سنگاپور اعلام کرد سوم بسته محرک اقتصادی به ارزش $3.6 میلیارد دلار به نرم coronavirus تاثیر

مواد غذایی خروجی در سنگاپور قرار می گیرد نشانگر در انتخاب جداول برای جدا کردن شام به مقامات اجرای سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

سنگاپور روز دوشنبه اعلام کرد یکی دیگر از 5.1 میلیارد دلار سنگاپور (3.6 میلیارد دلار) در محرک برای نرم کردن آسیب های اقتصادی از ادامه شیوع کروناویروس.

که سومین بسته محرک اقتصادی که در سنگاپور اعلام کرده است پس از وقوع. همراه با دو مورد قبلی بسته های جنوب شرقی آسیا کشور کنار گذاشته 59.9 میلیارد دلار سنگاپور (41.7 میلیارد دلار) حسابداری برای حدود 12 درصد از تولیدات ناخالص کشور را.

آخرین محرک برنامه ریزی شده بود برای کمک به کسب و کار و خانواده از طریق جزر و مد ماه آینده طی آن سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات — که شامل بسته شدن مدارس و بستن محل به طور موقت — را پا زدن شروع روز سه شنبه.

اقدامات اعلام شده توسط معاون نخست وزیر و وزیر دارایی هنگ Swee کیات شامل موارد زیر است:

  • بیشتر دستمزد یارانه برای همه شرکت ها در ماه آوریل
  • چشم پوشی بر اجاره و کارگر خارجی عوارض برای کسب و کار
  • نقدی پرداخت 600 دلار سنگاپور (417.70) برای هر یک از تمام بزرگسالان سنگاپور

هزینه های اضافی را به ارمغان بیاورد این کشور سالانه کسری بودجه به 44.3 میلیارد دلار سنگاپور (30.8 میلیارد دلار) یا 8.9 درصد از تولید ناخالص داخلی گفت: هنگ. وزیر گفت که دولت را جلب اضافی 4 میلیارد دلار سنگاپور (2.9 میلیارد دلار) از منابع آن به صندوق اقدامات است.

سنگاپور یکی از قدیمیترین کشورهای خارج از چین به گزارش موارد coronavirus بیماری است که به طور رسمی به نام COVID-19. پاسخ به شیوع بیماری شامل سرعت جداسازی تایید کرد و ممکن است موارد و همچنین ردیابی افراد آنها آمده ام تا در تماس نزدیک با تلاش های که برنده ستایش از کارشناسان در سراسر جهان, از جمله کسانی که از سازمان بهداشت جهانی است.

با وجود آن تلاش های جنوب شرقی آسیا کشور گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در موارد روز یکشنبه با اضافه کردن 120 عفونت های جدید را به آن شمارش به 1,309 موارد با شش, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>