سنگاپور اعلام کرد یکی دیگر از $5.8 میلیارد دلار برای تقویت آن coronavirus-آمار اقتصاد

سنگاپور دولت اختصاص داده است یکی دیگر از 8 میلیارد دلار سنگاپور (5.8 میلیارد دلار) برای حمایت از اقتصاد است که تحت فشار از این بیماری همه گیر کوروناویروس معاون نخست وزیر و وزیر دارایی هنگ Swee کیات روز دوشنبه گفت:.

“در نتیجه تاثیر اقتصادی بوده است شدید” هنگ, که همچنین هماهنگی وزیر سیاست های اقتصادی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، او اضافه کرد که “اقتصاد جهانی همچنان بسیار ضعیف” و هر گونه بهبود “بستگی دارد که چگونه به خوبی کشورها شامل گسترش ویروس.”

سنگاپور گزارش داد یکی از بدترین اقتصادی انقباضات در آسیا برای اولین بار نیمی از سال است. باز آن و تجارت وابسته به اقتصاد گرفته, سخت,ضربه, به عنوان مستند اقدامات در سراسر جهان با هدف کاهش گسترش coronavirus متوقف مقدار جهانی فعالیت های اقتصادی.

جنوب شرقی آسیا کشور در هفته گذشته گزارش 13.2% سال بیش از سال انقباض در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم — بدترین حالت آن در رکورد با توجه به آمار رسمی. دولت سنگاپور انتظار اقتصاد کوچک بین 5 ٪ و 7 ٪ در این سال خواهد بود که آن بدترین رکود اقتصادی داده های رسمی نشان داد.

بسیاری از این اقدامات حمایت اعلام شده توسط معاون نخست وزیر در روز دوشنبه در حال توسعه از سیاست های موجود است. آنها عبارتند از:

  • یک فرمت از دستمزد یارانه ها توسط هفت ماه تا مارس سال 2021. مقدار یارانه ها که شرکت می تواند دریافت بستگی دارد “پیش بینی بهبود” از بخش های مختلف;
  • اضافی 187 میلیون دلار سنگاپور (136.5 میلیون) در تسکین بخش حمل و نقل هوایی;
  • پرداخت نقدی برای بیکار سنگاپور و یا کسانی که دچار درآمد قابل توجهی دست دادن و دستمزد پایین کارگران است.

در ضمن اقدامات جدید اعلام شده توسط هنگ عبارتند از 320 میلیون دلار سنگاپور در “گردشگری اعتبار” برای سنگاپور برای تشویق گردشگری داخلی.

قبل از روز دوشنبه حمایت از اقدامات اعلام شد دولت سنگاپور در حال حاضر به حفر ذخایر خود را به صندوق چهار محرک های مالی بسته به ارزش نزدیک به 100 میلیارد دلار سنگاپور دلار یا حدود 20 درصد از تولید ناخالص داخلی.

هنگ گفت: سنگاپور نخواهد قرعه کشی در ذخایر خود را به صندوق آخرین مجموعه ای از پشتیبانی.

“ما قصد داریم به صندوق این اقدامات توسط جابجایی پول از مناطق دیگر مانند توسعه هزینه های که به علت Covid-19. وجود دارد هیچ برنامه ای برای رسم در گذشته ذخایر برای این اقدامات فراتر از آنچه تصویب شد زودتر,” او گفت:.

Covid-19 رسمی نام coronavirus بیماری است.

سنگاپور یکی از قدیمیترین کشورهای خارج از چین به گزارش موارد coronavirus. از بعد از ظهر دوشنبه در این کشور گزارش شده بیش از 55,800 عفونت با توجه به آن به وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>