دره سیلیکون کسب و کار ساخته شده است که زندگی خود را از صنعت فن آوری حوادث ناگهانی و خیره به خالی تقویم و اخراج

دانیل چان است که در میان یک عدد کوچک-صاحبان کسب و کار که با تکیه بر فناوری صنعت احزاب و کنفرانس و در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

حسن نیت ارائه میدهد از دانیل چان

دانیل چان باعث می شود یک زندگی خوب انجام سحر و جادو را نشان می دهد در اطراف منطقه خلیج سان فرانسیسکو. در سال 2019 او کشیده $160,000 در درآمد ناخالص از انجام به عنوان دن چان استاد شعبده باز برای امثال گوگل و Facebook و چه کسی از شرکت های فن آوری در سراسر دره سیلیکون.

اما این ماه گذشته همه که آمد به توقف screeching به عنوان یکی توسط یکی از شرکت های فن آوری لغو و یا به تعویق افتاد حوادث و فرستاده کارگران خانه به پناهگاه در محل. در یک هفته چان برآورد او از دست داده و حدود 8 ، 000 $در لغو نشان می دهد.

“من به معنای واقعی کلمه هیچ درآمد برای دو ماه آینده گفت:” چان که انجام می دهد با همسر و دو فرزند.

دانیل چان است که در میان یک عدد کوچک-صاحبان کسب و کار که با تکیه بر فناوری صنعت احزاب و کنفرانس و در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

حسن نیت ارائه میدهد دانیل چان

نوازندگان مواد غذایی, مواد غذایی و برنامه ریزان رویداد محل برگزاری صاحبان مدل های دی جی و دیگران که با تکیه بر صنعت فن آوری در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

برخی از این کسب و کارهای کوچک تکیه بر حوادث شرکت های بزرگ برای تا آنجا که 90 درصد از درآمد خود را. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان و پناهگاه-در-محل کار-از-صفحه اصلی سفارشات دست نخورده باقی می ماند در سراسر منطقه خلیج بسیاری از این کسب و کار خود را با هیچ منبع درآمد.

“زمانی که کسی شکایت به من که آنها در حال کار از خانه من نمی خواهم به آن را بشنوند” گفت: Danielle گیبسون صاحب رویدادهای برنامه ریزی شرکت مستقر در نپا کالیفرنیا که کار کرده با Airbnb, Adobe, Uber و دیگران. “شما باید یک بررسی در آینده است.”

جاشوا دادند و ریحان Alsouqi در غیر این صورت شناخته شده به عنوان JungleJosh & RazzleBasil در میان یک عدد کوچک-صاحبان کسب و کار که با تکیه بر فناوری صنعت احزاب و کنفرانس و در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

حسن نیت ارائه میدهد JungleJosh & RazzleBasil

این صاحبان کسب و کار در خانه گیر کرده مانند هر کس دیگری و آنها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها می توانید پول را در هنگام حوادث زندگی می کنند به طور موثر ممنوع است.

هم اتاقی جاشوا دادند و ریحان Alsouqi در غیر این صورت شناخته شده به عنوان JungleJosh & RazzleBasil در حال لاس وگاس, کمدی, اواز یا موسیقی دو نفری. دادند که انجام شده است در تکنولوژی صنعت کنفرانس CES در لاس وگاس و Alsouqi که انجام شده است به عنوان یک Ewok در Facebook به صورت مارس 4th, جنگ های ستاره, جشن استفاده می شود به پرواز در اطراف از فرفره به فرفره است. این روزها آنها پیدا کردن خود را در خانه گیر کرده.

“همیشه وجود دارد یکی دیگر از بازار برای رفتن به و در حال حاضر ما فقط در خانه گیر کرده و هیچ جایی برای رفتن برای” گفت: Weinstein که تخمین می زند که در مجموع او و Alsouqi را از دست داد $27,000 در لغو کنسرتهایی. “تمام جهان تعطیل است و آن را bumming ما خارج است. ما یک کمدی عمل می کنند. ما بود و داشتن سرگرم کننده است.”

اردن Sofris متعدد را فراهم می کند خدمات برای رویدادهای فنی از جمله DJing, عکاسی, ویدئوگرافی, روشنایی, و بیشتر. Sofris شده است قادر به کار پس از یک نوار حکم کتاب مقدس در اواخر فوریه. به جای او صرف تمام مارس در برخورد با لغو شد, بازپرداخت و تعویق. Sofris شنیده است از یکی از همسالان خود که تصمیم به رفتن به کار در یک فروشگاه مواد غذایی در طول این زمان, اما Sofris گفت: او نمی خواهید به خطر سلامت خود را.

“اگر این چیزی متفاوت بود که در آن من می دانستم که در دو هفته اگر من بیمار شد وجود دارد ونتیلاتور برای من وجود دارد و مراقبت های پزشکی … من آن را انجام دهد” Sofris گفت. “من می خواهم به کار, اما من قصد ندارم به خطر سلامتی من.”

اردن Sofris است که در میان یک عدد کوچک-صاحبان کسب و کار که با تکیه بر فناوری صنعت احزاب و کنفرانس و در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

حسن نیت ارائه میدهد اردن Sofris

ناگهانی وقفه در حوادث مجبور است بسیاری از این کسب و کار به اخراج کارکنان و کاهش حقوق و بگویید پیمانکاران خود را ندارند برای آنها کار می کنند.

آشپزی چشم, یک سان فرانسیسکو غذا پذیرایی شرکت که کار کرده با سیب, Salesforce و دیگران از دست داده و حدود 680,000 در انگلستان در ماه مارس و شرکت در رویداد های بعدی اتفاق می افتد نیست حداقل تا ماه اوت بنیانگذار جان سیلوا گفت. این شرکت اعلام کرده است ساعتی کارگران وجود دارد هیچ چیز در خط لوله و آن را کاهش حقوق کارمند.

“وجود دارد هیچ روشنی تاریخ به زمانی که هر چیزی ممکن است شروع دوباره” سیلوا گفت.

نیروی majeure و محورهای آنلاین

میدوی یک محل حوادث در سان فرانسیسکو از دست تمامیت آن در سه ماهه دوم رویدادها در این دوره از یک هفته گفت: Andrea کرک در محل برگزاری دستیار مدیر کل. به عنوان یک نتیجه, این شرکت را متوقف کرده است و پرداخت به پیمانکاران و آن را کاهش داده است هر کارمند پرداخت به همان حداقل حقوق و دستمزد کرک گفت.

این محل در گفتگو با مشتریان به کتاب وقایع اواخر در سه ماهه چهارم, اما همچنین می یابد خود را به دنبال در کار دقیق قرارداد دقت تر از همیشه قبل از.

به طور خاص مشتریان zeroing در آنچه که دقیقا به منزله یک “نیروی majeure” یا قانون خدا Kirk گفت. در حالی که قبل از یک قرارداد ممکن است فقط به حساب یک فاجعه طبیعی در حال حاضر این قرارداد شامل زبان برای “جهانی و همه گیر” و یا هر چیزی که در آن دولت می تواند با قرار دادن محدودیت در سفر, او گفت:.

بینابینی است که در میان تعدادی از منطقه خلیج سان فرانسیسکو کسب و کار کوچک است که تکیه بر تکنولوژی صنعت احزاب و کنفرانس و در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

حسن نیت ارائه میدهد میدوی

کل تولیدات یک سان فرانسیسکو رویدادهای شرکت گذاشته شدن شش نفر از کارکنان و furloughed سه. بنیانگذار ناتاشا میلر گفت: این شرکت نیز مشغول به کار در برنامه های کاربردی برای دولت برنامه های امداد رسانی از جمله اورژانس اقتصادی آسیب فاجعه وام و چک حفاظت از برنامه.

“با آنچه که ما در چه [مدیریت کسب و کار کوچک] ارائه خواهد شد و با برخی از کار تنظیمات در محل برای کارکنان ما می توانید زنده ماندن تا چند ماه دیگر” میلر گفت. “ما می توانیم آن را به پایان سال, اما آن را به ما بدهی.”

برخی از این کسب و کار هستند pivoting را امتحان کنید و ماندن در کسب و کار.

آشپزی چشم, مواد غذایی, غذا, شرکت آغاز شده است یک وعده غذایی برنامه که در آن مشتریان می توانند انتخاب کنید تا قبل از وعده های غذایی به مدت دو تا شش نفر سیلوا گفت. این شرکت را مجبور به آمار فروش بالا نقطه قبل از این کسب و کار واقعا می شود مناسب است اما این برنامه به کارکنان چیزی به تجمع در اطراف.

“من باید یک تیم در مکان و زمانی که من می توانم برای آنها فراهم می کند — من انجام بهترین من برای انجام این کار — آنها همه پریدن در هیئت مدیره را به این برنامه جدید کار” سیلوا گفت.

دیگران را آغاز کرده اند که تغییر کسب و کار خود را آنلاین.

جسیکا Rae صاحب یک آژانس که کتاب نوازندگان برای حوادث شرکت های بزرگ آغاز کرده رزرو خود هنرمندان به آموزش تناسب اندام و رقص و کلاس های یوگا با استفاده از زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار. او همچنین در روند راه اندازی یک برنامه سلامتی که در آن شرکت می توانید خرید کلاس اعتبارات به صورت عمده برای توزیع به عنوان سود به کارکنان خود را.

“من قبلا در یک, go, go, go, کار در سراسر ساعت فقط قادر به ارائه برای شرکت” Rae گفت. “من واقعا که وجود دارد راه هایی برای خلاق باشد.”

کریستین لی است که در میان یک عدد کوچک-صاحبان کسب و کار که با تکیه بر فناوری صنعت احزاب و کنفرانس و در حال حاضر خیره به خالی تقویم با هیچ ایده که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به معیشت خود را.

حسن نیت ارائه میدهد کریستین لی

کریستین لی یک مجری سیرک که هوایی بند و شخصیت کار در رویدادهای فن آوری است به طور مشابه تغییر کسب و کار خود را. لی با این نسخهها کار به طور معمول بین پنج تا 20 گیگابایت در هر ماه ساخت حدود 8000 دلار به طور متوسط. پس از همه, که, کار, Lee آغاز شده است ارائه کلاس های مجازی. این شامل کلاس برای گروه شرکت های فن آوری مانند گوگل که جای خود را در زندگی واقعی متشکرم حوادث با مجازی offsites.

“خبر خوب این است که من در واقع ساخت یک OK مقدار از آموزش” لی گفت. “ترسناک ترین چیزی است که چه مدت است که این رفتن به گذشته و زمانی که همه چیز اگر تا کنون بازگشت به عادی است؟”

برای یک صنعت تا در اطراف محور برنامه ریزی و تنظیم, تاریخ, عدم اطمینان در اطراف هنگامی که در حالت عادی بازگشت ممکن است سخت به درک.

“ما زندگی نمی کنند روز ما در حال حاضر. ما همیشه برنامه ریزی شش ماه به نه ماه از یک سال ، آن را بسیار دشوار است برای افرادی که در این صنعت به نمی دانم” گیبسون گفت. “سوال بزرگ این است که رفتن به یکی که مراحل می کند و این رویداد بزرگ ؟ که این شرکت که رفتن به می گویند: “من فکر می کنم این است که کار درست انجام’?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>