دانشمند پیشرو در انگلستان تحقیقات به یک coronavirus واکسن می گوید تیم خود را ساخته اند که دستیابی به موفقیت قابل توجهی با کاهش بخشی از توسعه طبیعی از زمان “دو تا سه سال فقط 14 روز”.

پروفسور رابین Shattock رئیس مخاطی عفونت و ایمنی در امپریال کالج لندن گفت که او در حال حاضر در مرحله شروع به آزمایش این واکسن بر روی حیوانات به عنوان اوایل هفته آینده با مطالعات انسانی در تابستان اگر بودجه کافی امن است.

او گفت: اسکای نیوز: “روشهای مرسوم معمولا حداقل دو تا سه سال قبل از اینکه شما حتی به درمانگاه. و ما از که دنباله ای برای تولید یک نامزد در آزمایشگاه در 14 روز.

Researchers say they have made a significant breakthrough
تصویر: محققان می گویند که آنها را ساخته اند دستیابی به موفقیت قابل توجهی

“و ما آن را در مدل های حیوانی با آغاز هفته آینده. ما کوتاه-دنبال آن بخش. مرحله بعدی خواهد بود به حرکت می کند که از اوایل تست حیوانی به مطالعات انسانی.

“و ما فکر می کنم با بودجه کافی ما می تواند انجام دهد که در یک دوره چند ماه.”

استاد Shattock بخشی از یک تلاش جهانی برای توسعه یک واکسن است که می تواند به طور بالقوه صرفه جویی صدها یا هزاران نفر از زندگی اگر این coronavirus شیوع توسعه به تمام عیار بیماری همه گیر.

Jaimuay Sae-ung
Coronavirus بازمانده جوک های خارج از بیمارستان

واکسن خیلی دیر خواهد بود برای این زمان اما شیوع آن بسیار مهم خواهد بود اگر وجود دارد یک دیگر است.

بیشتر از Coronavirus

او گفت: “آن را نمی خواهد بیش از حد دیر اگر این تبدیل به یک بیماری همه گیر و اگر آن را به گردش در سراسر جهان است. ما هنوز هم نمی دانم زیادی در مورد این بیماری همه گیر خود را پس از آن ممکن است افول بیش از ماه های تابستان اگر آن را مانند آنفلوانزا است.

“ما ممکن است موج دوم از طریق آمده بر مبنای جهانی و اگر از آن می آید یک واکسن واقعا مهم خواهد بود و خواهد بود در محل برای مقابله با آن است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دانشمندان از کشور چین, ایالات متحده, استرالیا و اروپا همه مسابقه به توسعه یک واکسن و در حال همکاری با یکدیگر در تلاش برای سرعت بخشیدن به روند.

بریتانیا متعهد شده است £20m به CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری های آژانس بین المللی راه اندازی در سال 2017 برای مقابله با بهداشت بحران دقیقا مثل این یکی.

هنگ کنگ اوباش آزمون ورود از چین

و بیشتر £20m شده است اختصاص داده شده برای سریع تحقیقات به کروناویروس در اینجا در انگلستان است. پول مهم است اما تا بیش از حد دانش است.

از شیوع بیماری سارس در سال 2003 کشته شدن برخی از 800 نفر است.

در آن زمان چین به شدت انتقاد برای خودداری از اطلاعات است. این هم از آن ستایش شده است برای به اشتراک گذاری داده های مهم بین المللی سلامت جامعه است.

درس های آموخته شده پس از شیوع سارس در حال اثبات حیاتی در کمک به دانشمندان در مقابله با این بیماری همه گیر. اما سارس واکسن هرگز به طور کامل توسعه یافته است. هنگامی که این ویروس فوت بودجه خشک شده بود.

Dr David Heymann یکی از کارشناسان برجسته جهان در بیماری های عفونی. او رهبری بین المللی مبارزه با سارس و گفت: آسمان, اخبار, این بار یک واکسن باید توسعه یافته است.

Scientists are racing to find a vaccine for the virus
تصویر: دانشمندان در حال مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ویروس

او گفت: “در مورد سارس وجود دارد مقدار زیادی از علاقه در حال توسعه یک واکسن اما که ناپدید شد و به سرعت پس از وقوع موجود بود و بیش از.

“امروز ما یک ائتلاف جدید – به CEPI – است که در اینجا مستقر در لندن است که شبیه سازی توسعه واکسن.

“و امیدوارم که ادامه خواهد داد به تحریک توسعه کرونا واکسن پس از این بیماری است. این ممکن است موثر در گرفتن یک واکسن آماده برای این شیوع یک واکسن حتی ممکن است لازم باشد.

“اما این امر می تواند خوب به کروناویروس واکسن جایی در قفسه است که می تواند نورد در آینده بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de