شما باید به جلوگیری از ورزشگاه در طول شیوع کروناویروس?

ورزشگاه شناسایی شده اند به عنوان “در معرض خطر” مکان برای ابتلا به کروناویروس با توجه به عرق و رطوبت تشدید گسترش میکروب ها.

بهداشت عمومی انگلستان هنوز ارائه مشاوره به ورزشگاه را برانگیخت اما کارشناسان پزشکی هستند ابراز نگرانی های خود را بیش از این خطر بالقوه از تمرین های فضاها و تجهیزات به عنوان coronavirus شیوع ميگيرد.

صحبت کردن به آسمان اخبار immunologist Dr جینا Macciochi گفت: “من فکر می کنم مردم باید فوق العاده هوشیار و در هر منطقه ای که در آن وجود دارد بسیاری از توان بسیاری از افراد نزدیک به هم و های تجهیزات مانند ورزشگاه به عنوان این ممکن است افزایش انتقال عفونت است.”

صحبت در ABC Coronacast پزشک و روزنامه نگار,,,, Dr Norman قو توضیح داد که ورزشگاه محل مناسب برای COVID-19 به گسترش زیرا آنها به طور معمول مرطوب.

او گفت: “رطوبت است یک چیز بد برای گسترش میکروب ها. تو این blokes پمپاژ دور و شما هرگز می دانم که یکی از آنها ممکن است یک سوپر پخش.

“این به آن معنا نیست شما جلوگیری از رفتن به ورزشگاه, شما باید فوق العاده مراقب باشید در ورزشگاه.

او گفت که به رغم وجود دارد که هیچ شواهدی از COVID-19 در حال گسترش از طریق عرق انتقال می تواند رخ دهد اگر کسی با این ویروس سرفه یا عطسه بر روی دست خود را و سپس لمس سطوح مانند تجهیزات سالن های بدنسازی.

بیشتر از Covid-19

Dr قو اشاره کرد که در ورزشگاه بودند در میان “شيوع مناطق” از برخی از چینی ها داده coronavirus.

او با تاکید بر افزایش بهداشت برای کسانی که در ادامه به رفتن به ورزشگاه است.

“شما رو به مطمئن شوید که شما پاک کردن (تجهیزات) قبل و بعد از استفاده از. هر گونه شانس را ندارد در ورزشگاه” او ادامه داد.

او همچنین توصیه می شود برای جلوگیری از استفاده از مناطق مانند اتاق بخار به عنوان coronavirus شیوع وحشتناک در انگلستان است.

او گفت: “همین حالا برو در اتاق بخار. من نمی خواهد بروید و از نزدیک هر مرطوب منطقه به صداقت.

“زندگی شما است رفتن به تغییر با رفتن در اتاق بخار? هیچ. من می خواهم جلوگیری از آنها را برای لحظه ای.”

این است چگونه COVID-19 می تواند آسیب ریه های شما

دکتر استیو Mowle گفت که سالم نگه داشتن و به دنبال پس از خود را کمک خواهد کرد که سیستم ایمنی بدن شما.

او گفت: اسکای نیوز: “برای عموم مردم آن است که تلاش برای ماندن به عنوان سالم به عنوان شما می تواند – غذا خوردن سالم نگه داشتن ورزش در حال حرکت نگه دارید و سعی کنید و نگه دارید به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید”.

رفتاری روانشناس جو Hemmings به مردم توصیه می شود به “ورزش در خانه” اگر آنها خود جدا.

او گفت: “کسانی که قوطی شما در حال انباشت و استفاده از آنها به عنوان وزنه! آیا چیزی احساس می کنید که شما به طور کامل قطع از ورزش”.

دانشمندان در حال مطالعه انتقال آنفولانزا برای سال, از جمله رفتن به خانه ها و مدارس swabbing کنترل از راه دور درب دستگیره و دیگر اجسام سخت به بررسی چگونگی این بیماری و حفظ خود است.

این امر منجر به زنده ماندن در سخت فلزی و پلاستیکی با سطوح و COVID-19 فکر است به رفتار مشابه.

Dr بن Killingley مشاور در حاد پزشکی و عفونت در دانشگاه کالج لندن گفت: کلید به ویروس ” طول عمر است که آن باقی می ماند در معقول متوسط باقی می ماند و کاملا مرطوب.

او گفت: اسکای نیوز: “آن را می توانید در طبیعت از سطح دما و رطوبت. آن را می تواند ساعت ها قطعا به اندازه کافی زمان برای مردم آن را لمس و به طور بالقوه آلوده شوند.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بدنسازی زنجیر شده اند ارائه شده است کلمات خود را از هشدار به coronavirus بحران همچنان به جمع آوری سرعت.

Nuffield بهداشت اطمینان مشتریان در یک ایمیل که آن را “نظارت بر توسعه وضعیت بسیار نزدیک” است و وجود داشته است هیچ مشکوک یا تایید موارد coronavirus در هر یک از باشگاه خود را.

آن اضافه شده است که ورزش انگلستان زمان مشاوره است که فعال ماندن بخش مهمی از سلامتی و حفاظت در برابر ویروس.

بهتر بدنسازی نیز با صدور بیانیه ای به مشتریان از طریق ایمیل و گفت این بود “همه گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که ما محافظت در برابر خطر ابتلا به کروناویروس”.

مشاوره آن شامل شستن دست به طور منظم با استفاده از اسپری های تمیز کردن و حوله کاغذی برای پاک کردن و تمیز کردن تجهیزات پس از استفاده.

دهان منتشر شده توجه کنید در وب سایت خود اطلاع رسانی به مشتریان است که آن را “افزایش سطح نظافت و بهداشت” در تمام ورزشگاه. آن را تضمین مشتریان که دست sanitiser و صابون اسپری پر شد و تشویق بهداشت شخصی خوب.

Coronavirus شد شیوع یک بیماری همه گیر اعلام شده توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) در روز چهارشنبه.

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در بریتانیا افزایش یافته است به 456.

وجود 54 مورد جدید ثبت شده در 24 ساعت منتهی به 9 روز سه شنبه و 46 موارد جدید شناسایی شدند در 24 ساعت به 9 صبح تا روز دوشنبه.

بیش از 4,300 های مردمی در سطح جهان پس از عقد قرارداد COVID-19 شایع فشار از coronavirus و شده اند وجود دارد بیش از 121,500 تایید عفونت.

در پایان این دیدار گفت: مردم ترس از کروناویروس که “ما را از این طریق دریافت کنید با هم”.

Rishi Sunak استفاده از بودجه به پرده £30bn محرک برای انگلستان آن را به عنوان آماده به آمار در سراسر جهان تاثیر COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>