus شیوع اندیشه به سرچشمه گرفته از غذاهای دریایی در بازار چین در شهر ووهان آورده خاطرات بازگشت از سارس. در طول شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003, اقتصاد منطقه ای از جمله سنگاپور فرستاده شد به اضمحلال رود.

روز پنج شنبه دو مورد جدید اعلام شد که در زمان سنگاپور تعداد موارد تایید شده به 30 با توجه به وزارت بهداشت. جوانترین بیمار تا کنون شش ماهه نوزاد.

کادر پزشکی پیاده روی به مرکز ملی بیماری های عفونی ساختمان در Tan Tock Seng بیمارستانی در سنگاپور در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

Roslan رحمان | APF | گتی ایماژ

سنگاپور میله مسافران از چین

به عنوان زمان شیوع بدتر چین در ژانویه به دستور آژانس های مسافرتی برای جلوگیری از برگزاری تور به کشورهای دیگر است. هفته گذشته در سنگاپور آغاز شد محرومیت کسانی که از سرزمین اصلی چین اگر آنها به حال شده است وجود دارد در گذشته 14 روز از ورود و یا حمل و نقل. مقامات همچنین متوقف صدور ویزا به کسانی که با یک پاسپورت.

سنگاپور در حال حاضر تمرکز بر رسیدن به بازارهای دیگر در جذب “خوب سهم غیر چین بازار” گفت: قهوهای مایل به زرد.

او اشاره کرد که سنگاپور در حال حاضر دارای یک ترکیب خوب از بازدید کنندگان از مناطق دیگر — با حدود 30 درصد از دیگر نقاط آسیای جنوب شرقی و دیگری یک سوم از بقیه جهان. جنوب شرق آسیا که شامل چین نیز باعث می شود تا حدود یک سوم از تعداد کل بازدید کنندگان است.

‘دو برابر کردن بر بهداشت تلاش

قهوهای مایل به زرد گفت: دولت در حال حاضر صف آرایی در تلاش برای محافظت از بازدید کنندگان توسط ramping تا آن استانداردهای بهداشت.

“ما باید به تقویت سیستم دفاعی,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت این است که “دو برابر کردن” پاک کردن در هتل ها و جاذبه های.

“در بسیاری از راه های ما در یک جای بهتر با این شیوع از 17 سال در” گفت: Lim Poh لیان از سنگاپور مرکز ملی بیماری های عفونی.

“بسیاری از بهداشت عمومی اقدامات است که ما گرفته اند باید کنترل شیوع بیماری در گذشته حتی شیوع بیماری است که ما تا به حال هیچ آنتی virals یا واکسن,” او گفت: CNBC در روز پنج شنبه.

او گفت که این کشور تا به حال دو تا سه هفته از اخطار قبل از اولین موارد تشخیص داده شد و اضافه کرد که “مفید” برای آماده سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im