سهام چین بزرگترین chipmaker SMIC افزایش 245 درصدی در شانگهای اولین

مدارهای مجتمع بر روی یک تخته مدار. نيمه هادی در صنعت شده است و در تمرکز در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

filonmar | E+ | گتی ایماژ

SMIC چین بزرگترین chipmaker دیدم سهام خود را افزایش 245 درصدی که در باز کردن در روز اول خود را از تجارت در شانگهای.

سهم فروش است لحظه ای مهم برای این شرکت بلکه چین را گسترده تر جاه طلبی به رشد داخلی خود را در صنعت نیمه هادی یک فشار است که شتاب جنگ تجاری بین آمریکا و چین است.

SMIC صادر 1,685,620,000 سهام در 27.46 یوان به ازای هر سهم افزایش 46.28 میلیارد یوان ($6.62 میلیارد دلار).

که بیش از دو برابر هدف اولیه میان یک افزایش شدید در قیمت آن هنگ کنگ-ذکر شده سهام به عنوان هیجان ساخته شده است پیش از شانگهای فروش سهام.

سهم فروش بزرگترین در سرزمین اصلی در یک دهه پس از بانک کشاورزی چین بیش از 22 میلیارد دلار دوگانه در هنگ کنگ مثال در سال 2010 با توجه به Dealogic داده است.

سهام تجاری در 95 یوان در باز کردن یک 245 درصد افزایش. SMIC بخشی از چین به اصطلاح علم و تکنولوژی نوآوری هیئت مدیره و یا هیئت مدیره STAR فشار دنیا و دومین اقتصاد برای ایجاد یک نزدک به سبک محیط زیست برای عموم لیست شرکت فنی. سهام debuting در هیئت مدیره STAR شناخته شده برای وحشی حرکات قیمت در اولین روز از تجارت است.

SMIC دیده می شود به عنوان یک بازیکن کلیدی در چین جاه طلبی برای افزایش داخلی خود تراشه میباشد. این شرکت شناخته شده است به عنوان یک قرارداد تراشه تولید کننده معنی آن را می سازد نیمه هادی طراحی شده توسط شرکت های دیگر.

آن است که یک رقیب مستقیم به تایوان TSMC و کره جنوبی سامسونگ الکترونیک است. اما این فن آوری است به مراتب پشت سر رقبای خود.

SMIC احتمال استفاده از پول آن را مطرح کرده است به سرمایه گذاری در فن آوری آن را امتحان کنید برای گرفتن به هر دو این شرکت.

سرمایه گذاران شده است نشان میدهد تعداد زیادی از علاقه در SMIC پیش از شانگهای لیست. آن هنگ کنگ-ذکر شده سهام آنها تا بیش از 200% در این سال است. اما کسانی که سهام به حدود 6 درصد کاهش در اوایل تجارت در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>