Royal Dutch Shell محصولات در تورژوک روسیه.

آندره Rudakov | بلومبرگ | گتی ایماژ

غول نفتی رویال داچ شل در گزارش یک سقوط شدید در سال سود خالص در روز پنج شنبه با استناد به چالش کشیدن شرایط اقتصاد کلان و پایین تر از نفت و گاز قیمت.

درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران در یک زمان هزینه منابع (CCS) اساس و جز شناسایی اقلام استفاده شده است که به عنوان یک پروکسی برای سود خالص در آمد در $16.462 میلیارد دلار برای سال 2019. که در مقایسه با سود $21.404 میلیارد دلار برای سال 2018 بازتاب یک سال در سال رها از 23 درصد است.

تحلیلگران انتظار داشتند تمام سال 2019 درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران در CCS اساس و جز شناسایی موارد آمده در $17.770 میلیارد, با توجه به داده ها از Refinitiv.

پوسته تکرار یک هشدار در روز پنج شنبه که یک رکود اقتصادی جهانی می تواند تاثیر سرعت خود را از 25 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه اما غول های انرژی را اجرایی کرده است مجددا بر قصد او برای تکمیل آن است.

“اگر ما می خواهیم به انجام همه چیز را که ما گفت: ما نیاز به انجام است که در ادامه به سرمایه گذاری در رشد همچنان به خرید سهام — $25 میلیارد دلار ارزش آن و کاهش بدهی خالص پس از آن البته ماکرو احتمالا نیروی برخی از انتخاب های ما” بن ون Beurden مدیر عامل شرکت Royal Dutch Shell گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز پنج شنبه.

“ما در روند ساخت فصلنامه به روز رسانی از آنچه که ما فکر می کنم از ماکرو اما ما خواهد شد بسیار روشن است که ما استراتژی و نیات ما هستند به طور کامل و بدون تغییر از آنچه که آنها در ماه ژوئن سال گذشته,” او اضافه شده است.

سهام پوسته سقوط به سمت پایین اروپایی معیار در صبح زود معاملات پایین بیش از 4 درصد در مدت کوتاهی پس از افتتاح بل.

در اینجا نکات برجسته کلیدی:

  • درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران در یک زمان هزینه منابع (CCS) اساس و جز شناسایی اقلام در آمد در $16.462 میلیارد به صورت کامل-سال 23 درصد برای سال 2018.
  • درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران در CCS اساس و جز شناسایی اقلام در آمد در $2.931 میلیارد دلار برای سه ماهه چهارم پایین 48 درصد است که نسبت به سه ماهه مشابه سال پیش.
  • پوسته راه اندازی شد tranche بعد از بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه در روز پنج شنبه با حداکثر مجموع در نظر گرفتن $1 میلیارد دلار در این دوره و از جمله مارس 27 سال 2020 است.

پوسته همچنین در زمان 1.6 میلیارد دلار هزینه در ایالات متحده خود را گاز در سه ماه آخر سال سال گذشته است. می آید پس از شرکت انگلیسی-هلندی غول های انرژی هشدار داد در ماه گذشته است که این امر کتاب اتهامات عنوان شده علیه اضافی برابر درآمد آن در سه ماهه چهارم.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $58.99 صبح روز پنجشنبه خود را بیش از 1.3 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $52.57 حدود 1.4 درصد پایین تر است.

هر دو خام معیار یافت چند ماه اخیر پیش از آن در هفته به عنوان انرژی شرکت کنندگان در بازار را ارزیابی کنید تاثیر بالقوه چین coronavirus نفت رشد تقاضا.

چینی مقامات بهداشت تایید شده است 7,711 موارد پنومونی کشنده مانند ویروس در پایان روز شنبه با 170 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) کمیته اضطراری است به reconvene روز پنج شنبه با مقامات آماده به تصمیم گیری که آیا شیوع به منزله یک اورژانس بهداشت جهانی.

BP و مجموع هر دو می رود به گزارش آخرین ارقام سه ماهه در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de