کودکان بیمار نیاز به استفاده مجدد از یک بخش به دلیل کمبود ناشی از COVID-19

والدین کودکان متکی بر فن های خواسته شده برای استفاده مجدد از قطعات حیاتی پس از تقاضا ناشی از COVID-19 ایجاد کمبود.

Maisie Lossau, 15 است نیاز به تجهیزات روز و شب پس از عمل جراحی برای برداشتن تومور ساقه مغز چهار سال پیش.

اما زمانی که او و مادرش, سپیده دم, را در یک جهت لوازم او گفته شد هیچ کدام وجود دارد به ارسال.

“ما یک قطعه بسیار کوچک از تجهیزات است که به نام یک HME که رطوبت شیر تغییر در هر روز است.

“هنگامی که ما رفت و به مستند ما گفته شد وجود دارد کمبود آن و ما را مجبور به تغییر آنها را کمتر به صورت منظم… یک بار در هفته یا شاید دو بار در هفته اگر ما می تواند.

“اگر می شود که بیش از حد مرطوب و خیلی مرطوب و ما آن را تغییر دهید آن را تبدیل به یک زمین پرورش برای میکروب ها است.”

خطر پس از آن عفونت است.

بیشتر از انگلستان

WellChild claims parts for ventilator machines are in short supply, because of extra demand during the Cornoavirus pandemic. Birchley VT
تصویر: برخی از ونتيلاتور در بخش گفته می شود در تامین کوتاه مدت به دلیل تقاضای اضافی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

وجود دارد بیش از 3000 به طور جدی بیمار کودکان مانند Maisie در سراسر کشور و امور خیریه WellChild می گوید: منابع باید حلقه حصار را برای آنها.

آن مدیر بالینی از برنامه های تارا پارکر گفت: “چیزهایی وجود دارد مانند بلبل بیمارستان بی سابقه ای در شماره جدید یک تخت قرار داده و به طور موقت بيمارستان که همه باید به طور کامل زیر تهیه بنابراین با توجه به COVID اعتقاد ما بر این است که آن قسمت آمده اند واقعا در تامین کوتاه مدت است و داشتن اثر مستقیم در شرایط بسیار آسیب پذیر خانواده.

“WellChild خواهد مصرانه از دولت و بیمه خدمات درمانی به نظر اطمینان حاصل کرد که همه از این خانواده ها دریافت منابع حیاتی آنها در حال حاضر نیاز به اطمینان حاصل شود آنها محافظت عرضه این اقلام ضروری.”

خاص وجود دارد نگرانی در مورد آینده ماه های زمستان که همیشه در برخواهد داشت خطر بیشتر ابتلا به عفونت ها و این سال را فشار اضافه شده است و دوم سنبله از coronavirus.

برای سحر از Spixworth در نورفولک است که یک نگرانی خاص.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در طول یک بیماری همه گیر. این است زندگی ما این است که هر روز برای ما,” او گفت:.

“ما بیش از موج اول است وجود دارد برای رفتن به موج دوم? من نمی دانم.

Mother Dawn Lossau, whose child Maisie has needed a ventilator day and night following surgery to remove a brainstem tumour four years ago
تصویر: سحر Lossau نگرانی در مورد چگونه مشکل وضعیت تبدیل خواهد شد و در صورت وجود موج دوم coronavirus

“در این لحظه ما هنوز scrabbling در اطراف برای تامین و با تکیه بر مردم پیدا کردن یک فرد یدکی است که ما می توانید استفاده کنید اما زمانی که ما در اجرا چه اتفاقی می افتد ؟ دختر من به پایان خواهد رسید گرفته به مراقبت های ویژه.”

آن چیزی است Maisie واقعا نمی خواهند.

“من در بیمارستان به تازگی برای MRI [اسکن] و این وحشتناک بود,” او گفت:.

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: “ما درک می کنیم که چگونه به چالش کشیدن این دوره است و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از بیماران مبتلا به رهبری بالینی مشاوره.

COVID-19 باعث شده است که یک افزایش قابل توجهی در تقاضا برای بالينی مواد مصرفی و مختل بین المللی زنجیره تامین.

“ما باید در محل قرار داده و طیف وسیعی از اقدامات برای پرداختن به این چالش ها از جمله ساخت آن را آسان تر برای پزشکان به گزارش کمبود و شناسایی فرصت ها برای باز کردن منبع جدید و گزینه های اضافی با استفاده از علامت های تجاری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>