افزایش شدید در COVID-19 کشته و مراقبت از خانه های موجود در کل برای اولین بار

تعداد coronavirus مرگ و میر در انگلستان به شدت افزایش یافته است به بیش از 26,000 به عنوان کسانی که در مراقبت از خانه و در جامعه بودند در دولت آمار و ارقام برای اولین بار.

کل است تا از 21,678 coronavirus مرگ و میر در انگلستان بيمارستان اعلام کرد در روز سه شنبه.

آخرین مرگ و میر شامل 14 سال در انگلستان که تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) که بریتانیا اعلام کرد آمار و ارقام گفت: تعداد کل مرگ و میر در حدود 17 درصد بالاتر از داده های قبلی نشان داد.

روش های جدید گزارش مرگ و میر شامل اضافی 3,811 مرگ و میر پس از شروع coronavirus شیوع حدود 70 درصد است که “خارج از بیمارستان تنظیمات” PHE گفت.

انگلستان در مجموع 26,097 coronavirus مرگ و میر ثبت شده بین 2 مارس و 28 آوریل و شامل 765 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت را به 5 بعد از ظهر روز سه شنبه.

PHE مدیر پزشکی دکتر ایوان دویل گفت: او می تواند هنوز رتبهدهی نشده است می گویند که آیا مرگ و میر در مراقبت از خانه در حال سقوط بودند.

بیشتر از Covid-19

او گفت: روزانه در خیابان داونینگ جلسه: “ما باید بدانند که به زودی به این دلیل که بیمارستان منحنی کاهش یافته است.”

پروفسور دویل گفت: این رقم برای مرگ و میر در مراقبت از خانه ممکن است تجدید نظر کردن بیشتر است.

The care assistants' devotion to residents and duty to care is often beyond question
تصویر: به وزیر بهداشت گفت: او می خواست برای ‘را به عنوان مقدار شفافیت را به عنوان ممکن است به مرگ ارقام

او افزود: “در دوره به دلیل این مرگ و میر متاسفانه ممکن است رخ دهد در مرگ گواهی بنابراین ما ممکن است انتظار می رود بیش از ما شاهد در حال حاضر است.”

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: او می خواست به “را به عنوان مقدار شفافیت ممکن” به مرگ ارقام از جمله کسانی که در مراقبت از خانه و جامعه است.

دولت نمودار مقایسه کشور مرگ و میر به کشورها در سراسر جهان نشان داد که هنگامی که جامعه و مراقبت از خانه و میر بودند عامل در انگلستان می تواند در نهایت با کمترین تلفات نرخ در اروپا است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab – ایستاده در برای بوریس جانسون پس از تولد نخست وزیر را – گفت: وجود یک “مشترک وحشت” در مجلس عوام در تعداد زیادی از مردم کشته در شیوع.

Dominic Raab
Raab و Starmer spar مودبانه بیش استراتژی خروج

مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel پیشنهاد کرده بود در ماه مارس است که نگه داشتن بریتانیا در مرگ کل زیر 20,000 خواهد بود یک نتیجه خوب.

نخست وزیر سوالات کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: “ما به وضوح راه بالا که تعداد و ما تنها بخشی از راه را از طریق این بحران و ما احتمالا در مسیر به یکی از بدترین نرخ مرگ و میر در اروپا است.”

او موضوع را با آقای جانسون نظرات در مورد “موفقیت ظاهری” از انگلستان استراتژی و اضافه کرد: “تا کنون از موفقیت این آخرین آمار و ارقام واقعا وحشتناک است.”

در اوایل روز چهارشنبه اعلام شد که 19,740 بیمارستان بیماران مبتلا به کروناویروس مرده بود در انگلستان پس از دیگری 445 مرگ و میر.

در اسکاتلند 1,415 coronavirus بیماران بیمارستان فوت کرده اند – افزایش 83 در روز قبل.

و COVID-19 مرگ و میر در بیمارستان ویلز افزایش 73 به 886.

تعداد تایید coronavirus مرگ و میر در ایرلند شمالی افزایش یافته و به 338 پس از نه بیشتر مرگ و میر.

اسکاتلند رقم پایین تر از 2,272 فتح و میر در اعلام سوابق ملی اسکاتلند (NRS) که شامل مشکوک و احتمالی COVID-19 عفونت.

Anne Clark - carer
مراقبت کارگر: “ما از دست دادن کسی که هر تغییر’

از مرگ و میر اعلام شده توسط NRS, 39% صورت گرفت در مراقبت از خانه با 52 درصد در بيمارستان و 9 درصد در خانه و یا غیر نهادی تنظیمات.

Coronavirus مرگ و میر در بیمارستان ها در انگلستان شامل:

  • 129 در لندن
  • 96 در میدلندس
  • 72 در شمال شرق و یورکشایر
  • 59 در شمال غرب
  • 57 در جنوب شرق
  • 55 در شرق انگلستان
  • 16 در جنوب غرب

آن نازل شد در روز سه شنبه وجود دارد 4,343 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده توسط خانه مراقبت دهندگان در انگلستان بیش از یک دوره دو هفته ای تا 24 مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>