دره سیلیکون glitzy جدید لندن پاسگاه صورت نامحدود تاخیر به عنوان coronavirus بازدید پیشرفت

اسکات خانه مسکونی و تجاری و توسعه و راست می ایستد در سیرک غرب توسعه روستا در کنار Battersea Power Station خرده فروشی و توسعه مسکونی در Nine Elms منطقه از لندن, انگلستان در روز شنبه, مه 23 سال 2018 است. وام دهندگان سنتی در حال شارژ بیشتر برای وام و یا کاهش به ارائه پول در همه پس از یک رونق در خواص نخست به پایان رسید و چپ سازندگان با یک شماره ثبت از خانه بدون خریداران.

Chris J. Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

بیش از دهه گذشته دره سیلیکون ساخته شده است که یک فشار بزرگ به لندن باز بزرگ دفاتر جدید در سراسر پایتخت.

Facebook, Twitter و آمازون همه به دست آورد براق چند طبقه از ساختمان به جای رو به رشد خود را ارتش. اما دو تا از بزرگترین پروژه — انگلستان ستاد الفبا و اپل هنوز هم در جریان است و در حال حاضر خود را در آینده نامشخص است.

Coronavirus متوقف شده پروژه های ساخت و ساز در سراسر جهان و اسراف ستاد از شرکت های دره سیلیکون هستند بدون استثنا. انگلستان مستند مردم مانع از ترک خانه های خود را مگر اینکه آن را برای مواد غذایی اجرا و یا یک بیت از ورزش است. به عنوان مثل بسیاری از شرکت های ساخت و ساز به طور موقت تعطیل سایت های ساختمان و گذاشته شدن کارگران است.

ساختمان کار در گوگل وسیع پردیس در کینگز کراس در انتظار قرار داده شد توسط Lendlease اصلی پیمانکار زمانی که این مستند برای اولین بار در ماه مارس اعلام کرد 23.

“ساخت و ساز در گوگل پادشاه سایت صلیب باقی می ماند و مکث” یک Lendlease سخنگو گفت CNBC. گوگل کاهش یافته است به نظر.

از ویژگی های اصلی از سایت گوگل است 11-طبقه “groundscraper.” طراحی شده توسط معتبر Heatherwick استودیو و Bjarke Ingels Group, ساختمان برنامه نشان می دهد یک 25 متر استخر 200 متر پشت بام در حال اجرا دنباله و یک سالن ورزشی با نمایش بیش لندن است. آن را به جای تا به 4000 گوگل هنگامی که آن را به اتمام.

اما این شرکت برنامه ای برای تبدیل طرح پشت صلیب کینگ ایستگاه قطار به آن جدید انگلستان ستاد در حال اجرا است چندین سال در پشت برنامه.

کوه مشاهده شرکت در ابتدا امیدوار بود در این ساختمان تا سال 2016 است اما یک سری از موانع را تحت فشار قرار دادند و این حرکت در تاریخ به چندین سال. اولیه 1 میلیارد پوند ($1.2 میلیارد دلار) طرح های کشیده شده توسط Allford Hall Monaghan Morris شد بنا به گزارش اوراق توسط مؤسسین گوگل لری پیج برای بودن “بیش از حد خسته کننده”.

یک منبع آشنا با این ساخت که نمی خواهید به توان نام برد با توجه به ماهیت حساس این پروژه گفت: CNBC که گوگل در حال حاضر

هدف در توسط 2023/2024 مارک یک تاخیر تقریبا یک دهه است.

چندین دیگر از گوگل ساختمان در محله در مراحل مختلف تکمیل و گوگل در نهایت انتظار برای استخدام 7000 نفر در این منطقه است.

در جای دیگر الفبا متعلق به DeepMind هوش مصنوعی در آزمایشگاه نیز رو به تاخیر در 11 طبقه ساختمان با کار ساخت و ساز را در خود نگه دارد به طور نامحدود برای ایمنی و رفاه همه درگیر. DeepMind شد و با توجه به حرکت به داخل ساختمان که دارای یک کتابخانه, سخنرانی, تئاتر و یک بام باغ — در این سال اما معلوم نیست اگر این اتفاق خواهد افتاد.

اپل سابق ایستگاه برق

به طور مشابه, ساختمان کار در اپل Battersea سایت در جنوب غربی لندن متوقف شد زمانی که مستند اعلام شد.

آی فون ساز است مجموعه را به حرکت 1,400 کارکنان از چندین اپل دفاتر در اطراف لندن به جدید 500,000 متر مربع و فضایی که اشغال شش طبقه از سابق زغال سنگ نیروگاه برق (به تصویر کشیده شده در این جلد از پینک فلوید را “حیوانات” آلبوم).

“ما به این نتیجه رسیده اند که در نور دولت الزامات و دستورالعمل های سایت باید بسته باقی می ماند برای چند هفته آینده” گفت: Simon مورفی رئیس Battersea Power Station توسعه شرکت در 31 مارس است.

“در این دوره تنها افراد مشغول به کار در سایت ما خواهد بود تیم امنیتی و یک اسکلت کارکنان تعهد ضروری تعمیر و نگهداری. متشکرم کار می کند و طراحی فعالیت خود ادامه خواهد داد که در آن ممکن است به اطمینان حاصل شود که ما در بهترین موقعیت ممکن است زمانی که ما راه اندازی مجدد سایت.”

اپل در ابتدا امیدوار دفتر آماده خواهد بود در سال 2021 اما این تاریخ همچنین ممکن است تحت فشار قرار دادند.

اپل کاهش یافته است به نظر.

شرکت ساخت و مشتاق به بازگشت به کار. Housebuilder خرمالو شروع به فرستادن کارگران به سایت در دوشنبه, البته با پروتکل های ایمنی در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>