Mukesh D. Ambani رئیس Reliance Industries Ltd. در مراسم آجی Mushran یادبود سخنرانی در دهلی نو روز یکشنبه 10 ژوئیه 2011.

Pankaj Nangia | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالات متحده شرکت سرمایه گذاری Silver Lake سرمایه گذاری 56.56 میلیارد روپیه هند ($746 میلیون دلار) به هند دیجیتال شرکت خدمات Jio سیستم عامل با مسئولیت محدود کمتر از دو هفته پس از Facebook پمپ 5.7 میلیارد دلار به این شرکت است.

دره سیلیکون خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت است که با حمایت شرکت هایی مانند Alibaba, Airbnb, Dell و توییتر روز دوشنبه اعلام کرد که از آن گرفته شده سهام در Jio سیستم عامل در 65 میلیارد دلار ارزیابی.

متعلق به میلیاردر Mukesh Ambani — آسیا ثروتمندترین مرد — Jio سیستم عامل های نشسته در زیر تکیه صنایع و دارای یک شبکه تلفن همراه, برنامه های مختلف و دیگر خدمات است.

“این ارائه می دهد اینترنت تلفن همراه در هزینه های نسبتا پایین و تلاش می کند تا پول را با فروش اشتراک به نسخه های خود را از Spotify در و Netflix” گفت: Vishal Gulati, یک سرمایه گذار مستقر در لندن است.

تکیه Jio شبکه های مخابراتی انباشته شده است بیش از 388 میلیون 4G مشترکین پس از راه اندازی در سال 2016.

Facebook اعلام کرد که مصرف 9.9 درصد سهام در Jio سیستم عامل در آوریل 22. آن است که شبکه های اجتماعی را دومین سرمایه گذاری پس از خرید پلت فرم پیام های WhatsApp در سال 2014 19 میلیارد دلار.

“دریاچه نقره ای دارای یک رکورد فوق العاده از یک شریک ارزشمند برای پیشرو شرکت های فن آوری در سطح جهانی گفت:” Ambani در بیانیه ای. “دریاچه نقره ای یکی از محترم ترین صداها در فناوری و امور مالی. ما هیجان زده به اهرم بینش خود را از فن آوری جهانی روابط هند دیجیتال جامعه تغییر و تحول است.”

مستقر در منلو پارک, دریاچه نقره ای در حدود 40 میلیارد دلار در ترکیب دارایی های تحت مدیریت.

“Jio سیستم عامل است که یکی از قابل توجه ترین شرکت های led فوق العاده قوی و کارآفرینی مدیریت تیم که در حال رانندگی و تحقق شجاع دید گفت:” ایگون دوربان دریاچه نقره ای شرکت مدیر عامل و مدیریت شریک.

“بازار بالقوه آنها پرداختن بسیار زیاد است و ما مفتخر و خوشحال شده دعوت به همکاری با Mukesh Ambani و این تیم در تکیه و Jio به کمک های بیشتر به Jio ماموریت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de