مونیکا Schipper | گتی ایماژ

رینولدز مصرف کننده محصولات بهترین و شناخته شده برای آن فویل آلومینیوم و سنگین کیسه زباله است می تواند به زودی تغییر کند.

این شرکت فروش خالص در سال 2018 شد $3.1 میلیارد دلار است. بیش از یک پنجم است که درآمد آمد از محصولات که کمتر از سه سال. مدیر عامل شرکت لنس میچل گفت که این شرکت انتظار دارد که این روند همچنان در سال 2019.

در این سال رینولدز بیش از 140 محصولات در توسعه آن خط لوله است.

میچل به عنوان مثال از آن آرام پز آستر به عنوان یک محصول است که رانندگی رشد درآمد در یک صنعت است که دیده می شود آلی آن رشد فروش در سال های اخیر است. پلاستیک آستر کاهش متوسط زمان تمیز کردن برای یک اجاق گاز آهسته از 10 تا 15 دقیقه به حدود 8 ثانیه است. حدود 90 درصد از مصرف کنندگان که سعی کنید آستر بیرون نگه داشتن آنها را خرید.

محصولات جدید نیز کمک رینولدز افتراق خود را از مارک های برچسب شده اند که به خرید و فروش از مصرف کننده غول.

رینولدز نیز پریدن از روی روند که درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان است. شرکت می کند YouTube فیلم ها و نوشته های دستور العمل برای ورق-تابه پخت و پز. این Instagram دوستانه روش پخت و پز شامل ساخت کل یک وعده غذایی — گوشت و سبزیجات و نشاسته — در یک ورق تک پن. میچل گفت که این روند باعث مصرف کنندگان به استفاده از آن فویل آلومینیوم بیشتر است.

این شرکت ساخته شده که اولین آن در بازارهای عمومی در روز جمعه به عنوان بازار معامله شد پایین تر به طور گسترده تر به دلیل نگرانی در مورد شیوع کروناویروس. با وجود فروش-خاموش رینولدز سهام بودند پریدن 8% در معاملات بعد از ظهر. سهام تجارت در نزدک تحت ticker “REYN.”

رینولدز قیمت عرضه اولیه عمومی آن در 26 دلار در هر سهم آن شرکت برای اولین بار در سال 2020 به عمومی با ارزش بازار بالاتر از $1 میلیارد. از آن خواهد شد با استفاده از درآمد حاصل را به پرداخت بدهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im