‘قابل توجهی سیل’ خطر به عنوان heavy rain حرکت شمال

در شمال انگلستان هشدار داده شده است برای آماده سازی به صورت بالقوه “قابل جاری شدن سیل” که بیشتر بارندگی انتظار می رود به آمار در حال حاضر اشباع شده مناطق.

سازمان محیط زیست (EA) می گوید: Pennines و بخش هایی از شمال یورکشایر هستند بیشتر در معرض خطر از روز شنبه از طریق به هفته آینده به دلیل “احتمال” نگرانی های پایین رودخانه سورن می تواند پشت سر هم خود را از بانک.

وجود دارد در حال حاضر پنج خطر به زندگی سیل هشدارهای پلیس در میدلندز, با دو پوشش همپتون اسقف Herefordshire, با توجه به نزدیکی رودخانه Lugg و سه راه.

سه نفر از هشدارهای پوشش سورن در آپتون بر سورن و Uckinghall در Worcestershire.

Flood alerts are in place across the country
تصویر: هشدار سیل در محل در سراسر کشور

بیشتر 82 سیل هشدارهای در انگلستان در محل – معنی جاری شدن سیل رود – و 146 هشدار جاری شدن سیل که در آن ممکن است.

کارولین داگلاس های EA مدیر حادثه مدیریت برجسته است که برای برخی از مناطق این خواهد بود یک سوم متوالی آخر هفته آب و هوای مرطوب زیر طوفان Ciara دو هفته پیش و طوفان دنیس هفته گذشته است.

او گفت: “این سومین آخر هفته ما را دیده اند استثنایی سطح رودخانه و آب و هوای طوفانی و با اثرات تغییرات آب و هوایی ما نیاز به آماده شدن برای بیشتر دوره های شدید آب و هوا شبیه به این.

بیشتر از انگلستان

“مردم نیاز به آگاهی از خطر سیل, ثبت نام برای سیل هشدارهای ایجاد یک سیل طرح و به رانندگی و یا پیاده روی را از طریق سیل آب است.”

در ضمن این ملاقات در دفتر نیز صادر چندین باران زرد هشدار برای غرب اسکاتلند و ایرلند شمالی و شمال شرق انگلستان برای شروع از آخر هفته.

ملاقات در دفتر پیش بینی گراهام Madge گفت: برخی از سنگین باران هوا برای آخر هفته خواهد بود هدف قرار دادن مناطق هنوز از وضعیتی وخیم در پی طوفان دنیس.

او گفت: “هنوز وجود دارد و باران های سنگین در هوا و برخی از این خواهد شد در حال سقوط در مناطق در حال حاضر تحت تاثیر جاری شدن سیل.

“زرد رنگ هشدار دهنده در محل از شفیلد به یورکشایر شمالی و فراتر از آن.

“ما در انتظار 20-30 میلی متر باران به طور گسترده ای که در سراسر منطقه به اندازه 60-80 میلی متر در برخی از نقاط.”

Flood water continues to surround Upton-upon-Severn, Worcestershire, in the aftermath of Storm Dennis.
نخست وزیر در بازدید از خانه های آسیب دیده از سیل

انگلستان در حال حاضر با تجربه 141 درصد از میانگین فوریه بارش در این ماه با سطح رودخانه رکورد در کلن, Ribble کالدر ایر, ترنت, سورن Wye, Lugg و Derwent.

کاپل کوریگ در Snowdonia شمال ولز ثبت 80mm (3.1 ins) از بارش باران در 24 ساعت تا پنج شنبه صبح – بالاترین در انگلستان است.

در همان زمان دوره Levens سالن در Cumbria دیدم 55.2 mm (2.1 ins) از باران در حالی که Morecambe, Lancashire کردم 51.6 mm (2ins).

جاری شدن سیل در این منطقه بین کارلایل و لنکستر به طور موقت مسدود اصلی راه آهن مسیر بین انگلستان و اسکاتلند باعث جمع شدن در خدمات در حال اجرا از لندن و بیرمنگام به ادینبورگ و گلاسکو.

چندین راه آهن در ولز باقی می ماند بسته شده است.

طرح های جمع آوری کمک به ادامه کمک به کسانی که آسیب دیده اند و نامطلوب آب و هوا و جاری شدن سیل.

بازیگر مایکل شین اتحاد پیوست تلاش برای کمک به سیل زده جوامع در ولز جنوبی و افزایش بیش از £25,000 در GoFundMe در کمتر از 24 ساعت.

51-در سال فراست/نیکسون ستاره در توئیتر خود نوشت: “مردم در سراسر جهان ارسال £10, 20 پوند کمک های مالی و گفت: متاسفانه این و نه بیشتر! شدیدا لمس آن. بیایید نگه داشتن رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>